Jump to content



Online: Цветелина Янева - Кажи ми, ало


Препоръчани коментари

Само аз ли забелязах целувката между момчетата в клипа? :3fdb8960598fa63e:

Хаха и аз.я.забелязах, но помислих, че.ми се.привижда. Браво на Нанков.за тази идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Коя Преслава? Тази дето я пръскаха най - богатите и известни мъже в България за 10 години ли? Тази, която към днешна дата от всичките извращения, цигари, алкохол и наркотици не може да докара и на половина изпълненията си на живо както преди? Или онази, която през цялата си кариера залита към комерс вълните и теченията, а веднъж не се опита да експериментира с нещо ново и различно? Не ми я давай за пример в никакъв случай!!!

 

 

Цветелина Янева е невероятен изпълнител, за пореден път се убеждавам. Гласът и е уникален, който я е слушал наживо с бенд и по участия го знае много добре! За пореден път страхотен качествен проект, песента е най - доброто нещо което съм чувал в последните месеци. Клипът също е много готин, любимите ми цветове и филтри! Поздравявам я, че е единствения млад изпълнител, който бяга от комерса и еднообразието, с които със сигурност досега щеше да е много "награждавана"!1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

То пък един мъж, едно прасе и нищо повече. Тая отдавна не я слушам и гледам. Като разбрах,че е била миналата събота във "Фолкмаратон" изобщо не съм го гледала, както и в "Автограф" не я гледах. В началото я харесвах с първия й албум, после като разбрах коя е и колко хора страдат заради тоя Пеевски окончателно не я слушам и не я гледам изобщо. Трябва да се засрами малко,че заради нейния простак много хора останаха без работа и тоя окраде държавата. Как може да е с него, с такъв престъпник. Ей, затова никога няма да я погледна и никога няма да отида на нейно участие. Пожелавай й никога да не види хит повече и да залезе много бързо и да я освиркват на всички награди. Не заслужава нищо тая.

Не знае какво е да се трудиш, всичко й идва наготово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя Преслава? Тази дето я пръскаха най - богатите и известни мъже в България за 10 години ли? Тази, която към днешна дата от всичките извращения, цигари, алкохол и наркотици не може да докара и на половина изпълненията си на живо както преди? Или онази, която през цялата си кариера залита към комерс вълните и теченията, а веднъж не се опита да експериментира с нещо ново и различно? Не ми я давай за пример в никакъв случай!!!

Цветелина Янева е невероятен изпълнител, за пореден път се убеждавам. Гласът и е уникален, който я е слушал наживо с бенд и по участия го знае много добре! За пореден път страхотен качествен проект, песента е най - доброто нещо което съм чувал в последните месеци. Клипът също е много готин, любимите ми цветове и филтри! Поздравявам я, че е единствения млад изпълнител, който бяга от комерса и еднообразието, с които със сигурност досега щеше да е много "награждавана"!1000%20(10).gif

Преслава може да е всякаква, но никога не се е възползвала от някакви чужди облаги, за да върви кариерата нагоре.

Айде да не казвам вече 5 години Цура откъде взима пари за песните и клиповете, че на всички ни е ясно как нейния любим краде държавата .. то пък бива наглост и безочие.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли забелязах целувката между момчетата в клипа? :3fdb8960598fa63e:

Всичко е на ниво! :D :D :D

Добре, че беше Norton Andreev да качи стоп кадър в фейса, че да я видя и аз.

 

Готино видео и приятна песен. Не я виждам като хит, обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това заглавие? Кажи ми "Ало"?!? ... примерно? :ninja:

 

Не мога да повярвам, че няма един от екипа на Цецка със завършен пети клас.

 

Чудния свят на запетайките и кавичките кога ли ще се отвори и за тях?

Да, и аз го забелязах. Но мисля, че на всички ни е станало ясно вече, че "Планета" не са много на "ти" с граматиката и пунктуацията. :mf_surrender:

 

Много добър проект, браво на Янева.

 

А относно Преслава - не върви да казвате, че никога не експериментирала, след като последната й клипирана песен е "Ако утре ме губиш", предните й 2 бързи също бяха различни от мазното звучене, а и има доста на брой други експериментаторски песни в дискографията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, припевът особено много лесно ми влезе в главата само с едно слушане. Това "Чупя телефони щом не звъниш" е много яко. Видеоклипът както винаги е на ниво, но аз не очаквам друго от нея и Галена, просто си личи, че влагат много повече средства. Отслабнала е и се е разхубавила. Минсуите за мен са, че има много текст, куплетите доста трудно се помнят. От една страна е супер, че е модерна песничка, но от друга се надявам това да не попречи на проекта, защото видяхме как от онази с розовия танк (наистина не помня името й) не стана абсолютно нищо. Продължава да е нехаризматична обаче и това влияе много отрицателно върху цялата й кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ме хвана на първо слушане. Просто не е моята песен, но оценявам, че проектът е на много високо ниво.

Ами защо "една Преслава" не го направи? Защото я мързи, защото не е артист, защото няма усет... Цветелина Янева е по-умна от повечето си колежки, по-образована, обградена от по-интелигентни хора. Нормално е да си изпипва проектите. За бездарна, мнението си е твое.

Освен, че е по-умна и с по-добро музикално образование е и по-талантлива от повечето. Не знам тя ако е некадърна, Ивана трябва да 2 музикален инвалид - щото нейните възможности стигат само до кръчмарски песни , кавъри и кебапчета ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol: ..

 

Всички скорошни проекти на Преслава са различни и пак не ви стига. Само с "Моето слабо място" и "Ако утре ме губиш", слага в малкия си джоб голям процент от песните на колежките си. Да не говорим за изпълненията им на живо, особено на бързите песни, които процент от другите не могат да докарат.

Коя Преслава? онази, която през цялата си кариера залита към комерс вълните и теченията, а веднъж не се опита да експериментира с нещо ново и различно?1000%20(10).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ало, ало, такси, на къде си?" :D

 

Песента става .. другата обаче е по-яка. Текстът e малко в стил "100 кила", с тези английски фрази. :D

 

Само аз ли не намирам клипа за нещо интересно и въобще в унисон с песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички скорошни проекти на Преслава са различни и пак не ви стига. Само с "Моето слабо място" и "Ако утре ме губиш", слага в малкия си джоб голям процент от песните на колежките си. Да не говорим за изпълненията им на живо, особено на бързите песни, които процент от другите не могат да докарат.

 

Оле, оле .. къде ми слагаш в "различните" проекти на Преслава "Ако утре ме губиш"?? Не е като да не сме я слушали преди няколко години. Фенчетата на Пицарката, прекалявате :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да пиша повече?

 

Ти се изложи достатъчно. Край на дискусията.

Оле, оле .. къде ми слагаш в "различните" проекти на Преслава "Ако утре ме губиш"??
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да пиша повече?

 

Ти се изложи достатъчно. Край на дискусията.

 

"Ако утре ме губиш" не е като да не е в стилистиката на "Лъжа е" и още една песен (ама не й помня името) ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам предвид, че Преслава е пуснала джаз или оперно парче. Имам предвид, че песента е различна от масата. Какво не разбра?

 

Стига спами.

"Ако утре ме губиш" не е като да не е в стилистиката на "Лъжа е" и още една песен (ама не й помня името) ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом боклук като Чакам теб направи 700k, а зарибяваща песен като Още колко нощи цели 2 милиона, не ми се мисли за тази.. тази е в пъти по-добра и от двете! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата й поп песен! Най-добрата!!! Не я харесвам Яневица, но не мога да си изкривя душата .

 

Ти ме заглеждаш, но аз не знам кой си тииии .. ела при нас и картите свалиииии :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дончев, кои работи за Джабула Ентъртеймънт? Кои други песни са направили?

Всичко, което правят за Цурка е на много готино ниво от към аранжименти, саунд, вокали, абеее ... евала.

Текстовете на поп-песните й са яки, зарибяващи, изпълнени с толкова много фрази,че след всяко слушане нещо ново ти прави впечатление. По принцип в чалгата сме свикнали на по-семпли текстове, с по-малко думи, с по-прости словосъчетания.

Но и в трите песни с поп насоченост на Цура си личи голямото количество текст. Не ми пречи,въпреки че понякога си мисля, да не идва в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дончев, кои работи за Джабула Ентъртеймънт? Кои други песни са направили?

Всичко, което правят за Цурка е на много готино ниво от към аранжименти, саунд, вокали, абеее ... евала.

Текстовете на поп-песните й са яки, зарибяващи, изпълнени с толкова много фрази,че след всяко слушане нещо ново ти прави впечатление. По принцип в чалгата сме свикнали на по-семпли текстове, с по-малко думи, с по-прости словосъчетания.

Но и в трите песни с поп насоченост на Цура си личи голямото количество текст. Не ми пречи,въпреки че понякога си мисля, да не идва в повече.

 

"Още колко нощи"

"Чакам теб"

"Кажи ми "Ало"

 

Това са й песните от Джабула :)


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Още колко нощи"

"Чакам теб"

"Кажи ми "Ало"

 

Това са й песните от Джабула :)

Исках да кажа - освен за Цура, за кой работят и какво са издали като продукти.Дали винаги работят на това nice ниво :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...