Jump to content



Online: Цветелина Янева - Кажи ми, ало


Препоръчани коментари

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Предишната й поп песен беше скучна и нищо не стана от нея, но тази е много яка.

Миналата година Още колко нощи, ми беше една от най-любимите песни.

Най-сетне нещо, което може да се слуша ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от перфектен проект! Този път текстът е страхотен, изпълнението също, а за клипа нямам думи. Янева е адски красива. Едно голямо браво от мен!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях против Цветелина да тръгва в тази поп посока, но след "Още колко нощи" и тази сега, определено съм за. Всичко е на високо ниво, песента е много интересна, да продължава със същия екип. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е. Цветка с държанието си ме е отблъснала отдавна, затова всяко нейно гостуване отдавна не го следя. И тази песен няма да си я сваля. Парите идват не от нея, а от онзи, тъй че няма да я поздравя за нищо, защото е една долна шматка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е, ама "Още колко нощи" си е хитът от тая поредица. Идеята е заимствана очевидно, но не е развита допълнително кой знае колко, приликите са си големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не ме е яд, че всичко това се прави от една от най-бездарните, неморални и нехаризматични чалгарки.. Как па една Преслава не може да случи на някой да й прави подобни клипове, да я облича нормално и т.н. Все най-най-най-бездарните крави се уреждат. Ама ето го сбъркания бизнес модел..не е важно да си талантлив, а да си ку*ва с богат мъж.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Чак пък да е бездарна Цвъцка - не е... Вярно че е антипатична и безлична, но който както се уреди... Не е въпросът до богат мъж и :)лък, защото и Преслава например, е имала възможността да бъде с богат паралия, но не се е възползвала от това по този начин. Фанатичната амбициозност на такива като Андреа, Галена и Цвъцка трябва до някъде да се адмирират, видимо не всеки го може... ;)

 

Иначе песента е интересна, обработеният й глас ми е прекалено дразнещ, а клипът ми е прекалено муден...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък да е бездарна Цвъцка - не е... Вярно че е антипатична и безлична, но който както се уреди... Не е въпросът до богат мъж и :)лък, защото и Преслава например, е имала възможността да бъде с богат паралия, но не се е възползвала от това по този начин. Фанатичната амбициозност на такива като Андреа, Галена и Цвъцка трябва до някъде да се адмирират, видимо не всеки го може... ;)

 

Иначе песента е интересна, обработеният й глас ми е прекалено дразнещ, а клипът ми е прекалено муден...

Кои са все с хубавите клипове, скъпите тоалети, добри композитори?

Мария

Галена

Андреа

Цветелина Янева

 

И четирите бездарни до безобразие. Как не можахме да имаме една, която е ем с най-добрите клипове, ем с най-добрия глас, ем с най-нормалното поведение..Ама явно твърде много искам :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са все с хубавите клипове, скъпите тоалети, добри композитори?

Мария

Галена

Андреа

Цветелина Янева

 

И четирите бездарни до безобразие. Как не можахме да имаме една, която е ем с най-добрите клипове, ем с най-добрия глас, ем с най-нормалното поведение..Ама явно твърде много искам :mf_surrender:

 

Явно да...подкрепям напълно!

 

Иначе Цура не ми е толкова анти, дори ми е симпатична напоследък :) Добър проект

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър проект! Харесва ми песента, по-добра е от Чакам теб, но надали ще има успеха на Още колко нощи ...

Графики от клипа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...