Jump to content



Online: Соня Немска - Рока-Лака


Препоръчани коментари

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой не е добре с главата .... :mf_surrender: Вярно е.

Иначе горкото Сонче,Кости и е продал сигурно най-тъпата си бесен евър. :confused: Иначе евалата,че влага и се опитва ама не мисля,че ще се получи с тази песен,тъпа е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че следващото парче ще е от Кости, мен лично това не ме изненадва - напротив. Харесва ми, че се активизира и "Правена съм за ръцете ти" й даде един страхотен старт. Дано по-често прави нови песнички и клипове, защото принципно я харесвам и ме радват проектите, които пуска, изключвайки "Пеперудите" и това парче, тъй като нещо много не ми допада текста, да-музиката и изпяването са супер, клипът забавлява, но това не е нейното парче. "Като стъкло" и "Оставам" например ми допадаха повече. Хайде, все пак успех на песничката и за лятото да пусне пак нещо на Кости. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Соня. Много се старае, дано да улучи и този път на хит. Приятна песничка, мноого добър аранжимент, текстът на припева ми идва малко слаб. Диги дай дай, алелей, опчика ника ника - добре, ама тва рока-рока -лака-лака не ми звучи добре, трябваше да измислят други нечленоразделни звуци :1000 (29):

Като цяло ми хареса, дано да има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ми я песента от Кости, бе .. :D :D Да видим сега, дали някой друг ще пусне негова песен. :D

 

Както по принцип .. яка е. Нищо ново от Кости. Соня се раздава яко с деколтето. Определено залага на песните си, щом прави песни от Оцко и Кости. Успех. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости доста сполучливо е успял да продаде "Хавана Тропикана" втори път. 1000%20(29).gif Но си е яка песента, по-чалгаджийска е. Дано да стане хит, Соня го заслужава - пее и изглежда добре и от "Правена съм за ръцете ти" доста се старае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сончето върви в една много добра посока! Тук няма човек за какво да се хване, освен наистина текста в куплетите, но пък припевът е доста зарибяващ!

И клипа носи много настроение и Соня е изключително подвижна! Браво!! :Vishenka_05:

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...