Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ей така за един лек refresh поздравче с тази песен.

Как стъпва и как изглежда лелейййй :aj: Искам Глория с такъв outfit, микрофон, следач и бенд. Нищо друго !!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

И то без да клеча на никой...за разлика от други :3fdb8960598fa63e:

Не знам за какво говориш, не знам кой клечи, а и не знам кой ти снася, но няма никакво значение това тук в тая тема, в смисъл така или иначе ще разберем всички рано или късно. Не си мисли, че някой не спи сън или го е яд, че знаеш нещо си. Така че това загатване, т.е. намекване тип "вижте ме, знам, но няма да ви кажа", е безпредметно. Плюс това не готви някакви бомбастични проекти чак.

 

Това като тия, дето още крият разни стари дема, неизлезли песни и прочее... Къде ще си ги носите, не знам... Голямо криене, все едно Панагюрското съкровище.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф, иска ми се да чуя "Обич моя", изпълнена от бенд, но пък тя не е била хит..Глория изпълнявала ли е песни от албумът "Влюбена в живота" на предния концерт през 2009-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф, иска ми се да чуя "Обич моя", изпълнена от бенд, но пък тя не е била хит..Глория изпълнявала ли е песни от албумът "Влюбена в живота" на предния концерт през 2009-та?

Не. Нито една.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какво говориш, не знам кой клечи, а и не знам кой ти снася, но няма никакво значение това тук в тая тема, в смисъл така или иначе ще разберем всички рано или късно. Не си мисли, че някой не спи сън или го е яд, че знаеш нещо си. Така че това загатване, т.е. намекване тип "вижте ме, знам, но няма да ви кажа", е безпредметно. Плюс това не готви някакви бомбастични проекти чак.

 

Това като тия, дето още крият разни стари дема, неизлезли песни и прочее... Къде ще си ги носите, не знам... Голямо криене, все едно Панагюрското съкровище.

Иван крие демото на великата песен на Глория Френска :3fdb8960598fa63e:

Аз не крия нищо, просто го спестявам на по-лабилните й фенове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иван крие демото на великата песен на Глория Френска :3fdb8960598fa63e:

Аз не крия нищо, просто го спестявам на по-лабилните й фенове...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Нито една.

Ужс, сега може да компенсира с "Мръсни танци", "Пияна вишна" и "Влюбена в живота"..1000%20(29).gif

И "Изповед" - задължително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужс, сега може да компенсира с "Мръсни танци", "Пияна вишна" и "Влюбена в живота"..1000%20(29).gif

И "Изповед" - задължително!

Особено с първите две ха-ха. Хубав албум е, но да наблегне на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво са ви престарели демо версии - с тях ли точно ще обогатявате дискографията й. :1000 (29): Или ще почнете да я молите във фейса да ги довършва. :1000 (29): Спете спокойно, на повечето от тия дема дори не пее тя.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво са ви престарели демо версии - с тях ли точно ще обогатявате дискографията й. :1000 (29): Или ще почнете да я молите във фейса да ги довършва. :1000 (29): Спете спокойно, на повечето от тия дема дори не пее тя.

Защо коментираш само демата... <_<

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не говорих конкретно за Иван и демата, а за много други скрити-покрити неща, които не знам с каква цел са били - да не се направи сечено на Глория ли, въпреки че вече са минали години... или да не злепоставят агентите и информаторите си... или пък нарочно... По-добре не се хвалете, че имате или знаете нещо, това не ви прави повече от другите. По-добре наистина си го дръжте само за себе си, ако така сте решили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Временен Топ 30

 

http://goo.gl/forms/khiOtDY2zp

 

Сбогом, адиос 79 40.3%

Пясъчни кули 79 40.3%

Откраднат миг 75 38.3%

Присъда 74 37.8%

Феникс 72 36.7%

Златна клетка 67 34.2%

Илюзия 67 34.2%

Очакване 67 34.2%

Крепост 65 33.2%

Ангел с дяволска душа 64 32.7%

Не заслужаваш 62 31.6%

Приятелко, ти моя, най-добра 61 31.1%

Любовен дъжд 60 30.6%

Кръговрат / Ne ostavljaj me 60 30.6%

Не сме безгрешни 59 30.1%

За добро или зло 58 29.6%

Ако бях се родила река 58 29.6%

Уморих се от теб 57 29.1%

Ледена кралица 57 29.1%

Стопроцентова жена 56 28.6%

На неверен да съм вярна 56 28.6%

Вярвам в любовта 55 28.1%

До последната сълза 54 27.6%

Можеш ли да ме обичаш 54 27.6%

Ако те няма 52 26.5%

Оставете ме на мира 51 26%

Радост-тревога 51 26%

Намери си майстора 51 26%

По навик 51 26%

Носталгия 50 25.5%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като овцете ся някои... 5-6 различни песни едва са намерили място в тая анкета за репертоара на концерта. Като гледам изобщо е нямало нужда от подобно гласуване.. важното е, че най-големия хит - "Ако те няма" е в списъка...ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При все, че залата най-вероятно ще е пълна основно с хора, които сме запознати с цялото и творчество, се надявам да се отклони малко от този списък.

Не си и мечтая да чуя "До утре", примерно, но мисля ,че е време да престане да игнорира песни като "Сбогом,адиос","Вика моята душа" и "Бодигард".

 

Дано този път има някакъв сценарий,а не само преобличания и подвиквания между песните.

 

пс:Не мога да повярвам, че още има хора, които искат да слушат "Ако бях се родила река" и "Любовен дъжд"! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На юбилеен концерт е напълно нормално да се пеят само най-големите хитове. В крайна сметка се търси ангажираност на публиката и добро настроение. Не разбирам феновете, които искат по-оригинални избори - та тя на предния си концерт си беше изпуснала половината хитове за сметка на бозици като "Усещане за мъж" и "Приличам ли на вятъра", а тук като видим кои са 30-те й най-желани песни (съвсем логично, и най-големите й хитове), има роптаещи защо ги нямало някакви песни, които само в този форум помним. Ами как да стане. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не говорих конкретно за Иван и демата, а за много други скрити-покрити неща, които не знам с каква цел са били - да не се направи сечено на Глория ли, въпреки че вече са минали години... или да не злепоставят агентите и информаторите си... или пък нарочно... По-добре не се хвалете, че имате или знаете нещо, това не ви прави повече от другите. По-добре наистина си го дръжте само за себе си, ако така сте решили.

Ами само дема и нейни фотосесии имам, какво още искате - мои голи снимки не давам, гледайте си чуждите. :1000 (29): :1000 (29):

 

Аз искам разнообразие в репертоара за концерта, не може само големите хитове. Лили да не би да пее едно и също на всеки концерт - напротив, прави нови аранжименти на стари и позабравени песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами само дема и нейни фотосесии имам, какво още искате - мои голи снимки не давам, гледайте си чуждите. :1000 (29): :1000 (29):

 

Аз искам разнообразие в репертоара за концерта, не може само големите хитове. Лили да не би да пее едно и също на всеки концерт - напротив, прави нови аранжименти на стари и позабравени песни.

Нищо не искаме. Споменах, че не говоря конкретно за теб, а принципно - какви голи снимки, не ми трябват ничии, камо ли на някого от тука. Говорих най-вече за тия, които крият нарочно инфо и стари архиви или си праскат логата навсякъде. Комплексарщина.

 

Лили е друго. И тя си има песни, които пробутва всеки път, а една част от големите й хитове липсават поради това, че се е изпокарала с авторите или не им плаща, или те искат много, накъдето върви и случаят с Глория. Плюс това не искаме само приспивни балади. И дано няма ремикси и миксове, дано. Определено ще липсват някои и други любими златни песни, то е ясно. Иначе трябва да пее 5 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Временен Топ 30

 

http://goo.gl/forms/khiOtDY2zp

 

Най-интересното в този списък е, че през шестте години от последния концерт Глора е откроила само 3 песни като хитове. 3! "Вярвам в любовта", "До последната сълза" и "Пясъчни кули". При което всички балади.

Това ако някой й го кажеше между 2000 и 2006 тя нямаше да повярва. Та то в този период има повече разнообразие и слоеве у Глория отколкото един единствения, които държи в 8-те години от 2007 до днес.

 

Другото интересно е, че от "Влюбена в живота" единствено "Намери си майстора" се откроява, а такива хубави песни има в тоя албум... "Обич моя", "Спасение"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили е друго. И тя си има песни, които пробутва всеки път, а една част от големите й хитове липсават поради това, че се е изпокарала с авторите или не им плаща, или те искат много, накъдето върви и случаят с Глория. Плюс това не искаме само приспивни балади. И дано няма ремикси и миксове, дано. Иначе определено ще липсват някои и други любими златни песни, то е ясно. Иначе трябва да пее 5 часа.

То затова е концерт - дали повече денс, дали балади или само балади, няма значение. Седиш, гледаш и слушаш. Не сме на бар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересното в този списък е, че през шестте години от последния концерт Глора е откроила само 3 песни като хитове. 3! "Вярвам в любовта", "До последната сълза" и "Пясъчни кули". При което всички балади.

Това ако някой й го кажеше между 2000 и 2006 тя нямаше да повярва. Та то в този период има повече разнообразие и слоеве у Глория отколкото един единствения, които държи в 8-те години от 2007 до днес.

 

Другото интересно е, че от "Влюбена в живота" единствено "Намери си майстора" се откроява, а такива хубави песни има в тоя албум... "Обич моя", "Спасение"...

Забравяш "Ненаситна". "Вярвам в любовта" не стана много популярна сякаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили е друго. И тя си има песни, които пробутва всеки път, а една част от големите й хитове липсават поради това, че се е изпокарала с авторите или не им плаща, или те искат много, накъдето върви и случаят с Глория. Плюс това не искаме само приспивни балади. И дано няма ремикси и миксове, дано. Определено ще липсват някои и други любими златни песни, то е ясно. Иначе трябва да пее 5 часа.
Лили наистина има някои песни, които винаги пее, но и винаги има няколко доста стари, които дори хитове не са били, а ги представя с нови аранжименти и звучат адски добре. Иначе от големите си хитове не пее само песните на Щерев и Гаргов + Ветрове на Герасим, които далеч не засенчват останалите й хитове.

 

Глория "Златна клетка", "Сбогом, адиос" и "Кръговрат" да изпее поне този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То затова е концерт - дали повече денс, дали балади или само балади, няма значение. Седиш, гледаш и слушаш. Не сме на бар.

Да, така е, Глория е Певица, НО... все пак. Нека поне половината концерт е с песни с ударен бийт и бас. Не да се окаже накрая, че публиката пак ще живне само на "Любовен дъжд". Ако има достатъчно песни тип "Ненаситна", "Стопроцентова жена", "Намери си майстора", "Дар от бога" ъндърграунд, "Като куче и котка", ще е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...