Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бенд искаш да кажеш.

Да, ще бъде хубаво Еоско да й направи мултимедията или някой друг, който се занимава с това, на концерта й от 2009 е ужасна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роско ако прави нещо да гледа на ползва смачкани клипове - не изглежда добре.

Да, трябва да са кропнати и да не са с някакви търкалящи се логота, защото е кофти.

 

А мултимедията от 2009 е на Николай Нанков. Тя се изразяваше само в това на старите клипове да бъдат сложени едни анимирани рамки - потрес беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роско ако прави нещо да гледа на ползва смачкани клипове - не изглежда добре.

Аз мога да направя някаква мултимедия, но не знам дали на вас ще ви хареса и съответно на Глория.. :1000 (29):

На коя песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На билетите си има печат Gloria Music. Пайнер къде са?

В Димитровград.

Като Глория и спонсорите, които са си нейни контакти, ще платят масрафа, защо да пише "Пайнер" - от лоялност?

Срам и позор, ама не за нея. Но може да са се разбрали нещо друго, не ми се вярва да напусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда от кой знае каква мултимедия, все пак концерта ще е с бенд. За да направите подходяща мултимедия, трябва да имате новите аранжименти на песните. А не просто да наредите там някакви кадри с филтър.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях някаква група с хора, които ще ходят и бяха ок. 200 души...Много малко ама...до септември има време..щом Рени направи концерт преди години съм сигурен, че и на Глория ще се получи.. :whistling: Тогава така и не разбрах Рени как направи концерта...даже го имам на ДВД ..хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях някаква група с хора, които ще ходят и бяха ок. 200 души...Много малко ама...до септември има време..щом Рени направи концерт преди години съм сигурен, че и на Глория ще се получи.. :whistling: Тогава така и не разбрах Рени как направи концерта...даже го имам на ДВД ..хаха

Какви 200 човека?

Глория ще напълни залата много ясно.

Рени и сега да направи, пак ще има хора, макар и да я напълни по-трудно. Важно е в кой момент правиш обаче и рекламата.

Как всички естрадни пълнят всяка година залата... Нито са актуални, нито нищо, но са класика и имат репертоар.

Що някоя друга от чалгата не пробва да направи концерт в зала 1, иначе се бият в гърдите...

Зависи Глория как си изиграе картите във времето, някой ден може да напълни и Арена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

?

 

Сега ще излезе, че те критикувам. :1000 (29):

Просто е смачкана картината в тийзъра - в "Намери си майстора", "Сбогом, адиос", кадрите с фойерверките от по-предния й концерт и не изглежда добре.

 

Този нейния почитател Дензел от Австралия къде се загуби, да направи и той едно клипче, онова за 15 години досега е най-сполучливото. Такова по-изчистено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел има по-важна работа и много се е отдалечил от програми и такива неща.

Който има претенции, да направи нещо по-добро или да плати на някого. Това казах и вчера на Ерол, който изсипа един куп критики върху мен относно това и онова. А и има смисъл да се пъне човек, ако самата Глория уважи труда му. А както знаем, тя е консервативна и работи от сто години със своя екип от фирмата, с който "се разбират само с поглед".

Росен се справя супер. Това е пипкава работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абеее какво ти уважение. Всеки труд се заплаща, всичко качествено струва пари. Гледайте си живота, развивайте се и не си пилейте времето за хора, които никога няма да го оценят.

Като иска клипчета, тийзъри, мултимедия, реклама... да плати на някой млад и актуален режисьор да й направи няколко бързи сборки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Даниел има по-важна работа и много се е отдалечил от програми и такива неща.

Който има претенции, да направи нещо по-добро или да плати на някого. Това казах и вчера на Ерол, който изсипа един куп критики върху мен относно това и онова. А и има смисъл да се пъне човек, ако самата Глория уважи труда му. А както знаем, тя е консервативна и работи от сто години със своя екип от фирмата, с който "се разбират само с поглед".

Росен се справя супер. Това е пипкава работа.

Само не разбирам ти на каква база имаш претенции към другите? Като не можеш да направиш нищо по - добро от останалите ;) Само лаеш тука и търсиш внимание :)

Редактирано от Izkusitelen89
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също не ми харесват тея търкалящи се лога, но като няма клипове без такива ги правя с каквито има. :D

И все пак се радвам, че ги е гледала и ги е харесала. Другото е Божа работа. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също не ми харесват тея търкалящи се лога, но като няма клипове без такива ги правя с каквито има. :D

И все пак се радвам, че ги е гледала и ги е харесала. Другото е Божа работа. :)

Рекламната кампания на такова събитие хич не е Божа работа да ти кажа, баш нейна работа си е. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам ти на каква база имаш претенции към другите? Като не можеш да направиш нищо по - добро от останалите ;) Само лаеш тука и търсиш внимание :)

Ероле, приключихме темата вчера и съм забравил. Аз нямам проблем с никого. Ако някой има с мен, значи има със себе си.

 

Скоро очаквайте нови песни, клипове и т.н. И други разни изненади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Ероле, приключихме темата вчера и съм забравил. Аз нямам проблем с никого. Ако някой има с мен, значи има със себе си.

 

Скоро очаквайте нови песни, клипове и т.н. И други разни изненади.

нямаш проблем пък си ме махнал от приятели и от групата.. явно си се жегнал .. критикуваш, но ти не можеш да търпиш критика хахаха :)

Редактирано от Izkusitelen89
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекламната кампания на такова събитие хич не е Божа работа да ти кажа, баш нейна работа си е. :1000 (29): :1000 (29):

За каква рекламна кампания говорим. Днес приятел, който е журналист в известна телевизия, и допълнително заработва за друга платформа, на която началник му е Косьо Филипов, издейства разрешение да интервюира Глория, а той взима без проблем интервюта от всякакви светски и влиятелни личности, въпреки че е 94 набор, наложен е вече... Днес ме помоли за въпроси към Глория, понеже не е много запознат - дадох му страхотни въпроси, Георги може да потвърди... Звъня, писа на Глория момчето - отговор не получи никъде, само едно seen във вайбър. Елизабет Методиева е пиар на Глория и админ на официалната й страница. Работи в "Телеграф". На когото и да искам да помогна, няма как, защото или ме препращат на озвучителя Радо, или на Евгени, или на Елизабет, която може би не знае какво значи пиар. Затова и на теб не мога да помогна, Иване, и на Йордан. Иска ми се, но Глория е издигнали стени и бариери и само тя губи от това. Не съм аз човекът, който ще й движи рекламната кампания, и то безплатно. Когато човек няма желание и не умее да общува с медиите, които го търсят, значи не си знае интереса и сам губи от това. И моля Ерол да не ме напада този път, защото съм прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За каква рекламна кампания говорим. Днес приятел, който е журналист в известна телевизия, и допълнително заработва за друга платформа, на която началник му е Косьо Филипов, издейства разрешение да интервюира Глория, а той взима без проблем интервюта от всякакви светски и влиятелни личности, въпреки че е 94 набор, наложен е вече... Днес ме помоли за въпроси към Глория, понеже не е много запознат - дадох му страхотни въпроси, Георги може да потвърди... Звъня, писа на Глория момчето - отговор не получи никъде, само едно seen във вайбър. Елизабет Методиева е пиар на Глория и админ на официалната й страница. Работи в "Телеграф". На когото и да искам да помогна, няма как, защото или ме препращат на озвучителя Радо, или на Евгени, или на Елизабет, която може би не знае какво значи пиар. Затова и на теб не мога да помогна, Иване, и на Йордан. Иска ми се, но Глория е издигнали стени и бариери и само тя губи от това. Не съм аз човекът, който ще й движи рекламната кампания, и то безплатно. Когато човек няма желание и не умее да общува с медиите, които го търсят, значи не си знае интереса и сам губи от това. И моля Ерол да не ме напада този път, защото съм прав.

Да прави каквото ще...

 

След като ме махна вече може да спи спокойно и да е сигурна, че ще вижда само лигави и дебилни коментари в зле поддържаната си страница.

 

Ама с кеф ще се кача на сцената и ще й подаря букет... :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое си прав ? Жената си има някаква концепция, която не отговаря на твоята и кво ? Нямам спомен да те е карала да и правиш рекламната кампания .. сам и се натягаш а тя не те отразява ;) До концерта има достатъчно време, тя си е задействала нещата, това че не стават толкова бързо колкото искаш ти е друг въпрос! И не мисля, че е длъжна да ходи да дава интервюта навсякъде .. тя си преценява.. Много сте ми интересни как се опитвате да и направлявате кариерата и да продължавате да и се натягате, при положение, че тя ясно показва, че не ви иска мнението!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да прави каквото ще...

 

След като ме махна вече може да спи спокойно и да е сигурна, че ще вижда само лигави и дебилни коментари в зле поддържаната си страница.

 

Ама с кеф ще се кача на сцената и ще й подаря букет... :D

Махнаха ли те?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...