Jump to content



Камелия: Живея на секс и фотосинтеза! Омъжвам се!


Препоръчани коментари

Фокси, не подминавай линка ми!!! Знам че боли! Виж как и казват ку'ва пред цяла България, как всички коментари под клипа са в полза на Ицо и как казва на Преслава, че я ОБИЧА!!!! Гледай това клипче е много показателно за Камелия и описва цялата й кариера!!

 

Не подминавам нищо, това е коментирано тук преди години и не е интересно. Плюс това разваляш темата като оня, дето се е побъркал по Деса по-горе. Какво да направя сега аз, като медиите пишат тези неща за Деса, а не за Кама, Райна, Анелия, Константин и т.н.? За да го пишат има защо. Ако пък е обидена и засегната, да ги осъди като Коста Марков и Тони Сторро. Направила ли го е? - не е. Ако бе Кама щеше ли да го направи? - разбира се. Но това е до себеуважение, его, а Деса няма такова. Но както и да е, осрахте още една тема с истеричните си изблици. Но все пак, имаше смисъл от тази полемика. Бях забравил къде е скана с разказа за квартирата и Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

чакаме акт за раждане или ексграон-ако нямаш,млъквай вече,смешен си с тия жълти парцали.

А за доказателства за Ивана нещо,ами за Мария -там пък въобще си неподготвен.

САМО ДРЪН ДРЪН 1000%20(29).gif

Нека веднъж за винаги всички прочетат как процедираш-нямаш черно на бяло и почваш да пишеш за някакви неща ,които нямат нищо общо с това което те питат.По добре замълчи,по достойно е.Не става дума сега за Деса...а въобще за това ,че само дрънкаш и четеш жълти медии!

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

чакаме акт за раждане или ексграон-ако нямаш,млъквай вече,смешен си с тия жълти парцали.

А за доказателства за Ивана нещо,ами за Мария -там пък въобще си неподготвен.

САМО ДРЪН ДРЪН 1000%20(29).gif

Нека веднъж за винаги всички прочетат как процедираш-нямаш черно на бяло и почваш да пишеш за някакви неща ,които нямат нищо общо с това което те питат.По добре замълчи,по достойно е.Не става дума сега за Деса...а въобще за това ,че само дрънкаш и четеш жълти медии!

:mf_surrender:

 

 

Продължавам със скановете за Камелия. Такава е темата, а не за истерични дърти чалгари като теб и проблемите в главата ти породени от Фатме. Виж сега как Коко Динев празнува раждаде на дете? - замеря с пачки Камелия. Гледай, гледай, такива работи Деса не умее. Вадя архива, ще ви зарина със сканове до 13 март, когато ми свършва отпуската. :happyppl: След това като вляза в дежурната и хвана базата данни на МВР, ще има да се посмеем....

 

7918228W.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling:

нямаме доказателства.Присъда:манипулативен лъжец

Давай за Камелия сканове,ония дето пише за 40 000 че се ебе-как го каза по горе-щом се пише,значи има нещо вярно.Що не пишат за Анелия,Райна и тн

Фокси днес много се изложи.Много!

 

и добре,че сме ние да раздвижим тая умряла тема за безинтересните и интервюта !Тьй че нидей рива ...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling:

нямаме доказателства.Присъда:манипулативен лъжец

Давай за Камелия сканове,ония дето пише за 40 000 че се ебе-как го каза по горе-щом се пише,значи има нещо вярно.Що не пишат за Анелия,Райна и тн

Фокси днес много се изложи.Много!

 

Защо аз да ти давам сканове бре? :blink: Намери си ги сам. А, егати нахалника, нема нищо под ръка и само крещи тук като побъркан от мъка, че разкриваме Фатме. :roll1: Пост по темата кога ще напишеш? Нещо така да коментираш по статията? Нали се дуеше 2-3 месеца, че нямало нищо такова покрай Кама? Нали и за Планета така говореше? За отношенията и с Пайнер? И какво излезе като Митака даде интервю преди месец, а Кама сега? Седиш и гледаш като теле у железница.

 

Айде и нещо за Пайнер, които днес превъзнасяш, за да видиш как се изгавриха с Деса преди 3 години, а Кама във фейса си пусна ето това. :roll1:

 

7918263E.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо за коментираме по темата,ти я направи за да има къде пак да я превъзнасяш.Никакво ново инфо няма.

А сега пак се извъртя защо трябвало да дава доказателствата той-АМИ ЗАЩОТО ТИ СЕ ПЪНЕШ ОТ ГОДИНИ!

Нямаме доказателства и почнахме да даваме някакви безинтересни сканове,комплекси на изгората!

Смешен си найстина-пак се издъни.

Чакаме и договора между Ивана и Пайнер ,там където са % и да докажеш,че е троянския кон.

За Мара незнам как ще доказваш.

Абе само приказки и фантазии от теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не подминавай линка ми!!! Знам че боли! Виж как и казват ку'ва пред цяла България, как всички коментари под клипа са в полза на Ицо и как казва на Преслава, че я ОБИЧА!!!! Гледай това клипче е много показателно за Камелия и описва цялата й кариера!!

 

Защо я изгониха от ТВ7, защо я изгониха от НОВА??? ???????????

От никъде не е изгонена , договорът и свърши . Ако я бяха изгонили от ТВ 7 , защо ще я викат 3 години по късно да води Мис България ??

Аре по-кротко , че да не стане пак да я гледаш по Нова - както и валят офертите от всякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и нещо за Пайнер, които днес превъзнасяш, за да видиш как се изгавриха с Деса преди 3 години, а Кама във фейса си пусна ето това. :roll1:

Още 2003 или 2004 имаше списание за РД на Планета и там имаше снимка на Кама за 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2003 или 2004 имаше списание за РД на Планета и там имаше снимка на Кама за 2002.

 

Имаше, бяха изтрили Деса още тогава. Дори на церемонията за 2003 изкараха Кама да награждава Ивана уж като нали, от миналата година. Глупаци! Ама тук днес се занимавам с тия глупости, заради тоя изперкалият Лукас. Онова "камелотче" с трите букви вече не ми е интересно. То си знае едно и също. Обаче за Лукас специално още едно нещо. Виж как големите звезди на постера са горе вляво и вдясно, а Деса я няма.

 

7918302g.jpg

 

Ей му и на Лукас да види колко Пайнера я обича Деса, щото не спира да го повтаря от 2-3 месеца..... :whistling:

 

7918313c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм изперкал хаха

Виж се ти -не спираш с манията си по Камелия и когато човек ти поиска едно елементарно нещо-РЕАЛНИ ИСТИНСКИ ДОКАЗАТЕЛСТВА за теми, които си коментирал-ти какво правиш???Вадиш някакви тъпи сканове,нямащи нищо общо с това което се иска от теб-от безсилие!!!

Пак ти казвам-като нямаш какво да кажеш и най -вече да покажеш скрий се!

Фокси ти си един голям балон-въздух под налягане!

След всичките постове тук-всички го видяха днес.

Никой не говори днес за Деса специално,а ЗАТОВА ЧЕ ЛЪЖЕШ И ПРЕДСТАВЯШ ФАНТАЗИИТЕ СИ ЗА РЕАЛНОСТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скановете са тук. Те подкрепят само част от историите, които съм разказвал в този форум. Недоволните да се гръмват и да купуват вестници, па тогава да дрънкат. Поне 10 обвинения в лъжа размазах днес. Лукас е редно да се извини, но той е наглец и няма да го направи. Това обаче не значи, че аз няма да пускам още сканове.

 

Фокси, на първия постер Деса я няма, защото не е присъствала на концерта, иначе всичките й хитове от 2000 бяха в категорията за Песен.

 

ОК, може и така да е, но големите звезди са на постера, а Деса я няма. Това е рекламен постер, нали? Какво повече да говоря, като хората виждат скана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скановете от жълти вестници никога не са били доказателства за реални събития.Четящите ги са болни мозъци ,а тези които им вярват са елементарни и прости хора!

Само да ти кажа ,че аз никога не съм вярвал,че Камелия се ебе за 40 хил.

 

Що не си признаеш,че нямаш истински доказателства и всичко е плод на твоето желание да принизиш ,всички които са над Камелия и да спрем,а?

 

всички видяха как се чудиш да завъртиш разговора в друга посока,за да избегнеш фактите.Така че,другия път да си подготвен с акт за раждане,ексграон,договора на Ивана,запис от наредбите на Преслава с микрофон ,че нарежда Галена .Като докажеш това първо ,продължаваме с Глория-там какви твърдения имаше....

а дотогава кажи--ЛЪЖЕЦ СЪМ,ИЗВИНЯВАЙТЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скановете са тук. Те подкрепят само част от историите, които съм разказвал в този форум. Недоволните да се гръмват и да купуват вестници, па тогава да дрънкат. Поне 10 обвинения в лъжа размазах днес. Лукас е редно да се извини, но той е наглец и няма да го направи. Това обаче не значи, че аз няма да пускам още сканове.

ОК, може и така да е, но големите звезди са на постера, а Деса я няма. Това е рекламен постер, нали? Какво повече да говоря, като хората виждат скана?

Е като не присъства на концерта за кво да я слагат бе ? Ти съвсем полудя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как големите звезди на постера са горе вляво и вдясно, а Деса я няма.

Деса беше в Америка тогава, но взе най-големите награди. Даже за нея измислиха Най-хитова певица, понеже сигурно беше още млада, за да й се даде Певица на годината, а и Глория все още беше огромна сила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, може и така да е, но големите звезди са на постера, а Деса я няма. Това е рекламен постер, нали? Какво повече да говоря, като хората виждат скана?

Ми как да я сложат, като не е присъствала, беше в Америка тогава, мисля. За 2000-та няма как да отричаме, силна година й беше. По-скоро бих попитал защо сега и двамата с Пайнер клекнаха и омекнаха, Кама се махна, а Глория се чуди как да го направи и очевидно никой не я спира, точно обратното. За мен изводът за Деса е, че колкото и да я харесвам, и в слабите си моменти тя остава любимка на Пайнер и това пристрастие личи прекалено. Ето, в момента не е златна кокошка и той пак си я прибра. Другите фаворитки са Ивана и Преса поради това, че снасяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми как да я сложат, като не е присъствала, беше в Америка тогава, мисля. За 2000-та няма как да отричаме, силна година й беше. По-скоро бих попитал защо сега и двамата с Пайнер клекнаха и омекнаха, Кама се махна, а Глория се чуди как да го направи и очевидно никой не я спира, точно обратното. За мен изводът за Деса е, че колкото и да я харесвам, и в слабите си моменти тя остава любимка на Пайнер и това пристрастие личи прекалено. Ето, в момента не е златна кокошка и той пак си я прибра. Другите фаворитки са Ивана и Преса поради това, че снасяха.

Митака винаги е харесвал пеещите, като почнеш от Глория, Цветелина, ДесиСлава, Ивана, Преслава...затова няма как една Андреа да вземе награда за Песен на годината например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че Глория иска да се махне.По скоро има някакви търкания,но ще се оправят.Напоследък Глория доста присъства в програмата на Планета-преди 2 дни даваха по HD концерта от НДК.

А Деси Слава,че му е слабост е видно за всички...но какво,всеки човек си има слабости,вие нямате ли? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака винаги е харесвал пеещите, като почнеш от Глория, Цветелина, ДесиСлава, Ивана, Преслава...затова няма как една Андреа да вземе награда за Песен на годината например.

 

Ами нормално е това. Хората винаги харесват повече пеещите. Тези, които са с недотам добри гласови данни обикновено са много популярни, но в двата полюса. Или много харесвани, или нехаресвани. И в световен план е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам къде точно е проблема в това Деса да се казва Фатме? :rolleyes: Ами това си й е личния живот, както са я кръстили- така ще се казва. За пред хората от години си е Десислава и това няма да се промени- както виждаме, дори и това DESS никога няма да се наложи толкова като главното й. Само Фокси и разните там жълти вестници изкарват някаквото там име големия резил... А Фокса даже мисли и да злоупотребява с полицейските си права, за да доказва на някакви там форумни фенчета, че Деса е Фатме... :helpsmilie:

 

По темата: Камелия уж щеше да снима клип в началото на февруари, а сега казва, че щяла тепърва да снима... И кога ще е това- в началото на март или началото на април? Вече започвам да се отчайвам... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер сте. Все по-малко ми се налага да пиша, тъй като успявате да зададете точните въпроси и съждения, на точното място.

Фоксич, вече съм спокоен да напусна този форум. Достатъчно хора вече разсъждават като мен. И ти се противопоставят.

Имам въпрос за Кама... как й вървят участията за февруари дотук?

И да... навремето беше интересно да четем пикантерии за чалгата през твоята призма, но с годините сам ни даде причина да се съмняваме. Та днес хората те питат, кои са ти източниците... иначе излиза, че всичко казано е една фикция.

Но ти знаеш...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос за Кама... как й вървят участията за февруари дотук?

 

 

Много добре, има цели 4 до 18-ти, но това е щото празнуваше цела седмица от 2-ри до вчера. Сега ще се разработи и пак ще си ги докара колкото трябва. Иначе забелязваш ли колко си жалък в опитите неуспешно да търсиш някаква подкрепа, разбиране и т.н. от малки душици тук? Това е повече от пораженческо, но пък типично за теб. Вярвам, че попрочетохте доста от историята на чалгата от моите сканове в тази тема. Утре ще има още, вече съм отпуска до 13 март. А после, сядам в дежурната и вадя Фатме с цялата фамилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре, има цели 4 до 18-ти, но това е щото празнуваше цела седмица от 2-ри до вчера. Сега ще се разработи и пак ще си ги докара колкото трябва. Иначе забелязваш ли колко си жалък в опитите неуспешно да търсиш някаква подкрепа, разбиране и т.н. от малки душици тук? Това е повече от пораженческо, но пък типично за теб. Вярвам, че попрочетохте доста от историята на чалгата от моите сканове в тази тема. Утре ще има още, вече съм отпуска до 13 март. А после, сядам в дежурната и вадя Фатме с цялата фамилия.

 

Да... оправдания... била почивала... то и мин. месец бяха същите доводи.

 

4 ? Засега е далеч от 10.

 

Няма какво да търся подкрепа и разбиране. Един от двамата си тръгва 27.04. Тезите ми отдавна не са само мои. Не бях влизал 2 дни и като гледам, има поне 3-4 души, които задават тези въпроси, които бих задал аз. И мен да ме няма, вече знам, че ще има кой да следи за лъжите, които бълваш всеки ден и да повтаря, че не е правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...