Jump to content



Камелия: Живея на секс и фотосинтеза! Омъжвам се!


Препоръчани коментари

Само мога да кажа, че съдбата си знае работата, всички които Камелия е плюла сега са доста пред нея.Злобата и завистта са рефлектирали върху нея и за това сега е последна дупка на кавала.Цял живот завист и злоба към по-успешни от нея и накрая сгромолясана и самотна, без фенове, без кариера, без песни... :1000 (27):

 

Няма какво да ми казваш, като всички виждат как твоето съществуване тук се базира единствено на хейт по Кама. Прозрачен си и не се усещаш.... :gun_bandana: Яде ги какви ли не в предните 2 месеца от първична злобичка и сега като ти лепнах тази статия стоиш и се пулиш. Аз знам какви си ги ръсел, но ти надали помниш, щото си обладан....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма какво да ми казваш, като всички виждат как твоето съществуване тук се базира единствено на хейт по Кама. Прозрачен си и не се усещаш.... :gun_bandana:

 

Aз към тебе не се обръщам и ако бях прозрачен, нямаше да ти правя такова впечатление! Тебе не те броя за фен на Камелия, защото ти си просто един подмазвач на Кама и чехльото, набеден за нейн "мъж". Нямаш нищо общо с феновете на повечето певици, и се не по-малко озлобен и завистлив от любимката си.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз към тебе не се обръщам и ако бях прозрачен, нямаше да ти правя такова впечатление! Тебе не те броя за фен на Камелия, защото ти си просто един подмазвач на Кама и чехльото, набеден за нейн "мъж". Нямаш нищо общо с феновете на повечето певици, и се не по-малко озлобен и завистлив от любимката си.. :mf_surrender:

 

Не можеш да спреш, нали? Камелия ти е като дрога - зависим си от нея. Трябва да разпитам дали си от прясно изгонените от нейният близък кръг или от предните...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мога да кажа, че съдбата си знае работата, всички които Камелия е плюла сега са доста пред нея.Злобата и завистта са рефлектирали върху нея и за това сега е последна дупка на кавала.Цял живот завист и злоба към по-успешни от нея и накрая сгромолясана и самотна, без фенове, без кариера, без песни... :1000 (27):

Оф как не каза и ти нещо по-различно от тия 2 изречения ?! Много малка част от певиците могат да и стъпят и на кариерата и на ангажиментите извън фолка - като цяло . Камелия е успешна като продукт и това го доказват множеството реклами , корици , предавания за което са я искали не веднъж за водеща ... както и конкурси за красота - където пак я взеха за водеща . Да не говорим че има едни от най-продаваните албуми и като цяло 3 от най-големите хитове в фолка . И в крайна сметка всяка си има творческа криза , Деса до скоро не можехме да я видим , Глория преди 5 г. беше в застой - Ивана ... та дори и сега Гергана - от кога не беше издавала хит . Така че недейте така бързо да отписвате някого , както и не принизявайте някой заради видинската кука - щото е смешно и доста необективно .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства трябват за фантазиите ви господа. Доказателства, а не разкази в илюзорни картинки. С новини от агенция "Една жена ми каза" не стоите сериозно.

 

Много смешно звучи това от теб,където ти не даваш никакви доказателства за много твои твърдения а ги налагаш за истина.Така,че защо да не повярваме на написаното от човека за Камелия,а да повярваме на написаното от теб за Деси Слава или Ивана примерно.

Същото е-и двамата нямате доказателства,просто твъдения на двама фена и нищо повече!

Следващия път като твърдиш нещо-очакваме и доказателството за това твърдение!Разбра ли ме фокселинчо-не само като ти отърва да казваш,че не е вярно дадено писание,когато е срешу Камата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заринал съм ви с линкове всякакви през тези 10 години тук, ама ефект няма никакъв. Знаете ли какво, пазя си много архив, скоро ще ви опресня паметта. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай доказателство,че Ивана е троянския кон.

Дай доказателство,че Деси Слава била Фатме.

Дай доказателство,че Мария е плакала за Жоро Илиев на турнето.

Дай доказателство,че Преслава била нареждала Галена зад гърба и.

Чакаме....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай доказателство,че Ивана е троянския кон.

Дай доказателство,че Деси Слава била Фатме.

Дай доказателство,че Мария е плакала за Жоро Илиев на турнето.

Дай доказателство,че Преслава била нареждала Галена зад гърба и.

Чакаме....

 

Ивана спряха да я бутат и пропадна, защото системата "троянски кон" свърши - факт!

Скоро като вляза в дежурната ще ти дам и скан от ескграон за Фатме.

Мария се дуеше на Глория, след това спря, щото Жоро го няма - факт!

Като видиш резултатите от наградите в края на месеца, всичко за Преса и Галка ще ти стане ясно.

 

Между другото, снощи Галка е пяла цяла вечер на ушенце на Бирмата..... "Като за финал" :1000 (19):

 

Темата е за Камелия, но вас това не ви интересува, както обикновено....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси предполагам знаеш какво значи доказателство-ЧЕРНО НА БЯЛО НАПИСАНО!

Не твои интерпретации на някакви събития..

 

Аз давам линкове и сканове, а ти дрънкаш. Ако това не бе вярно, Деса що не е съдила вестника? :scratch:

 

7741423j.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха удряш дъното вече с даване на доказателства -жълтите вестници!

Да дадем всички писания и за Камелия които не са вярни именно от там,а??

Дай ми реални доказателства,не измислици.

Въпросния вестник е чел най вероятно твоята теория и ги преписват-както и днес правят.

ЧЕНГЕ СИ,ЗНАЕШ КАКВО Е ДОКАЗАТЕЛСТВО В СЪДА !!!

СТИГА ОВЪРТА

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха удряш дъното вече с даване на доказателства -жълтите вестници!

Да дадем всички писания и за Камелия които не са вярни именно от там,а??

Дай ми реални доказателства,не измислици.

Въпросния вестник е чел най вероятно твоята теория и ги преписват-както и днес правят.

ЧЕНГЕ СИ,ЗНАЕШ КАКВО Е ДОКАЗАТЕЛСТВО В СЪДА !!!

СТИГА ОВЪРТА

 

Пише се увърта, ама кой да знае? Не съм писал аз вестника през 2007-ма, а ако Деса го бе съдила, щеше да се чуе. Явно я е страх да се направи експертиза от съда.

 

Още една тема съсипа с малоумното си поклонничество по Деса. До долу си пич.... :gun_bandana: Да я затварят модераторите, че сте направо трагедия тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си долу,ти...няма как да докажеш и почна с глупостите-ето видяха те всички колко струваш/

ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА СИ ФОКС...ГОЛЯМА

 

нима Камелия или другите съдят вестниците за всяка глупост-не вървиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си долу,ти...няма как да докажеш и почна с глупостите-ето видяха те всички колко струваш/

ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА СИ ФОКС...ГОЛЯМА

 

Още сканове искаш ли, че след тоя направо подпали чаршафите? :1000 (29): Видиш ли я мастията ти Фатме как излиза в НДК на концерт - по бански....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам доказателство -акт за раждане или от Ексграон.

Искам и за Ивана,Глория ,Преслава да ми докажеш.

НЯМАШ ,ЗАТОВА СЕ СКРИЙ-АМАН ОТ ТВОИТЕ ИЛЮЗИИ ДЕТО ГИ ПРОКАРВАШ ЗА ИСТИНИ НЯКАКВИ ПРЕД ДЕЦАТА.

КАТО СТАНА ДУМА ЗА ИСТИНСКИ ДОКАЗАТЕЛСТВО ВЗЕ ДА ПИШЕШ СЪВСЕМ В ДРУГА ПОСОКА-ТАКА ДЕЙСТВАШ ,КАТО ОПРЕ НОЖА ДО КОКАЛА И БЯГАШ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам доказателство -акт за раждане или от Ексграон.

Искам и за Ивана,Глория ,Преслава да ми докажеш.

НЯМАШ ,ЗАТОВА СЕ СКРИЙ-АМАН ОТ ТВОИТЕ ИЛЮЗИИ ДЕТО ГИ ПРОКАРВАШ ЗА ИСТИНИ НЯКАКВИ ПРЕД ДЕЦАТА.

КАТО СТАНА ДУМА ЗА ИСТИНСКИ ДОКАЗАТЕЛСТВО ВЗЕ ДА ПИШЕШ СЪВСЕМ В ДРУГА ПОСОКА-ТАКА ДЕЙСТВАШ ,КАТО ОПРЕ НОЖА ДО КОКАЛА И БЯГАШ.

 

Нещо започващ да се объркваш, а? :1000 (29): Крещиш, нареждаш, кълнеш, а вестниците пишат ли пишат за Фатме. :1000 (6): Що не пишат така за Емилия или Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешен си... :laughing: :laughing:

нямаш какво да ми отговориш нали ;)

скрий се и замълчи

Значи вярваме, че и Камелия се ебе за 40 000 лв -беше на корицата написано ..:) ку. ва долна е значи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е невъзможно, просто й се работи на жената, не е като да няма какво да пусне :) Въпреки, че не съм сигурен, че визира още 2 нови песни, може да визира тези с клипове, но ще почакаме, и ще видим ;)

когато трябваше да пуска спеше сега чак се задейства

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешен си... :laughing: :laughing:

нямаш какво да ми отговориш нали ;)

скрий се и замълчи

 

Имам разбира се, скоро и тема за Фатме ще направя с данни за цялата и фамилия.... :1000 (19): Засега ти стига да гледаш валамето Деса зад гърба на Кама.

 

7918177w.jpg

 

 

когато трябваше да пуска спеше сега чак се задейства

 

Имаше договор с Пайнер до октомври. Що да му подарява продукция, в която той няма участие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОХ нашия дава линкове към вестник "ШОК", боже господи.... :mf_surrender:

 

 

Георги Стоев и Ицо от Хазарта най-добре са се изказвали за Камелия.. :1000 (29):

 

Камелия е единствената жена в България на която в национален тв ефир, на живо и бе казано от мъж, че е евтина ду"ачка.. :1000 (29): Размазах се от кеф тогава като Ицето я сравни със земята...Това за една жена е дъното..Тя побесня, защото най-накрая й го бяха казали в очите...Представям си Камелия с колко мъже е била, сигурно всички на Мария по 10... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе,като имаш истински доказателства(не само за Деса която ти намеси,аз поисках за други също,)тогава се покажи от дупката и се пъни.

Дотогава се скрий и децата те разбраха как действаш и какви са ти "докзателствата" на илюзиите в главата=>ЖЪЛТИТЕ ВЕСТНИЦИ ХАХАХ

 

Стига се опитва да изместиш темата с фотоси на Деси Слава.

Дай доказателствата ,отворко 1000%20(29).gif-нямаш нещо ,а?

Знаеш ли колко си жалък сега като те хванаха на тясно и то с конкретни теми,за които дрънкаш ,а ти си пак неподготвен ,ех да беше сътворил някой фалшив акт за раждане на Деса ,както с фактурата на Фики,смешен и жалък до безобразие хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе,като имаш истински доказателства(не само за Деса която ти намеси,аз поисках за други също,)тогава се покажи от дупката и се пъни.

Дотогава се скрий и децата те разбраха как действаш и какви са ти "докзателствата" на илюзиите в главата=>ЖЪЛТИТЕ ВЕСТНИЦИ ХАХАХ

 

Стига се опитва да изместиш темата с фотоси на Деси Слава.

Дай доказателствата ,отворко 1000%20(29).gif-нямаш нещо ,а?

 

Гледай, гледай, не съм писал аз тия вестници, а Деса нито един не е съдила..... :1000 (6):

 

7918195U.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се опитва да изместиш темата с фотоси на Деси Слава.

Дай доказателствата ,отворко -нямаш нещо ,а?

Знаеш ли колко си жалък сега като те хванаха на тясно и то с конкретни теми,за които дрънкаш ,а ти си пак неподготвен ,ех да беше сътворил някой фалшив акт за раждане на Деса ,както с фактурата на Фики,смешен и жалък до безобразие хахах

 

КАМА КОЛКО Е ОСЪДИЛА,ЧЕ Я ИЗКАРАХА КУРВА ЗА 40 ХИЛЯДИ??? :D

 

УЖ ЧЕНГЕ-А ЖЪЛТ ВЕСТНИК ЗА ДОКАЗАТЕЛСТВО МИ ДАВА,СМЯХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не подминавай линка ми!!! Знам че боли! Виж как и казват ку'ва пред цяла България, как всички коментари под клипа са в полза на Ицо и как казва на Преслава, че я ОБИЧА!!!! Гледай това клипче е много показателно за Камелия и описва цялата й кариера!!

 

Защо я изгониха от ТВ7, защо я изгониха от НОВА??? ???????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...