Jump to content



Камелия: Живея на секс и фотосинтеза! Омъжвам се!


Препоръчани коментари

Аз не твърдя и не представям мислите си за факти!

 

Аз пък ги представям, ето пак за нещо, което обяви за лъжа. Още през 2003 година Фатме е НИЩО за Пайнер. Изтрита, забравена, зачеркната.....

 

7918313c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еееее видяхте ли всички-Фокса призна,че представя мислите и фантазиите си за истина и реални случки!!!!

Това признание ми стига.

Оттук нататък пиши и твърди каквото искаш :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее видяхте ли всички-Фокса призна,че представя мислите и фантазиите си за истина и реални случки!!!!

Това признание ми стига.

Оттук нататък пиши и твърди каквото искаш :)))

 

Фоксича е дал достатъчно линкове в тази тема, а ти само лаеш и нищо друго. Смешен си вече.... последният пост в тази тема е мой. Ще стане 100 страници.

 

От какво си доволен бре? :1000 (29): Че Пайнер изтриха Деса и сложиха Кама? Ахаххаххахахха..... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вървиш вече....направи ми деня една идея по добър :))))

Сега вече давай жълти парцали да се посмеем.

Аз си свърших работата!;)))

 

Това не са сканове от жълти медии уважаемий, а официален билборд на Пайнер, на който Деса е изтрита..... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куката откачи тотално - бива ли такъв резил - мъж на близо 50 г. да се занимава с такива неща , срам, срам .... ужас бих казал

 

Ей, приближаваш 30, не ми се прави на открехнат и пиши по темата. Амън от спамери и тролещи.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, приближаваш 30, не ми се прави на открехнат и пиши по темата. Амън от спамери и тролещи.... :gun_bandana:

Приближавам ги , но все пак съм си 26 г. парче - а ти със семейство , полицай а те правят на калинка тука ... Срам !!!!

Темата се изчерпа , ти пишеш и спамиш най-много , никъде в интервюто не видях да пише за Фатме , че да я коментираш 2 страници . Да те докладвам и аз за спам ли , кво ?!

 

Все пак да се чувстваме поздравени с една от любимите ми песни на Кама , така и така темата е за ключ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куката откачи тотално - бива ли такъв резил - мъж на близо 50 г. да се занимава с такива неща , срам, срам .... ужас бих казал

 

 

Ей, приближаваш 30, не ми се прави на открехнат и пиши по темата. Амън от спамери и тролещи.... :gun_bandana:

 

 

 

Какво удоволствие е да се наблюдават два ит трите фена на Кама да се карат...аз така и не разбрах защо :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво удоволствие е да се наблюдават два ит трите фена на Кама да се карат...аз така и не разбрах защо :1000 (29):

Повече сме , ти пък хаха . Е как защо , не мисля че има човек който да намира поведението му за нормално . И пак казвам , че той е в голяма част виновен за омразата към Камелия . Пък и виж как опитва да ме засяга , като му кажеш истината и веднага напада и то с нещо мега тъпо .

Не аз съм полицай обсебен от чалгата , с деца и жена - при това е почти 50 годишен . Все едно баща ми да седне тук и да спори и да се нарежда с хора които могат да му бъдат деца , сигурно има такива които могат и внуци да му бъдат . Нямаше да има проблем ако се държеше нормално , но това фанатично държание ми идва ту мач ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...