Jump to content



Глория с официален канал в youtube


Препоръчани коментари

Еми те са и част от дискографията.С тези песни сме и станали фенове.А и със сигурност ще допринесат за по-голям интерес към канала.

Едва ли някой ще влезе за да гледа "Криле".

 

Като влязох в канала снощи, "Криле" беше най-гледаната песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като влязох в канала снощи, "Криле" беше най-гледаната песен. :1000 (29):

Ужас

 

Изобщо не я разбирам тази жена.Не се сещам за друг изпълнител, който да си игнорира собствената дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изповед" е с по-добро качество от по-новите от него "Ако те няма" и "Опиат". :mf_surrender:

В раздел "Канали" на PlanetaOfficial не фигурира друг канал като част от мрежата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изповед" е с по-добро качество от по-новите от него "Ако те няма" и "Опиат". :mf_surrender:

В раздел "Канали" на PlanetaOfficial не фигурира друг канал като част от мрежата.

Този раздел е за представени канали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните могат да се пеят, но не могат да се издават на носител, какъвто е случаят с Откраднат миг на концерта през 2009-та...Аз на нейно място не бих се бръкнал да плащам права на песни отпреди 18-20 години, за да си ги кача в канала и Пайнер да ми взимат процент...Някак си не е изгодно, а преди всичко това е бизнес. Мисля, че и на Камелия в беста имаше неиздадена песен, заради неуредени права, но тя си я пее по участия... :)

 

Не я пее по участия. Камелия си има програма от няколко нейни песни и няколко цигански и сръбски песни. Всеки път са едни и същи. До колкото знам пее по някоя нова песен само по частни партита. Слушал съм един запис досега на Стрелките спират- само веднъж. И един на Искаш да се върна- само веднъж от едно частно парти.

 

Колкото до канала- браво , нека. Дано и другите певици си направят, но да е по-добре поддържан, че с тия заглавия е доста смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е смешно - нарочно са го направили, защото тези песни освен в първоначалните албуми са включени и в беста - а кой от двата може да намериш по-лесно - този от 2003 или беста от 2009, който стои по рафтовете сигурно - трябва да се изкупуват тиражите, защото като застои така 3-4 години и още повече няма да се продаде.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е смешно - нарочно са го направили, защото тези песни освен в първоначалните албуми са включени и в беста - а кой от двата може да намериш по-лесно - този от 2003 или беста от 2009, който стои по рафтовете сигурно - трябва да се изкупуват тиражите, защото като застои така 3-4 години и още повече няма да се продаде.

Извинявай, ама не всички са запознати с въпросния бест и с логиката на Пайнер. И за обикновения потребител излиза, че "Любовен дъжд" е от 2009... Wtf?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория определено да не си помисля за напускане от Пайнер!! Направи ли го това ще е най-голямата й грешка в кариерата...Просто ще стане една Екстра Нина, Рени и вече Камелия Да не прави глупости и да си запази нисшата на все пак липса на големи хитове, но добра популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си я представяш по Фен тв и ДС ТВ? :mf_surrender: Та тя е емблемата на Пайнер...

 

А кой е казал, че ще се върти там или само там?

 

Това с канала е супер идея - време беше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jorro, можеш да си зададеш въпросите, които толкова те вълнуват - тук сме много отворени и надъхани, в официалния пускаме сърца в коментарите...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jorro, можеш да си зададеш въпросите, които толкова те вълнуват - тук сме много отворени и надъхани, в официалния пускаме сърца в коментарите... :)

Няма как да си задам въпросите под снимка или клип. И споко, всичко което коментирам тук мога да го кажа и на нея. За разлика от вас, мен не ме е страх, че би ми се обидила и т.н. И това, че я критикувам не означава, че не я харесвам и не мога да пускам сърца, wtf... ;d

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да се карате. Всички лайквате и припадате като луди. За въпросите, които ви вълнуват, до Глория трябва някакъв особен, извънземен подход да стигнат, но се работи по въпроса да има обратна връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да си задам въпросите под снимка или клип. И споко, всичко което коментирам тук мога да го кажа и на нея. За разлика от вас, мен не ме е страх, че би ми се обидила и т.н. И това, че я критикувам не означава, че не я харесвам и не мога да пускам сърца, wtf... ;d

 

Напротив - задавали са й неведнъж и тя е отговаряла, последно Васко, ако не се лъжа покрай откриването на концерта я беше питал некви неща...Аз нямам проблем да питам - не знам какво намекваш с тва "за разлика от вас"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да се карате. Всички лайквате и припадате като луди. За въпросите, които ви вълнуват, до Глория трябва някакъв особен, извънземен подход да стигнат, но се работи по въпроса да има обратна връзка.

 

Не се караме...Какъв подход, кви пет лева - вие я изкарахте супер недостъпна...:)

 

п.с. Честит рожден ден! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се караме...Какъв подход, кви пет лева - вие я изкарахте супер недостъпна... :)

 

п.с. Честит рожден ден! :)

Еми карате се, усеща се, пък в крайна сметка накрая всичко едно и също правят. Нищо не съм изкарал, друго имам предвид - скоро се надявам да се разбере.

 

Благодаря!

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните могат да се пеят, но не могат да се издават на носител, какъвто е случаят с Откраднат миг на концерта през 2009-та...Аз на нейно място не бих се бръкнал да плащам права на песни отпреди 18-20 години, за да си ги кача в канала и Пайнер да ми взимат процент...Някак си не е изгодно, а преди всичко това е бизнес. Мисля, че и на Камелия в беста имаше неиздадена песен, заради неуредени права, но тя си я пее по участия... :)

 

Кавър ли е Откраднат миг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...