Jump to content



Глория с официален канал в youtube


Препоръчани коментари

1zv73fl.jpg

 

От началото на годината Глория е с официален канал в най-големия сайт за видео споделяне youtube. За момента в него могат да бъдат намерени голяма част от видеоклиповете, тв версии, участия в тв предавания на певицата.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCg8aI1yoJC...3HGnAw/featured

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Браво, нека сега се зашуми и да видим първо причината, за това индивидуално действие на Глория.....
Ох, все търсиш под вола теле ........ Не ти ли писна вече!? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, все търсиш под вола теле ........ Не ти ли писна вече!? :mf_surrender:

 

Защо да търси - много си е на място въпросът му...

Снимките са от сесия всъщност - има мейкинг в канала...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, все търсиш под вола теле ........ Не ти ли писна вече!? :mf_surrender:

 

От кое да ми е писнало? Ако Глория е доволна от канала на Планета, защо ще си прави свой индивидуален, па бил той и в мрежа с канала на Планета? Защо Андра не затваря своя канал? Според мен дори Деса няма да иска да затваря своя. Такива не можеш да ги накараш, да се смесят с плебса, защото са индивидуалности, които най-много искат да си поддържат бранда. И са прави, защото не могат да си представят, че могат да са само част от турлюгювеча на Пайнер, в който техните кариери ще са сложени на едно ниво с тази на Магда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат да партнират канали и да изкарват определен процент приходи от тях.

 

Да разбирам, че каналът се управлява от Пайнер? Щото аз имам друго инфо...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че каналът се управлява от Пайнер? Щото аз имам друго инфо... ;)

 

Да,защото всички клипове,без мейкингите, са с плочка и лого на Планета HD, дори и тези,които липсват в официалния им канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че каналът се управлява от Пайнер? Щото аз имам друго инфо...;)

 

Я по-добре разпитай дали си плаща тя за него, че да знаем какво представлява всъщност - нейн личен или клонинг на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Тя е в Fullscreen.

 

Което ще рече, че не е в мрежа с пайнерският канал, така ли? :scratch: Тя плаща ли си за него отделно или как?

 

Питам, щото ако това на Глория мине, значи повечето ще си направят собствени такива....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано или късно ще я хванат.

 

Може пък да имат договорка някаква с нея, да не и закачат канала, щом толкова време стои. Не знам с Деса как ще процедират. Нейният също е разработен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Андреа има няква договорка. Обикновено като се появи нейна нова песен, от канала ѝ временно изчезва, докато клипчето от този на "Пайнер" набере достатъчно популярност, така че после като върнат това в нейния, да не може да го стигне и хората масово да гледат това от "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да имат договорка някаква с нея, да не и закачат канала, щом толкова време стои. Не знам с Деса как ще процедират. Нейният също е разработен.

 

Деса няма да си качва в бъдеще новите песни там,само в Планета офишъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...