Jump to content



Камелия: 1 милион гледания срещу 300 $! Кого лъжат?!


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ей, така, леко с тази класацийка всичките ти простотии отиват на кино. :Vishenka_05:

http://signal.bg/charts.php?cat=2

Един от камелотите го прави, не беше за теб.

Не се впрягай толкова с тая класация, защото според нея "Ако е - да е" и "Само за минута" излиза, че са по-големи хитове от "Моето слабо място" и "Да ти се доказвам", а всички знаем, че истината не е такава :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 328
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ей, така, леко с тази класацийка всичките ти простотии отиват на кино. :Vishenka_05:

http://signal.bg/charts.php?cat=2

Един от камелотите го прави, не беше за теб.

Тези класацийки са за вас и детската градина които гласувате . Нормалните хора излизат по заведения , а там определено не звучи Андреа . Как да знаете обаче , като не ви пускат там .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам повече да спамя за тва това ми е последния пост за Андреа в темата.

 

"Най-добрата" е голям хит и това е ясно на всеки човек с реални представи за поп фолк музиката. Единствената песен която е по-голям хит е "Хавана тропикана". "Моето слабо място" и "Моли се да не почна" също мисля че са горе-долу над нея, но като цяло са на едно. Всяка друга песен е под "Най-добрата" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се впрягай толкова с тая класация, защото според нея "Ако е - да е" и "Само за минута" излиза, че са по-големи хитове от "Моето слабо място" и "Да ти се доказвам", а всички знаем, че истината не е такава :mf_surrender:

:Vishenka_05:

 

http://signal.bg/charts.php?cat=1&date=2014-07-13

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви пуснах случайно фактурата с такава тема. Въпросът тук не е кой и защо си е платил, понеже е очевидно. Дилемата е защо го правят и кого мислят, че лъжат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам повече да спамя за тва това ми е последния пост за Андреа в темата.

 

"Най-добрата" е голям хит и това е ясно на всеки човек с реални представи за поп фолк музиката. Единствената песен която е по-голям хит е "Хавана тропикана". "Моето слабо място" и "Моли се да не почна" също мисля че са горе-долу над нея, но като цяло са на едно. Всяка друга песен е под "Най-добрата" .

Искаш да кажеш че , Горе долу , Кво става тука , С мене да вървиш , Хабиби и Всичко чуждо пожелаваш са по-малки хитове от нея ли ? Бригадите в Гърция не ти се отразяват добре на психиката явно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

АХХААХ само наивно фенче като Фокса, може да повярва и чак да пусне подобна тема и то пак с фокус бившата певачка-Кама!!... :mf_surrender: Ще си пусне фактура на негово име , с копие до Пайнер хахахахахх..... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ние виждаме кое е харесвано и кое не.Няма нужда да се разкрива купуват ли се или не. Всеки знае Фики и "Горе долу"-гледанията са реални и определено са фактор номер 1 в момента.А такива като Кама към които интереса и гледаемостта са нулева да мълчат, че стават още по жалки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

7885990V.jpg

 

Добре де, знаете ли колко смешно изглеждат отстрани доста хора тук, като обсъждат моя милост или Камелия за казани от нас думи, а не гледат фактурата? :whistling: Не се дискутира дали формата на самата фактура е истинска. Не се гледат детайлите в нея. Не се гледат БУЛСТАТ-ът на Пайнер и американският счетоводен номер на това лице извършило услугата. Не се гледат сумите и облагането им с данък. Не се разсъждава, защо я е публикувал човека и как чинно си декларира дохода от тази услуга. Въобще някакъв напън виждам да се измести акцентът в дискусията в страни от очевидната му същност. Което е жалко, но не е изненада за мен. Така или иначе всички знаем какъв трус предизвика интервюто на Камелия за Сигнал+ преди година, в което интервю тя пусна духът от бутилката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, кажи другия път на Цветин да съобрази малко повече нещата ..доста грешки е допуснал.

Камелия се оказа доста долна, не съм очаквал :mf_surrender:

 

Забелязваш ли адреса на доставчика на услугата в Ню Йорк, който е горе на фактурата? :whistling: Както и да го въртиш, това лице и фирмата му съществуват. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви гледания, какви глупости. Една песен да не я гледате и слушате, защото имала еди си колко милиона гледания- по това ли се водите. И Пайнер са тъпи да ви промиват мозъците с тези гледания. Аз не гледам една песен и харесвам, защото имала 100 милиона гледания, 5 милиона гледания,а защото ми харесва. Никой не може да ме принуди да слушам нещо с милиони гледания,ако не ми харесва. Една песен със сумати гледания, не я прави хит- примери колкото искаш. Песни от години, които нямат много гледания и сега са хитове, и са класика и се пеят до днес,а тези с милионите гледания след година-две няма да се помнят. Много сте заблудени обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязваш ли адреса на доставчика на услугата в Ню Йорк, който е горе на фактурата? :whistling: Както и да го въртиш, това лице и фирмата му съществуват. :1000 (20):

То пък в днешно време с наличието на Интернет, все едно за 5 минути с 10 кликания на мишката не можеш да се сдобиеш с въпросната информация :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязваш ли адреса на доставчика на услугата в Ню Йорк, който е горе на фактурата? :whistling: Както и да го въртиш, това лице и фирмата му съществуват. :1000 (20):

 

Забелязвам, че вместо да се чудите как да направите скандал е редно да помислите за кариерата.Признавам, че е хитро ..но трябваше да се постараете повече за фактурата.Черна точка за Цветин.

 

Предполагам, че Обама е притеснен за този черен пазар и се е свързал с теб да погледнеш въпроса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се затвори. "Фактурата" е фалшива. Обработена е с фотошоп, няма електронен подпис, информацията в нея е нереална също. Просто няма смисъл да държим това чудо отворено, за да може Фокса да оповръща пак целия форум и да създава изкуствен интерес към Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък в днешно време с наличието на Интернет, все едно за 5 минути с 10 кликания на мишката не можеш да се сдобиеш с въпросната информация :mf_surrender:

 

Именно, именно, ама не казвате, че тази информация не е вярна, не търсите такива фактури да видите има ли ги няма ли ги, а за по-лесно направо изстрелвате 3 имена.... Цветин, Камелия, Фокси и така си рашавате дилемата в тиквите. Освен това отдавна съм се отказал да ви говоря, че в държава като нашата да вървят гледания на клипове с по точно 100 000 на ден в продължение на месеци е не подозрително, а направо смешно като система за промиване на мозъци. Гледам търсят разни хора под вола теле, за да вдигнат статута на Фики, че видите ли бил не само звезда, а и всичко останало в този бизнес, като това е постигнато с вълшебна пръчица като в приказките, които майките ви до оня ден ви четяха, а не с помощта на ей такива жокери от студиото. Елементарна пропаганда, ама сега паника. Щото при подобна фактура трудно се измисля правдоподобна версия за успехът Фикретов. Нали забелязваш що свързах фактурата точно с тази стара тема? - всичко тръгна от нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да се затвори. "Фактурата" е фалшива. Обработена е с фотошоп, няма електронен подпис, информацията в нея е нереална също. Просто няма смисъл да държим това чудо отворено, за да може Фокса да оповръща пак целия форум и да създава изкуствен интерес към Камелия.

 

O, не ..напротив.Нека си стои темата и всичко, за да може спокойно хората да виждат колко дребни душици има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязваш ли адреса на доставчика на услугата в Ню Йорк, който е горе на фактурата? :whistling: Както и да го въртиш, това лице и фирмата му съществуват. :1000 (20):

 

Влез на сайта на услугата на http://www.buyrealmarketing.com/contact и ето го. :mf_surrender: Едно към едно написан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влез на сайта на услугата на http://www.buyrealmarketing.com/contact и ето го. :mf_surrender: Едно към едно написан.

Ахахахахахахахахахахахха и са копирали отдолу, че човекът, който е дал отзиви за услугата е шеф на фирмата :roll1: Много тъп човек я е правил тази фактура!

На Фики вместо да му избодете очите му изписахте вежди... щом като аз го защитавам така упорито...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме гледали фактурата? :1000 (29): Искаш ли номерирано да ти отбележа необмислените елементи при направата ѝ?

 

Няма нужда, фиаското е твърде голямо и без това :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А регистрационния номер на фирмата, ако забележите, е отдясно на клавиатурата (Num Lock) в комбинация само от цифрите 2, 4, 5, 8 и 6, които виждате как удобно са застанали.. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса удари тоталното дъно. Просто не съм го очаквал, то бива бива, ама... 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Фокса отдавна е ударил голямо дъно. На мен ми е по-скоро тъжно, защото със сигурност и Камелия е забъркана в тая гнусотия. И затова предпочитам да се затвори темата. Не мога да я разбера тая жена какви простотии постоянно прави последните години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ли ви впечатление, че сумата отговаря на дочутото от Камелия "300 за 1 милион" :roll1: Това сто процента излиза от нея! Пълно фиаско за Камелия, Цветин и Фокса и победа за Фики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влез на сайта на услугата на http://www.buyrealmarketing.com/contact и ето го. :mf_surrender: Едно към едно написан.

 

Значи има такъв сайт, има такова лице, има телефон за контакт, а този тип се занимава точно с такъв тип бизнес. Всичко е ОК като гледам. Остава само да поръчват трафик и да плащат по някакъв начин. Днес ви показах един от начините. Вероятно има и други. Вероятно има и други фактури. И очевидно оттам, откъдето ми дойде фактурата днес следобяд, има много силен интерес да се покаже, че тарикати като Фики наистина си купуват трафик. Става интересно, защото с Фейсбук е същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...