Jump to content



Камелия: 1 милион гледания срещу 300 $! Кого лъжат?!


Препоръчани коментари

  • Отговори 328
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Що трябва да ги интересува кой е шеф и къде му е офиса, когато тази практика е нерегламентирана? Американеца си взима парите, нашите гледанията и готово.

 

Идеята ми е, че няма логика платец по фактурата да е Тони Стораро, а фактурата да е издадена на Пайнер ООД и да отива в намаляване на тяхното ДДС. (никога не съм работил с фирми извън ЕС, не знам как стои въпроса с ДДС-то оттам).

 

Ако не беше намесено името на Тони Стораро в счетоводен документ на Пайнер нямаше да имам въпроси.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купуват се гледания и тва е факт. Песента на Фики е хит, но е невъзможно да е направила 8 милиона за месец, просто няма шанс. Даже Азис и Андреа едно време не са правили такива гледания. Фокси пак се вкарва в филма и нещата които пуска са лъжи за да изкара Камелия велика, но гледания се купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оправдавам Фики, понеже дори не го харесвам особено, но моля ви погледнете от близо въпросната фактура. Като приближите изображението се виждат замазани участъци точно около надписите, а това обикновено се получава като се преправя нещо на по-ниско качествена програма като Microsoft Office Picture Manager. Пробвайте да си изтеглите някаква снимка, напишете нещо върху нея с въпросната или с подобна програма, качете я пак в Интернет и ще видите ефекта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е остапе какъв е проблема тонката да се е бръкнал ?

 

Никакъв, той Тони се бърка за всичко, за да може татьовото да се наложи. Но е пълен абсурд в толкова скандален документ да има нещо толкова очевидно допълващо скандала.

 

Имаш ли представа колко малко фирми има Делян Пеевски на свое име? И защо?

 

Никой не си слага името в нещо, което може да го разсипе.

 

За това си има т.н. "подставени лица". И никой не може да ме убеди, че Тони Стораро няма един познат, през чийто ПейПал да мине плащането.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че достатъчно много пъти ви казах, кой евентуално прави тези далавери - IT троловете на Пайнер. Електронна фактура е бе ей... :whistling:

 

Плюс това темата бе забравена, но не и казаното за тези 300$. И не ми се правете на разсеяни, че не знаете за какво става въпрос.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че достатъчно много пъти ви казах, кой евентуално прави тези далавери - IT троловете на Пайнер. Електронна фактура е бе ей... :whistling:

Ако искаш някой да ти повярва на глупостите поне кажи от къде си получил въпросната информация. Ясно ни е че Преслава е трън в очите на Камелия и все пак участва във въпросния проект, нормално е да си измисляте простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш някой да ти повярва на глупостите поне кажи от къде си получил въпросната информация. Ясно ни е че Преслава е трън в очите на Камелия и все пак участва във въпросния проект, нормално е да си измисляте простотии.

 

Още проучвам въпроса, но вече се досещам, защо точно на мен я пратиха, защо точно сега и от кой чалгарски стан идва.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като се замислите гледания наистина се купуват и от Пайнер го позволяват. Ние сме хващали Мария и Карлос, но може Фики да ползва някакви по-специални екстри които по-трудно се хващат. Не е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още проучвам въпроса, но вече се досещам, защо точно на мен я пратиха, защо точно сега и от кой чалгарски стан идва.... :whistling:

Константин, естесвено. :3fdb8960598fa63e:

 

Фокси, пращай фактурата на всички медии, да гръмне скандала точно преди наградите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е гледания да се купуват, но просто фактурата не е достатъчно достоверна. Съжалявам.

 

Влязох в сайта и услуга, по-голяма от 100 000 не се предлага. Точно както казва Боровинката е, за да купиш 3 000 000, трябва 30 пъти да купиш по 100 000, тоест на количество щеше да пише 30, а не 1. Като добавим и размазаните места на картинката..

 

Защо да го пращаме по медиите и да става скандал за такава лъжа. Фактура с графичен редактор може да се направи на всекиго, само ще нанесем щети на хора, които не го заслужават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛ! Камелия си е КУПИЛА 300 000 гледания на "Престъпно е"

7886141e.jpg

ШОК, УЖАС! Невероятно НЕПОДПРАВЕН документ изскочи МИСТЕРИОЗНО В ИНТЕРНЕТ!

Само дето пише 3 милиона, ама както и да е. :1000 (29):

 

Защо да го пращаме по медиите и да става скандал за такава лъжа. Фактура с графичен редактор може да се направи на всекиго, само ще нанесем щети на хора, които не го заслужават.

Вече е поместена тук, мислиш, че няма да изтече по клюкарските сайтове ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛ! Камелия си е КУПИЛА 300 000 гледания на "Престъпно е"

7886141e.jpg

ШОК, УЖАС! Невероятно НЕПОДПРАВЕН документ изскочи МИСТЕРИОЗНО В ИНТЕРНЕТ!

:roll1: :roll1: :roll1:

 

хВАНАхме я!!! И без тва никой не вярваше, че тази тъпа песен може да има цели 300,000 гледания. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛ! Камелия си е КУПИЛА 300 000 гледания на "Престъпно е"

7886141e.jpg

ШОК, УЖАС! Невероятно НЕПОДПРАВЕН документ изскочи МИСТЕРИОЗНО В ИНТЕРНЕТ!

Забрави да подправиш датите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да ви оставям, защото сте шокирани от гледката. Преспете една вечер, по утре на чиста глава пак ще си поговорим. Да, знам че предполагахте такова развитие, но този път няма да стане с плюене по Камелия и тези невзрачни за вашите "стандарти" 370 000 на "Престъпно е". Ще ви дам даже жокер защо излиза сега това нещо. Извинявам се, но за 2 месеца някакъв си Фики с тази крадена от Таркан бозица, да издуха "Кой" и "Хавана Тропикана" е най-малкото съмнително. Ориентирайте се към чувства като ревност, към цифрички от засегнати персони с безлимитна VIZA карта в чантичката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забрави да подправиш датите. Освен това при купени 3 милиона гледания преди почти 2 месеца защо клипа все още няма дори 1 милион? :1000 (29):

Пише 3 000 00, това е ново специално изписване на 300 000!

Не съм се старала, а и работя с фотошоп и си седят белите петна под подправения текст, мисълта ми е, че виждате колко лесно е да се направи един такъв "документ".

Мисля, че точно тая песен не е с купени гледания, ако бяха 8 милиона на "Беше обич", тогава щеше да е съмнително, но "Горе-долу" си е хит, а и сега се правят много повече гледания в ютуб, отколкото преди година-две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише 3 000 00, това е ново специално изписване на 300 000!

Не съм се старала, а и работя с фотошоп и си седят белите петна под подправения текст, мисълта ми е, че виждате колко лесно е да се направи един такъв "документ".

Мисля, че точно тая песен не е с купени гледания, ако бяха 8 милиона на "Беше обич", тогава щеше да е съмнително, но "Горе-долу" си е хит, а и сега се правят много повече гледания в ютуб, отколкото преди година-две.

Да, после забелязах, че не са милиони и поправих поста си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И никъде по света не говорят за YouTube като "worldwide videoportal". :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Това словосъчетание "световния видеопортал" си е българско. Ако фактурата наистина е "issued by" realpaymarketing или както беше, много се съмнявам, че щяха да го напишат така..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише 3 000 00, това е ново специално изписване на 300 000!

Не съм се старала, а и работя с фотошоп и си седят белите петна под подправения текст, мисълта ми е, че виждате колко лесно е да се направи един такъв "документ".

Мисля, че точно тая песен не е с купени гледания, ако бяха 8 милиона на "Беше обич", тогава щеше да е съмнително, но "Горе-долу" си е хит, а и сега се правят много повече гледания в ютуб, отколкото преди година-две.

А как ще коментираш че Фики, който е имал само един дует с Галена се появява като нов изпълнител и веднага още на първата си песен има 4-5 милиона ? Да приемем, че проекта е първия му и има интерес към него (който не съм забелязвал в онзи период), след това лятото пуска нова песен и още 6-7 милиона...Как се случва тва ? Сега за месец издухва "Кой", "Хавана тропикана", "Kiss me baby" и т.н които са поне 10 пъти по-големи хитове. Галин е същата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да ви оставям, защото сте шокирани от гледката.

хахахахахаха :roll1: :roll1: :roll1:

Така като ги гледам направо са шокирани. Разбери, че никой не ти се хваща на глупостите. ;) От далеч се вижда, че това е фотошоп. Хората ти казаха, че се влизали в сайта и повече от 100к гледания не можеш да купиш, ти пак се знаеш твоето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...