Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Докато лампите от горната снимка светят всичко може да се случи :D Много работиливи тия пайнерци.

 

А представяте ли си колко по-лесно би било за всички, ако просто гледаха за кого са гласували феновете. Българска работа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на сестри Колеви! :confused:

Да не вземе сега и Райна да отпадне от концерта :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не вземе сега и Райна да отпадне от концерта :1000 (29):

 

Няма как да се случи това! Разбира се, че ще е там и ще мачка с желязно пеене и перфектна визия! Да им покаже малко на новите пикли как се прави, че се взеха много на сериозно някои.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачка тя... с кое? Със смешното копие на "Хиротера"? :mf_surrender:

 

Смешно копие за теб! Песента е брутална и се надявам, утре да получи добър прием, стига да я представи подобаващо. Дано все пак има промяна в последния момент и си изпее "Агресия", както мислеше първоначално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно копие за теб! Песента е брутална и се надявам, утре да получи добър прием, стига да я представи подобаващо. Дано все пак има промяна в последния момент и си изпее "Агресия", както мислеше първоначално.

 

За мен? Песента копие ли е - копие е! Проклина ли като циганка в песента - проклина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо Райна да бъде освиркана с жалкото си копие на "Xeirotera". Или иска следващия репортаж в господарите да е за нея?!

Айде аман от недочесани психясали миски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ще пее "Виновен"

А подготвяше една от най-добрите си песни - балади? Точно тази ли? Хубава е, ама.... я по-добре да си изпее "Тук и сега"!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама количеството нови песни на този концерт е плашещо. То фактически кои ще са със познати? Галена, Галин, Фики, Преслава, Емилия (?), Джена, Константин, Илиян? Други? И кой изобщо ще пее? Андреа ще пее ли? Цветелина Янева?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето хора ще си помислят "Оф и тая ли с нова песен" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не знам дали е окей да го казвам, но не са й разрешили да пее нова песен, както и да има видео стени. Понеже щях да й правя видео за стените, но ще бъде с каквито графики й пуснат..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...