Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Недоволна е от реда в който са я избрали да пее и не и е допаднало, че няма да вземе награда...А така се надявах да чуя "Най-добрата".

Шматка!!!

Или да се стяга и да играе по свирката на Пайнера или да спира да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На никой не му трябва Андреа...Нищо няма да изпуснеме от плейбек и изкуствено поведение за 10 мин...по-добре да се отказва вече./

 

За първи път няма инфо кой ще участва на концерта!! Как може да продават билет за концерт на които не знаеш кой пее???!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недоволна е от реда в който са я избрали да пее и не и е допаднало, че няма да вземе награда...А така се надявах да чуя "Най-добрата".

 

Не е затова. И Мара и Глория няма да са там по обясними причини и те не са в реда. Обидени, като Емилия....

 

И все пак крадените песни няма да се пеят. Без Галка и Фики в дует....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е затова. И Мара и Глория няма да са там по обясними причини и те не са в реда. Обидени, като Емилия....

 

И все пак крадените песни няма да се пеят. Без Галка и Фики в дует....

Емилия,Мария,Глория и Андреа няма да ги има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия,Мария,Глория и Андреа няма да ги има?

 

Емилия ще е там и ще пее само ремикс на "Камилите". Другите са сърдити и няма да бъдат на концерта. Гореща вечер се очертава, а мислех да лягам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но предчувствам доста изненади утре вечер. Самият факт, че наистина не са обявени изпълнителите, е доста странен. Ивана с 2 появи, слухове за дуети и триота, Деси Слава с 1ва пайнерска песен, Алисия с първа пайнерска изява, неясни награди. Предпоставките ги има за добро шоу. Остава само Камелия да се появи на сцената по някое време и Пайнер ще избият рибата отвсякъде :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че наистина не са обявени изпълнителите, е доста странен.

 

Няма нищо странно, в Пайнер е война дори тази вечер. В момента правят сет-листата, а е 22:00. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ще е там и ще пее само ремикс на "Камилите". Другите са сърдити и няма да бъдат на концерта. Гореща вечер се очертава, а мислех да лягам.

Само това ли ще пее?

Ужас,значи Кой ще му каже ще е дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би тая вечер Митьо е взел окончателно решение какви да са наградите, да не им е казвал досега да им гледа сеира и коя/кой колко струва. Ако Мария и Андреа не пеят направо банкет тряба да се вдигне, две плейбек певачки по-малко. Иначе за Емилия след днешния пост във Фейса не вярвам да пее тая песен, че и ремикса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мммм, мирише ми на сеир по селски. :happyppl:

 

Надявам се на голямо скандализиране, недоволни чалгарки и Константин за Певец с максимално нагло поведение.

 

Имам искрица надежда и Добруджа да прецака Лудогорието, да видим.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти снася я кажи;)

 

Е, задаваш тъп въпрос като цяла година с Мелето и оня с 3-те букви крещяхте името "чипровско". Можеш да изкрещиш пак, че нещо лъжа, но утре... :1000 (19):

 

Мария пък защо няма да е там?

 

Де да знам, няма я в сет-листата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо странно, в Пайнер е война дори тази вечер. В момента правят сет-листата, а е 22:00. :1000 (10):

Тъпанари,един път не направиха церемонията по наградите като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, плюс Емилия с "Артистично"....

 

 

Ако пак поделят големите награди между Галена и Преслава дано и други да бойкотират. До утре има време - Джена и Анелия може да преосмислят присъствието си :mf_surrender: Втората няма за какво да се цупи де, ама ей така, за да е в играта :3fdb8960598fa63e: И с Емилия ако се подиграят за поредна година (с артистичното) не трябва да ходи и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

нямах предвид Камелия,тя не е в Пайнер.Сериозно те питам кой ти дава тази информация.

 

Сериозно ти отговарям - никога не си разкривам източниците..... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ах ти лисицо...,Добре сега поясни ми последно Преслава или Джена е певицата,че не ми стана ясно.

и Деса кога ще пее,по средата или към края да знам кога да гледам тъпите им награди;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, централния офис на Пайнер е на 3 минути път от мен и виждам, че свети .. само информативно го подхвърлям :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...