Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Тя иска балада.

Предполагам, че ''Гасне пламък'' не е с платени права.

Дано изпее ''Загуби всичко'' или ''Двама''.

Райна ще приспи с баладите - ако забие Като летен грип, Любов по скалата на Рихтер, Нежна полиция или Глезената, ще стане яко.

 

С Ти ме лъжеш най-добре ще й се получи обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз не разбирам на Ивана защо й позволяват постоянно да си бута старите кръчмарски миксове все още. Вече грам не са интересни, а всеки концерт е едно и също. Честно казано , според мен нито на нея, нито на Дачева, нито на която и да е не трябва да й се позволява такова нещо. ОСВЕН ако нямат някаква по-популярна песен. И също кой знае колко излишни ще има на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ще приспи с баладите - ако забие Като летен грип, Любов по скалата на Рихтер, Нежна полиция или Глезената, ще стане яко.

 

С Ти ме лъжеш най-добре ще й се получи обаче.

И аз съм на мнение, че трябва да изпее ''Като летен грип'', ''Нежна полиция'', ''Ти ме лъжеш най-добре'' или ''Агресия'' но кой да ме чуе. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли приближени. Пишете й на фейса. Зайка не общуваше ли с нея?

Общува Райна с няколко фена.

Един от тях е Нинов дето е съгласен на всичко.

Ако Райна реши да изпее ''Аз съм същата'' той пак ще я подкрепи.

Аз един два пъти съм и писал, тя ги прочита и не отг. и вече спрях да се занимавам. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ви учудва това за Ивана - тя като цяло си е по-предпочитана от продуцентите, отколкото Глория, а и всички знаем втората като си пее старите песни, колко мъртви приеми получава. Освен това, след като Камелия напусна, може би само в Ивана виждат надежда да се припомнят песните от златните години на фирмата. За Нелина и Тони Дачева - колкото и да ги харесвам, ще минат вяло, ако ще и половината репертоар да си изпеят, по простата причина, че в залата са масово тийнейджъри, а те не им помнят старите песни. Единствено с "Бял Мерцедес" и "Бедни и богати" може да стане някакъв фурор. Помним онзи концерт, където Нелина пя на живо "Добре, че вали", при все че е от по-новите й песни, а те я приеха на ниво Юнона. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ви учудва това за Ивана - тя като цяло си е по-предпочитана от продуцентите, отколкото Глория, а и всички знаем втората като си пее старите песни, колко мъртви приеми получава. Освен това, след като Камелия напусна, може би само в Ивана виждат надежда да се припомнят песните от златните години на фирмата. За Нелина и Тони Дачева - колкото и да ги харесвам, ще минат вяло, ако ще и половината репертоар да си изпеят, по простата причина, че в залата са масово тийнейджъри, а те не им помнят старите песни. Единствено с "Бял Мерцедес" и "Бедни и богати" може да стане някакъв фурор. Помним онзи концерт, където Нелина пя на живо "Добре, че вали", при все че е от по-новите й песни, а те я приеха на ниво Юнона. :mf_surrender:

 

Ама как, бе! Нелина заслужава 13-минутен микс, в който да включи "Огледалото и аз", "Три пъти почукай" и "Близнаци". Очевидно е, че е на едно равнище с Ивана. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как, бе! Нелина заслужава 13-минутен микс, в който да включи "Огледалото и аз", "Три пъти почукай" и "Близнаци". Очевидно е, че е на едно равнище с Ивана. :mf_surrender:

В този форум е традиция да я изкарват на ниво треторазрядна, нормално :1000 (29): По тази логика и на Валя трябва да отпускат време за стари песни, а те дори не я канят да си пее новите ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана винаги ѝ се кефя, публиката също, така че нека да дадем на хората каквото желаят! "Нещо нетипично" и "Ние сме номер едно" на наградите задължително! А бтв, постер няма ли да има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ви учудва това за Ивана - тя като цяло си е по-предпочитана от продуцентите, отколкото Глория, а и всички знаем втората като си пее старите песни, колко мъртви приеми получава. Освен това, след като Камелия напусна, може би само в Ивана виждат надежда да се припомнят песните от златните години на фирмата. За Нелина и Тони Дачева - колкото и да ги харесвам, ще минат вяло, ако ще и половината репертоар да си изпеят, по простата причина, че в залата са масово тийнейджъри, а те не им помнят старите песни. Единствено с "Бял Мерцедес" и "Бедни и богати" може да стане някакъв фурор. Помним онзи концерт, където Нелина пя на живо "Добре, че вали", при все че е от по-новите й песни, а те я приеха на ниво Юнона. :mf_surrender:

 

Продължавате да бъркате доброто представяне с добрите приеми, двете нямат нищо общо. Теди Александрова е отвратителна, но получава добри приеми. Джена пее ужасно, а хората й се кефят. И т.н., и т.н...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи добро представяне? Ивана излиза и пее старите си песни, които са брутални, дава на публиката, която винаги пее с нея. Накрая я викат на бис и тя изпява още нещо. Аз не знам какво повече да искам от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора така и не разбраха, че ИВАНА е име, на което винаги се отпуска повече време на концертите, защото знае как да вдига и забавлява публиката. Видяхме, че с премиерното представяне на "Искам още" получи бис, видяхме на 11 години Планета ТВ, че хората не седнаха на "По всяко време" и получи 3-4 биса, което не се е случвало на такъв концерт, ако не се лъжа. Също така видяхме, че и "Уникална" през 2010, въпреки коментарите тук, че е супер неуспешна, се прие повече от добре. Да не говорим за "Златен" и "Ало, девойките" на 2 години Планета HD. Така, че е напълно неуместно да смятате, че вашето мнение е масово, защото вече десетки пъти виждаме, че не е така. Ивана е име, което си има място на всеки един концерт, колкото и да не се харесва това ТУК. Виждаме, че хората си я обичат, уважават и се радват на това, което прави вече толкова години.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора така и не разбраха, че ИВАНА е име, на което винаги се отпуска повече време на концертите, защото знае как да вдига и забавлява публиката. Видяхме, че с премиерното представяне на "Искам още" получи бис, видяхме на 11 години Планета ТВ, че хората не седнаха на "По всяко време" и получи 3-4 биса, което не се е случвало на такъв концерт, ако не се лъжа. Също така видяхме, че и "Уникална" през 2010, въпреки коментарите тук, че е супер неуспешна, се прие повече от добре. Да не говорим за "Златен" и "Ало, девойките" на 2 години Планета HD. Така, че е напълно неуместно да смятате, че вашето мнение е масово, защото вече десетки пъти виждаме, че не е така. Ивана е име, което си има място на всеки един концерт, колкото и да не се харесва това ТУК. Виждаме, че хората си я обичат, уважават и се радват на това, което прави вече толкова години.

Златен чеп и Душ или направо муш са постижения и гордост за феновете й. Долу-горе пък заслужава Грами :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златен чеп и Душ или направо муш са постижения и гордост за феновете й. Долу-горе пък заслужава Грами :mf_surrender:

 

За всяка простотия Ивана 2 брутални и смислени песни, с които да компенсира. А и хората за това я обичат - единствената, която еднакви добри прави и бързи, и бавни песни, и смислени, и простотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...