Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Фокси много злобен нещо си станал напоследък -само обиди ръсиш!

Май е от безсилие ,че Камелия не я виждаш никъде.

 

Темата е за концерта по повод наградите на Планета, а не за Камелия! Ама вас "десовите" кога ви е интересувало това? Вие нямате 65 бана като мен.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Концертът не беше нищо особено. Просто отделни изпълнители блеснаха на общият посредствен фон и Джена бе една от тях. Само ти и още няколко жалки души тук се правят на ударени за постиженията на Джена тази година и то преднамерено. Камелия просто сподели очевидното, а на много хора не им стана приятно. Дерзай!

За тях постиженията са тясно свързани с лъскавите клипове. Как така Певица на година ще е Джена, тя няма нито един "високобюджетен" клип като Графиня дьо Смяд и не се носи като Виктория Бекъм по паветата на Арбанаси. А защо зала 1 избухна повече на Джена, отколкото на Галена? Значи липсата на високобюджетните балони тук вече не играе никаква роля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тях постиженията са тясно свързани с лъскавите клипове. Как така Певица на година ще е Джена, тя няма нито един "високобюджетен" клип като Графиня дьо Смяд и не се носи като Виктория Бекъм по паветата на Арбанаси. А защо зала 1 избухна повече на Джена, отколкото на Галена? Значи липсата на високобюджетните балони тук вече не играе никаква роля.

 

Така е и затова, за тези моментните най-бутани от Пайнер имена е идеално, да има само 2 концерта годишно и никакво турне. Така могат само с PR, фото сесийки и клипове, да държат интереса на младата публика и никой да не им дири сметка за пеене и музика, за концерти и представяне. За плейбека в клубовете ще се оправдаят с техниката, задимените заведения и натовареният график и готово. От 2010 година насам, виждаш ли какъв рахатлък бе в Пайнер, че и не само там? Никой не се напъва и само ръси пари на режисьори, стилисти и полегнали медии. Вадят парата, която не е изкарана от чалга и ръсят без лимит. Това е, Кама го каза в интервюто от днес в "Стори". Когато единственият критерий е вложените суми, а не пеене и музика, чалгата вече е нещо друго, но не и средство за забавление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е и затова, за тези моментните най-бутани от Пайнер имена е идеално, да има само 2 концерта годишно и никакво турне. Така могат само с PR, фото сесийки и клипове, да държат интереса на младата публика и никой да не им дири сметка за пеене и музика, за концерти и представяне. За плейбека в клубовете ще се оправдаят с техниката, задимените заведения и натовареният график и готово. От 2010 година насам, виждаш ли какъв рахатлък бе в Пайнер, че и не само там? Никой не се напъва и само ръси пари на режисьори, стилисти и полегнали медии. Вадят парата, която не е изкарана от чалга и ръсят без лимит. Това е, Кама го каза в интервюто от днес в "Стори". Когато единственият критерий е вложените суми, а не пеене и музика, чалгата вече е нещо друго, но не и средство за забавление.

Затова ли заглавието е пак за секс, а не за музика :mf_surrender:

И би трябвало да знае кои организми само фотосинтезират :3fdb8960598fa63e:

 

Глория ще пее ли на наградите :whistling:

Годините без турне бяха златни за Галена - само клипове, фотосесии, чупки и разхождане на рокли. Когато трябва да се пее вече идва същинския запек.

Еми то в години без турне на живо и една друга се развива - нямаше турнета, на концертите с живо пеене не ходеше...а по селските читалища, че е пяла на живо еди как си, не е като да си на турне пред 2-5-6-20 000 души и да те гледа цяла БГ после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена няма да е Певица най-вероятно. Инфо: ______

 

Винаги може да стане Главен мюфтия.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чул и видял събитие, на което Преслава да е под Кама като прием, не ставай смешен, а Десовите не ги мисли, тяхната поне пише грамотно :girl_witch:

Пусни го в скандалите, нова тема не е нужна :whistling:

 

На някои концерти са били близки. На този, на който Преслава стана "Певица на 2011", Камелия беше по-добре приета от нея. Дадоха ѝ време за реч, за стари песни за нова песен, спомням си, че направо веднага като свършиха акордите на "Залеза и зората" и се почна мощно "ОЩЕ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана за наградата "Посланик на БГ музиката зад граница"

Роксана (Official) via Planeta TV / Телевизия Планета

Тази награда си я заслужавам колкото и нескромно да звучи е истина smile emoticon

80 % от участията ми тази година бяха извън границите на България . Щастлива съм ,че музиката ми е слушана извън границите на страната ни и съм желан гост от нашине сънародници там . На участията ни идват различни хора не само българи . Концертите ми навън бих ги определила като едно голямо балканско парти ,защото има сърби ,македонци,германци,турци ,руснаци ,испанци , англичани ,италянци дори индиици и мароканци съм виждала въобще всякакви националности . Винаги пея на живо и купона е на макс и мисля ,чи съм добър и достоен посланик на българската музика . Надявам се да ме подкрепите като гласувате за мен . Обичкам ви :*****

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана за наградата "Посланик на БГ музиката зад граница"

Роксана (Official) via Planeta TV / Телевизия Планета

Тази награда си я заслужавам колкото и нескромно да звучи е истина smile emoticon

80 % от участията ми тази година бяха извън границите на България . Щастлива съм ,че музиката ми е слушана извън границите на страната ни и съм желан гост от нашине сънародници там . На участията ни идват различни хора не само българи . Концертите ми навън бих ги определила като едно голямо балканско парти ,защото има сърби ,македонци,германци,турци ,руснаци ,испанци , англичани ,италянци дори индиици и мароканци съм виждала въобще всякакви националности . Винаги пея на живо и купона е на макс и мисля ,чи съм добър и достоен посланик на българската музика . Надявам се да ме подкрепите като гласувате за мен . Обичкам ви :*****

Подметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е и затова, за тези моментните най-бутани от Пайнер имена е идеално, да има само 2 концерта годишно и никакво турне. Така могат само с PR, фото сесийки и клипове, да държат интереса на младата публика и никой да не им дири сметка за пеене и музика, за концерти и представяне. За плейбека в клубовете ще се оправдаят с техниката, задимените заведения и натовареният график и готово. От 2010 година насам, виждаш ли какъв рахатлък бе в Пайнер, че и не само там? Никой не се напъва и само ръси пари на режисьори, стилисти и полегнали медии. Вадят парата, която не е изкарана от чалга и ръсят без лимит. Това е, Кама го каза в интервюто от днес в "Стори". Когато единственият критерий е вложените суми, а не пеене и музика, чалгата вече е нещо друго, но не и средство за забавление.

 

Истината знаеш ли каква е, че никой не го е'е за плейбек по участия или концерти...С което ест. не съм съгласен.., НО е факт!! Дали някой пее на живо или плейбек никой не обръща внимание в дискотеките, милион пъти съм се убедил.Дори повечето пъти там не се разбира на живо ли е или не е ...Преди 2-3 години попаднах на участие на Цветелина, която беше в Пайнер и цялото участие го изкара с перфектно пеене на живо и НИКОЙ от компанията ми не го забеляза, както и цялата дискотека не и обърна внимание...прави си изводите.. А вече от там нататък има разлика между пеене на живо (добро) и фалшиво грачене (знаеш коя) !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е! И е бясна... :3fdb8960598fa63e:

Има разочарование, да...и с основание...А и може би феновете й доста я окуражихме.

 

 

Винаги може да стане Главен мюфтия.

 

Стига бре, жената си е обичана от народа, и то много. Тази година се усети особено ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...