Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледах много неща от Преслава, включително и час и половина плейбек "представление" с НУЛЕВ прием на панаира при нас и преди дни същото от клуб в София. Ако искаш и ти да се увериш в това, че Преса е само един изкуствено наложен балон моля, заповядай в канала ми в тубата и ти желая приятно гледане. ЦЪК По-нагоре в плейлистата има и друга небедена за звезда като Емануела и невероятният Тони Стораро, пред който тия ментаци не струват пукнат грош. :1000 (19):

 

п.п. Сега забелязах, че са ми спрели звука на песни на Преса и Джена. Вероятно се сещате защо.... :girl_witch:

Аз знам, че не го мислиш наистина, спокойно. Изкуствено наложен балон ли е Преслава? Тази която имаше супер провинциално излъчване и заформено тяло и хората харесаха единствено заради гласа?Знаеш ли колко певици успяват САМО с глас и песни (Освен Преслава и Глория за други не знам)? Тази която след всяка песен предизвиква истерия в интернет? Тази която накара цял стадион да крещи "Преслава" през 2006 и сега години по-късно през 2014? Тази заради която направиха Галена за резил,само защото искаха Преслава да е отново певица? Преслава е едно от най-добрите явление за чалгата изобщо...Кога от нея видя кючеци, пошло поведение, секс скандали, интриги, обиди към колеги???

 

Знаеш ли какво е изкуствено наложен балон: Камелия и Андреа например.Никакви гласови данни,кариера основана на секс...Но срока за това изтече...

 

Не оправдавам Преслава за плейбек, но е факт, че по клубовете ГРАМ не се разбира кой пее на живо и кой не.Хората искат Преслава тя излиза, пее хитове и те откачат това е.ЗА това тя е номер едно в Пайнер по хонорат и желаност, ако ще й да спи на сцената...Ясно? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам, че не го мислиш наистина, спокойно. Изкуствено наложен балон ли е Преслава? Тази която имаше супер провинциално излъчване и заформено тяло и хората харесаха единствено заради гласа?Знаеш ли колко певици успяват САМО с глас и песни (Освен Преслава и Глория за други не знам)? Тази която след всяка песен предизвиква истерия в интернет? Тази която накара цял стадион да крещи "Преслава" през 2006 и сега години по-късно през 2014? Тази заради която направиха Галена за резил,само защото искаха Преслава да е отново певица? Преслава е едно от най-добрите явление за чалгата изобщо...Кога от нея видя кючеци, пошло поведение, секс скандали, интриги, обиди към колеги???

 

Не оправдавам Преслава за плейбек, но е факт, че по клубовете ГРАМ не се разбира кой пее на живо и кой не.Хората искат Преслава тя излиза, пее хитове и те откачат това е.ЗА това тя е номер едно в Пайнер по хонорат и желаност, ако ще й да спи на сцената...Ясно? :)

Страхотен коментар.Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано предпочитам Ани Хоанг повече от Роксана и Теди Александрова. Първата може да е най-бездарната певица, но поне прави готини песнички, докато другите две мангалки само смъкват нивото на поп фолка.

Подкрепя.

Виетнамчето просто мачка с песни и клипове, винаги различни и интересни, заразлика от тези на Рокса и Ломска.

Но Ломска е най-популярна и има най-големи хитове от трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам, че не го мислиш наистина, спокойно. Изкуствено наложен балон ли е Преслава? Тази която имаше супер провинциално излъчване и заформено тяло и хората харесаха единствено заради гласа?Знаеш ли колко певици успяват САМО с глас и песни (Освен Преслава и Глория за други не знам)? Тази която след всяка песен предизвиква истерия в интернет? Тази която накара цял стадион да крещи "Преслава" през 2006 и сега години по-късно през 2014? Тази заради която направиха Галена за резил,само защото искаха Преслава да е отново певица? Преслава е едно от най-добрите явление за чалгата изобщо...Кога от нея видя кючеци, пошло поведение, секс скандали, интриги, обиди към колеги???

 

Знаеш ли какво е изкуствено наложен балон: Камелия и Андреа например.Никакви гласови данни,кариера основана на секс...Но срока за това изтече...

 

Не оправдавам Преслава за плейбек, но е факт, че по клубовете ГРАМ не се разбира кой пее на живо и кой не.Хората искат Преслава тя излиза, пее хитове и те откачат това е.ЗА това тя е номер едно в Пайнер по хонорат и желаност, ако ще й да спи на сцената...Ясно? :)

За Кама не съм съгласен, първите й години е харесвана само и единствено заради песните й и харизмата й, след 2003 тя започва да създава своя образ на секс фурия, за да се задържи в топ-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво е изкуствено наложен балон: Камелия и Андреа например.Никакви гласови данни,кариера основана на секс...Но срока за това изтече...

 

Да, всеки бил на участия на Преслава знае какво нищо представлява. И всеки бил на такова на Кама знае, какво торнадо е. Само посещението на две такива мероприятия и никога повече няма да седнеш тук да ми пишеш такива простотии. И да, с този плейбек Преслава е едно менте, прехвалено менте. Но ти не ходиш да видиш как е наистина. Предпочиташ да вярваш само на фасадата. Освен това толкова смешно стоиш като твърдиш ей това цитираното, че направо е удоволствие да те цитирам и да ти натрия нослето, което става прекалено дълго, защото е видно лъжливо. Пинокио, клипчета от участия на Кама има навсякъде, а на Преса ги крият от срам. Те това е истината и тя не е приятна за такива като теб. И махни капаците, виж в коя тема си, че тя е за концерта за наградите, а не за Камелия. Виждам, че си се побъркало на тема "Камелия", на вземи се кротни, че тук има правила и е време да ги прочетеш. Казвам ти го като потърпевш с 65 бана, че да не гледаш опулено като ти сложат и на теб, заради истерия да спамиш за Кама във всяка тема. Нема какво да се пънеш иначе за Кама. Хората са видели преди теб всичко в нета и писанията ти са пълен смях....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно престоящото раздаване на наградите на телевизия “Планета” Цветелина Янева казва, че тази година награди не иска.

“През всичките години разбрах, че наградата в България не ти носи плюсове, защото хората обичат да приписват наградите и успехите на други неща, а не на талант и хубави песни. Осъзнах, че хората не оценяват, те не казват “Да, тя заслужава”. И това не е само по отношение на мен, а важи за всеки изпълнител. Винаги има борба между феновете на отделните изпълнители и никой не е признат напълно за наградата, която взима. Затова и на мен не ми е важно и вече не се радвам на награди. Радвах се преди пет години, когато спечелих “Дебют на годината”, много ми беше важен този приз и се радвах от сърце. След като спечелих приза за клип на годината за “Влез”, оттогава нататък като че ли нещо се счупи в мен”, споделя Цветелина Янева.

/planeta.tv/

 

Честита награда "Баладичен хит" на Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно престоящото раздаване на наградите на телевизия “Планета” Цветелина Янева казва, че тази година награди не иска.

“През всичките години разбрах, че наградата в България не ти носи плюсове, защото хората обичат да приписват наградите и успехите на други неща, а не на талант и хубави песни. Осъзнах, че хората не оценяват, те не казват “Да, тя заслужава”. И това не е само по отношение на мен, а важи за всеки изпълнител. Винаги има борба между феновете на отделните изпълнители и никой не е признат напълно за наградата, която взима. Затова и на мен не ми е важно и вече не се радвам на награди. Радвах се преди пет години, когато спечелих “Дебют на годината”, много ми беше важен този приз и се радвах от сърце. След като спечелих приза за клип на годината за “Влез”, оттогава нататък като че ли нещо се счупи в мен”, споделя Цветелина Янева.

/planeta.tv/

 

Честита награда "Баладичен хит" на Преслава!

Жалко, но това не означава, че няма Цвети да я вземе, а може да й я поделят с Преслава, не веднъж се е случвало в тази категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно престоящото раздаване на наградите на телевизия “Планета” Цветелина Янева казва, че тази година награди не иска.

“През всичките години разбрах, че наградата в България не ти носи плюсове, защото хората обичат да приписват наградите и успехите на други неща, а не на талант и хубави песни. Осъзнах, че хората не оценяват, те не казват “Да, тя заслужава”. И това не е само по отношение на мен, а важи за всеки изпълнител. Винаги има борба между феновете на отделните изпълнители и никой не е признат напълно за наградата, която взима. Затова и на мен не ми е важно и вече не се радвам на награди. Радвах се преди пет години, когато спечелих “Дебют на годината”, много ми беше важен този приз и се радвах от сърце. След като спечелих приза за клип на годината за “Влез”, оттогава нататък като че ли нещо се счупи в мен”, споделя Цветелина Янева.

/planeta.tv/

 

Много силно изказване, неочаквано дори за мен. :1000 (33): Ако това не е театър, значи Цура наистина е доста над дребните твари в Пайнер, като Преслава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес по някво радио Веселина/Вероника (не разбрах точно кое беше) коментираха предстоящите награди.Хванах края на разговора и само разбрах само,че Андреа щяла (може би) да получи няква допълнителна награда "Най слушана песен" нещо такова беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема Стоянова:Фики каза, че е готов да е Певец на годината.

Галин:Аз също съм готов да бъда Певец на годината, но има други инстанции, които решават. Аз работя от 4 години за фирмата, ако решат да ми дадат наградата съм готов да я взема.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Започнаха с излагациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема Стоянова:Фики каза, че е готов да е Певец на годината.

Галин:Аз също съм готов да бъда Певец на годината, но има други инстанции, които решават. Аз работя от 4 години за фирмата, ако решат да ми дадат наградата съм готов да я взема.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Започнаха с излагациите.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силно изказване, неочаквано дори за мен. :1000 (33): Ако това не е театър, значи Цура наистина е доста над дребните твари в Пайнер, като Преслава....

 

По скоро Цура си е взела поука от миналата година и нещо като не заслужава -по добре да не го взема!

Цура не ми я хвали,тая пеевска държанка продажна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох смотания Галин до вчера ревеше, че до "Момче без сърце" имал само едно участие.....Фики направи фурор с първата си песен....4 години бил в фирмата... хауаха и да е бил никой не е разбрал...смешник.Ей това най-много мразя, до вчера за полата на Гергана с омазана от фондьотен уста, днес вече бил големия певец и чак искал да съветва Пайнера за млади таланти...ОМГ??!!!!

 

Галин постоянно агитираше от страницата си за Сигнал.бг, какво се прави на изненадан??? Много ми падна тоя в очите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ??????????????? ГАЛЕНА само с 1 награда ?!?! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

 

7899658V.png

 

Това не знам откъде го изкопа, но е тоооооооолкова смешно. :D

Хоанг прогресираща, певица Джена, клип Цура, дует - феноменална, който дори не е в номинацията, хаха.. Концертна сцена Малина, клубна Ема, за албум няма да говоря...

Посланник Янка, присъствие в клип Фикрет, дебют Криса...

Толкова абсурдно звучат всичките тея, другите са по-приемливи.

 

Ясно е, че ще има пак за всекиго по нещо, но ако са такива наградените, ще бъдат най-смешните в историята на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро Цура си е взела поука от миналата година и нещо като не заслужава -по добре да не го взема!

Цура не ми я хвали,тая пеевска държанка продажна.

 

Аз съм последният, който някога ще хвали Цура. Нито ми харесва как пее, нито на живо, нито в клипове, нито като кариера, нито като личен живот. Харесвам и 3 песни и толкоз. Но когато има реална самооценка за себе си и се изкаже така като сега, това трябва да се отбележи. Всички знаем, че ако си поиска 2 награди Митака веднага ще и ги даде. Щото ако не бе тя и Пеевски, турне и тази година нямаше да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако сте забелязали днес Планета пусна новина за категорията Прогрес и те подчертават, че наградата бива спечелена от някого, без значение дали той има стаж 1 или 5 години, на мен ми подсказва, че Фики ще бъде награден точно с тази статуетка, а Галин ще бъде Певец на годината.

 

 

Относно изказването на Янева, адмирации на момичето, че е стъпала на земята и е адекватна, а не като други изпълнители, които вече над 10 години не могат да направят обективна самооценка.

Link to comment
Сподели в други сайтове


Обаче за първи път от много години предстоят наистина интересни награди, рождения ден на Планета през декември беше най-силният им концерт от мноого години, а сега наградите се очертава да бъдат такива....Любимката на Фокса я изгониха в най-силното време на Пайнер от много години насам.. :baaasmiley: А Деси Слава уцели момента, дъртата сигурно си скубе косата от яд... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може без да се коментира Камелия. Тук има хора, на които наистина им е изпила мозъка. Как ще ги разнасям до лятото след този концерт, идея нямат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може без да се коментира Камелия. Тук има хора, на които наистина им е изпила мозъка. Как ще ги разнасям до лятото след този концерт, идея нямат. :1000 (29):

 

То това ти е редовна полицейска заигравка... ама след последния концерт си траеш. Щото знаеш, че беше в пъти по-добър от предходните 92828928.

 

Кажи честно, що Кама я е шубе да пусне нещо ново вече година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...