Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакат Кама първо :1000 (29):

 

Гласуването на Сигнал е реално, докато на Планета няма такова.

 

Разбира се, че в Сигнал+ е реално. Как иначе любимата ти Камелия ще бъде и с двата си клипа в топ 20 в годишната пресявката за видеоклипове?

 

Аз съм широко скроен човек и няма да припомням, какво се пишеше и за двата клипа тук от комплексари през годината... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси няколко пъти вметна, че на тези награди ще се повтори моделът "ГМН 2005", да очакваме ли, че прогнозите за спечелване на голяма част от наградите от ТОП имената, няма да се сбъднат и след 24ти доволни ще бъдат единствено изпълнителите от група 2010+ ? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси няколко пъти вметна, че на тези награди ще се повтори моделът "ГМН 2005", да очакваме ли, че прогнозите за спечелване на голяма част от наградите от ТОП имената, няма да се сбъднат и след 24ти доволни ще бъдат единствено изпълнителите от група 2010+ ? ;)

 

Такова усещане имам. И мисля, че моментът е назрял. Вече е ясно, че за пръв път от 20 години големите звезди са мъже, а не жени, което прави задачата лесна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали сегашния бизнес ход с бутането на мъжете е за краткосрочна възрващаемост, като се предполага каква е таргет групата, която консумира продукта? Все пак женската част от фирмата носи най-големите доходи в годишния баланс и тази част от изпълнителите имат инструменти да се противопоставят на политиката тип "на преден план мъжете".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали сегашния бизнес ход с бутането на мъжете е за краткосрочна възрващаемост, като се предполага каква е таргет групата, която консумира продукта? Все пак женската част от фирмата носи най-големите доходи в годишния баланс и тази част от изпълнителите имат инструменти да се противопоставят на политиката тип "на преден план мъжете".

 

Бъди сигурен/а, че след наградите хонорара на Фики и Галин скача поне на 4000 без ДДС. Така скочи на Илиян през 2008-2009. Не знам, ще видим как ще се развият нещата. Ние не знаем какво е търсенето на чалга в момента и в кой изпълнител има перспективи, но мениджмънта на Пайнер прекрасно знаят това. И ако на нас някои неща от фасадата ни изглеждат неугледни и странни породи липса на информация, то като дискотеките отказват стари брандове на Женя Димова и поръчват за месеци напред тия двамката, значи е очевидно кое трябва да се помпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че в Сигнал+ е реално. Как иначе любимата ти Камелия ще бъде и с двата си клипа в топ 20 в годишната пресявката за видеоклипове?

 

Аз съм широко скроен човек и няма да припомням, какво се пишеше и за двата клипа тук от комплексари през годината... :1000 (19):

За "Престъпно е" дори аз сигурно съм гласувал, а ти за Деса никога не би :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

 

:roll1:

 

Песента на Крисия стои величествено до всички останали, междудругото. Преоткривам я.

Много са им зле клипчетата тая година.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Томика защо я няма в "Дебют на годината" ? :D

 

Сега като се замисля май само АйшеШнур е единствената, която е дебютирала през 2014 година, заедно с Ави Бенеди.

Фики и Крисия Димитрова са от 2013, първия с дуетите с баща му и Галена, а втората с народна песен. Калина и Невена също дебютираха 2013 на фестивала Пирин Фолк. Кристиана дебютира още в края на 2009 с дуета си с Дебора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенцата обаче виждат голяма заплаха тази година и всячески я бутата за Певица, за Идол... Айде решете се къде искате да се насочите гласовете и действайте. Защото и двете не може!

 

Джена - певица, Галена - идол :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец е Галин, стига го мисли. Той е по-отдавна в Пайнер от Фики и сега ще го наградят.

Аз имам сведения за Фики, Галин явно ще е Идол...иначе само Дебют ли ще вземе Фики...а може и Песен като се замисля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...