Jump to content



Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава


Препоръчани коментари

Коста, тия явно си тук само заради Камелия. Не знаех, че е докарала до умопомрачение хора, които ден и нощ да плюят по нея без почивка. Та в тази връзка, да ти опресня паметта. Кама има това, което никоя пача в чалгата няма - платинен албум! Той не се постига със секс и пошлост, а със собствен стил и харизма. Звезда от нейния ранг не се става с 5 участия на месец, а със средно 150-200 на година, при върхови за бизнеса хонорари. А върхови хонорари не се постигат без да си добър на сцена, защото никой не ходи на участия на ментета, като ги разкрие като такива. Кама има достатъчно хитове в последните 10 години и само ти не знаеш за тях. Защото никой не може да бъде в топа на чалгата след 10 години без хитове. Разбра ли ме сега или да превеждам на чалгарски специално за теб?

 

И престани да спамиш само за Камелия в този форум, че вече ставаш прозрачен съсипвайки всички теми с маниакалната си зависимост по въпроси свързани с Камелия. Защото ти за нищо друго не пишеш, ако не си азбелязал. В тази връзка, май е време да сложим нещата на масата, защото нито те знаем кой си, нито какъв го играеш тук. И за да не те наричам Коста, това е моят фейсбук профил. Очаквам покана от теб или ще те сметна за обикновено менте.... ЦЪК

Ти не можеш да ми кажеш за кой да пипа и в кой теми да влизам. Няма за какво да те добавям, не ме познаваш така или иначе, влизал съм във форума на Планета като по-малък, след това години наред ти чета глупостите тук, но в един момент ми писна да ти чета простотиите.Не е нормално човек на тея години, да живее само за чалгата при положение, че не изкарва и стотинка от това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 306
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не знам от колко, не броя, но поне няколко са годините вече, в които Камелия успява да напомни на хората за себе си единствено с интервютата си, които са изключително, ама изключително злобарски и не й правят чест на годините и на претенциите. Що не е станала една професорка философка, като много ги разбира нещата? От бунт отиде към отрицание към всичко, включително и към себе си. И никой не й е виновен. Не знам защо обсъжда пак колегите си. Пожелавам й едно дете, за да усети смисъла на живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не можеш да ми кажеш за кой да пипа и в кой теми да влизам. Няма за какво да те добавям, не ме познаваш така или иначе, влизал съм във форума на Планета като по-малък, след това години наред ти чета глупостите тук, но в един момент ми писна да ти чета простотиите.Не е нормално човек на тея години, да живее само за чалгата при положение, че не изкарва и стотинка от това...

 

Ясно, значи както предполагах - страхливец си! :1000 (1): В тази връзка е редно да си напиша един изчерпателен пост, за да се върнем към основната тема свързана с Камелия, но това ще стане довечера. И не да влизам в обяснителен режим с някакви типове със съмнителен произход, на които си предложих дори фейсбука като жест. Направих го, за да знаят с кой си говорят тук. А срещам обичайната тролска природа, която се чувства удобно и сигурно само зад клавиатурата у дома, където анонимността е убежище на слабите и безволевите. Интересен факт от този твой пост е и друго. Аз не съм можел да ти казвам в кои теми да влизаш, но ти имаш претенцията да ми натякваш за присъствието ми тук. Извинявам се, ама това не е ли малко нахално от твоя страна, незнайни ми анонимний малък "планетянино" и дърт "раманянецо"? Форумът на Планета го няма от 2007 година. И ако тогава си бил на 17-18, сега си дърто магаре на 25 готово за женене, на което фикс-идеята в живота е да плюе Камелия в Рамания. Страхотно житейско "израстване", направо не е за приказки. Още по-смешно звучиш, като както 12-годишните тук си въобразяваш, че за да излагаш определени свои идеи по някакви теми и да го правиш аргументирано и обосновано, задължително трябва да е срещу някакъв хонорар? :1000 (29): Много консуматорско поколение сте били бре! Според вас в тоя живот всичко само се купува и продава, така ли? И като си толкова ербяп, заповядай там, където се изявявам ежедневно по всякакви въпроси, защото явно непонятно високото ниво за интелектът ти, на което пиша тук никак не ти се вписва като нормално и понеже не го разбираш.

 

ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май пак ще ревем февруари , че не сме наградени ??? Един фен на Джуна има тука и се дуе... срам и позор.. поне каза ли ти , че няма да я наградят ? :D :D :D

 

По-добре да остане ненаградена и с хитове, отколкото да е наградена и да бичи на плейбек по концертите ;)


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, значи както предполагах - страхливец си! :1000 (1): В тази връзка е редно да си напиша един изчерпателен пост, за да се върнем към основната тема свързана с Камелия, но това ще стане довечера. И не да влизам в обяснителен режим с някакви типове със съмнителен произход, на които си предложих дори фейсбука като жест. Направих го, за да знаят с кой си говорят тук. А срещам обичайната тролска природа, която се чувства удобно и сигурно само зад клавиатурата у дома, където анонимността е убежище на слабите и безволевите. Интересен факт от този твой пост е и друго. Аз не съм можел да ти казвам в кои теми да влизаш, но ти имаш претенцията да ми натякваш за присъствието ми тук. Извинявам се, ама това не е ли малко нахално от твоя страна, незнайни ми анонимний малък "планетянино" и дърт "раманянецо"? Форумът на Планета го няма от 2007 година. И ако тогава си бил на 17-18, сега си дърто магаре на 25 готово за женене, на което фикс-идеята в живота е да плюе Камелия в Рамания. Страхотно житейско "израстване", направо не е за приказки. Още по-смешно звучиш, като както 12-годишните тук си въобразяваш, че за да излагаш определени свои идеи по някакви теми и да го правиш аргументирано и обосновано, задължително трябва да е срещу някакъв хонорар? :1000 (29): Много консуматорско поколение сте били бре! Според вас в тоя живот всичко само се купува и продава, така ли? И като си толкова ербяп, заповядай там, където се изявявам ежедневно по всякакви въпроси, защото явно непонятно високото ниво за интелектът ти, на което пиша тук никак не ти се вписва като нормално и понеже не го разбираш.

 

ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК ЦЪК

Фоксич, днес четох, че не трябва да се пише за личности, които не са публични в тоя форум, а ти с тоя пост си плюеш на думите.

Все повече се убедих, че с Кама сте един дол дренки. И ти като нея с голямо самочувствие - 3 висши, голям капацитет... тя пък "добре, че бях аз, че Ивана и Гло"... Как да ти кажа... за мен като наблюдател на това шоу ми е много гнусно и неприятно.

 

Говориш ми за морал при Кама, а плюеш тоя дето правеше магарии с нея в онова жълтото предаване на драга ти Венета... Въобще, ти някога можеш ли да разсъждаваш обективно? Някога случва ли се или да не се надяваме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, днес четох, че не трябва да се пише за личности, които не са публични в тоя форум, а ти с тоя пост си плюеш на думите.

Все повече се убедих, че с Кама сте един дол дренки. И ти като нея с голямо самочувствие - 3 висши, голям капацитет... тя пък "добре, че бях аз, че Ивана и Гло"... Как да ти кажа... за мен като наблюдател на това шоу ми е много гнусно и неприятно.

 

Говориш ми за морал при Кама, а плюеш тоя дето правеше магарии с нея в онова жълтото предаване на драга ти Венета... Въобще, ти някога можеш ли да разсъждаваш обективно? Някога случва ли се или да не се надяваме?

 

Беше "Добре, че бях аз, че Преслава и Галена". :1000 (29): Е, реално не само добре, че беше тя, ами добре, че беше тя и другите от това поколение, естествено че те са поставили основите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше "Добре, че бях аз, че Преслава и Галена". :1000 (29): Е, реално не само добре, че беше тя, ами добре, че беше тя и другите от това поколение, естествено че те са поставили основите.

Да, но нито Камелия е наляла гласа и харизмата в Преслава, нито е дала парите и енергията на Галена, та да не се изживява като Господ :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като гледам, наистина започвам да си мисля, че Камелия осмисля съществуването на поне 20-25 индивида в този форум. И не, абсолютно не е вярно, че аз имам нещо общо. И не, абсолютно не е вярно, че ме асоциирате с нея. И не, абсолютна лъжа са всички опити да се импровизира по въпроса, че тези неща не са така. Мъка, една безсмислена и безгранична мъка наблюдавам от 27.10.2014 година тук в Рамания и на другото място, където се коментира чалга - Сигнал+. Забелязвате ли какво подчертах? - и на другото място, където се коментира чалга. Значи те са точно 2 (две). Смятайте колко жалка картинка са чалга-фенчетата, щом това са двете места, където моя милост коментира чалга, тия 20-25 души ходят след мен като патенца, след патокът Фокс. И знаете ли защо сте тук в Рамания специално? - за да научите нещо от кухнята. Обаче няма да го научите от тези 20-25 трола, а от такива като мен. Защото ние дето знаем нещо, не сме анонимки като вас - тези 20-25 трола! Нас ни знаят по имена всички чалгарки, а само за мен са питали чалгарки в ефир и в списания. Запомнихте ли вие 20-25 трола, кои сте вие и кой е срещу вас? - Фокс с визитката.

 

След 27.10.2014 година, тези 20-25 трола се превърнаха в ято разгонени вещици, яхнали метлите си с електронно запалване и започнахте да пикирате върху всяка тема в която се изявявам като германски "Щуки" от Втората световна война, за да задоволите клошарският си нагон да мъстите на Камелия, за "Десетилетието геноцид", на което подложи цялата чалга, Пайнер и всички "Певици на годините" без изключение. И колкото и да плюете тук по мен, вие го правите заради нея, само заради нея и само заради геноцида. Никога няма да и простите, че имаше огромни и помитащи хитове. Никога няма да спрете да казвате, че са 3, а те са поне 10-12. Никога няма да спрете да говорите, че от 10 години нямала хит. В тази връзка, тя и Гергана няма от 10 години хит, ама къде е Гера и къде Кама през тези 10 години? Защо Кама има участия колкото преди 10 години, а за Гергана не сме чули от години да прави каквото и да е? Вечно в коментарите за този бизнес е имало двойни стандарти. Обаче защо и Глория и Ивана взети заедно събират участия колкото Кама на месец, че и някога по-малко? Нали са били общо 8 "Пъти певици на годините", а Кама нито веднъж? Къде ви е аргументът да лаете като бесни псета срещу обективната истина само защото някакви си дечурлига, които не са ме траели преди 8 години във форума на Планета днес осират всички теми, само и само да ги затворят така склонните да не си вършат работа модератори тук с изключение на Иван, че е по-лесно.

 

Това е общо взето за подбудите за присъствието на тази групичка от 20-25 индивида да се изявяват така тук. А какво още правеха същите през това време? Очевидно е, че на Камелия и свърши договора с Пайнер и в момента няма нищо общо с тях. По какво да познаем, че това е така освен от статуса на Кама на стената и във фейсбук? Ами просто е, дори този младеж Тарантулата вече знае - не и въртят никакви клипове по ТВ Планета и Планета НD. Какво обаче чета в Рамания? Тя била гнусна лъжкиня и интригантствала. Не била напуснала, не бил и свършил договора, абе въобще прави си PR. Е колко трябва да си с дебилско мислене за да кажеш това? Значи аз поне разбирам, че тези хора не гледат никаква ТВ Планета. А в същото време ни обясняват как ротацията по каналите на Пайнер са едва ли не основното предимство на това да си в тази компания и как Камелия е загубена, ако не и пускат клип на 4-5 часа по веднъж - по 1 път! В това време, че ротират по 5 пъти изпълнители, които дори днес не носят на Пайнер толкова, колкото тя за 27.10. това никой не го вълнува. Важното е да се плюе и да се дири под вола теле, което според същите трябва да е PR.

 

После се започнаха прогнозите. Ама ги правят всички, и малки и големи. Ама някакви крайни мнения хвърчат, заклинания от род всякакъв, окончателни решения и категорични заявления, че без Пайнер земята спира да се върти едва ли не. Абе хора, вие превъртехте ли? В злобичката си дребнава усещате ли докъде я докарахте. Ей, пердето ви е паднало и не се вдига въобще. А прогледнете малко, влезте в сайтовете на другите компании и вижте, че бизнесът си върви, а Графа с Криско направо сгазиха егото на Пайнер това лято. Че те уж без пари, уж с никакви хонорари направиха 12 концерта със средно по 10 000 на изява, а Пайнер немогат и това да стигнат, за приеми да не говорим. Аз не ви ли говоря от поне 2-3 години, че синът ми чалга не слуша? Целият му клас не слуша. Тинейджърите се дистанцират от чалгата и това е вече очевиден процес. Толкова ли не го видяхте лятото на турнето? Оставете НДК, там циганите си влизат без пари на тумби в края, ама да не стане като с концерта на Глория през 2009 година в един момент? Ще вземе да ми се отвори път към София в някакъв такъв момент като тогава и нали знаете как рухват легенди с едно заснето клипче с джобен фотоапарат или телефон? Айде стига с надуването на балона.

 

Защо Камелия с едно интервю все едно взе думата и отново стана ментор в чалгата? Според мен това бе просто едно интервю, в което тя след 2 месеца мълчание реши да каже какво мисли да прави с кариерата си. Че има готов албум знаем. Че има снимани клипове също. Че чакаше края на договора си, за да не стане всичко издадено, платено и продуцирано от нея собственост на Пайнер, след като се регистрира в Министерство на културата мисля, че е ясно на всички. Че сега може да преговаря с продуценти и издатели всякакви за издаване и популяризиране на този албум и клиповете към него като истински негов собственик, а не като съ/ко продуцент заради обвързващ договор с музикална компания пак е ясно. Че това технологично време от 2010 година насам, когато Пайнер се направиха на гамени с "Проект 13" пак сме повтаряли хиляди пъти. А какво чета тук? Някакви си 15-годишни ми налетели и ми говорят за работа, издаване, бизнес в чалгата все едно са издали поне 30 албума и го знаят тоя бизнес като най-интересното нещо по себе си в този период на себеопознаване.

 

Тези дни гледах едни публицистични предавения по тази ТИМ-аджийската новинарска телевизия - България ON AIR. Мастити медийни и политически анализатори правеха обзори на 2014-та и казаха нещо много странно, за което не се бях замислял. Един мъж спомена, че в последните 25 години, в България е имало няколко медийни риалитита. Първо в периода 1990-1995 било идеологическото БСП-СДС. После през 1995-2000 водещо станало мутренското ВИС-СИС. 2000-2005 най-интересното медийно риалити било чалгарското. А във времето 2005-2010 клошарското ВИП Брадър. След 2010 година без никаква конкуренция най-интересното за хората в медии всякакви е отново политическото риалити и затова по телевизиите сутрин обед и вечер новинарските предавания и публицистиката са не водещи, те са всичко по ТВ. Те са рейтинг, те са пропаганда, те са облъчване с мистика и т.н. Същият този коментатор даже каза, че този процес след 2010 година започнал, с появата на Бойко Борисов в политиката. Той взел думата и не я дава на никой. Сутрин започват коментарите, а за аргумент се вади сутрешната полюция на Бойко. По обед е по-важно какво е ял той, а не дефицита в бюджета. Вечер се обсъжда негов дебелашки лаф, но не и заплахата на ЕК за спиране на някоя програма. Обясни го с харизмата на Бойко пред камера и краткият му разбираем език, който хората разбират и игнорират всякакви други като него. Значи в такова политическо риалити, който умее да борави с думите и да е максимално близък до публиката с изказа си, той печели в пъти повече от специалистите в отделни сектори само защото може да обясни какво иска да каже.

 

И сега всичко това за Бойко Борисов си го помислете как би изглеждало в чалгата, като медийно риалити. Кой взе думата в чалгата преди 10 години, когато излезе на сцената на турнето и очисти с един откос всички интриги и всякаква подарена задкулисно слава и с нея придобивки? Кой говореше на продуценти и фактори в чалгата през медиите и как него го чуваха всички, а факторите никой? Какво всъщност е това интервю на Камелия освен следване на стила на Бойко Борисов и постигане на същите резултати? Кама успя да постигне симбиоза между своето разбиране за тоя бизнес и приемането му от публиката като единствено правилен и логичен. А защо успя да се превърне в такъв модератор на обществено мнение в този бизнес? Защо я слушат? Защо я цитират всички? Защо приемат нейната версия за отправна точка, а не друга? Случи се, защото Пайнер отказаха да говорят и да обясняват как и защо подаряват слава на точно определени изпълнители. През цялото време Пайнер не обелваха дума за това какви са критериите за подаряване или даване на слава. Всяка година променяха правилата на играта, за да създадат такива правила, че те да отговарят на точно определен техен изпълнител, който фаворизират.

 

През 2000 година казаха, че Камелия не може да е "Певица на годината", защото имала много кавъри в албума, а политика на фирмата било, да се прави авторска музика. затова били решили Глория да е такава заради този факт. Какво от това, че Камелия има платинен албум и е продала повече от Деса и Глория взети заедно, а освен това е с върхов хонорар и постъпления като име? - ми нищо, това не се брои, авторска музика и точка. През 2002 година Кама прави албум с 1 кавър, а на Деса целият е в кавъри, но тогава основен критерий е ангелският глас и залагането на младите. Какво от това, че нейн е най-големия хит, най-добрия клип, най-продавания албум и най-актуалният дует? Ми нищо, това не се брои, ангелски глас и точка. Започва ерата на Ивана и ново 10. Сега вече не авторската музика е важна като през 2000-та и не ангелският глас като през 2002-ра. Вече важни са оборотите и кавърите-хитове. След 2002-ра няма проблем да правиш нито кавъри, нито да ги крадеш без да плащаш права, нито нищо. Щом отговарят на фаворита на фирмата, това е най-новият критерий. Дойде 2006 година, Ивана върви като танк и няма мърдане, обаче критериите пак се променят. Вече младите имат значение. Трябвало Преслава да се бута, щото видите ли била бъдещето на фирмата. Ама, че продавали други повече от нея няма проблем. Че носели повече пари от нея няма проблем. Че се представяли на турнето по-добре от нея пак няма проблем. Преслава и точка, започва се правенето на критерии според нейният нятюрел и силни страни. И накрая, когато от кумова срама трябваше да наградят Галена и Анелия вече медийният образ имал значение. Международните проекти с Кости и Оцко пък трябвало да се поощряват и понеже Галена била добра в това, давай нея ще бутаме. Изведнъж основен критерий за това да си №1 в Пайнер станаха дрешките, и менторите от БТВ по модата Добринка Кирякова и Радост Драганова, а в 2013-та пък най-тачен бил този, който помагал в лансирането на Фики.

 

Така с такава ретроспекция на критериите "пайнерски" в последните 15 години още ли ще питат някои хора иронично, що Кама се прави на ударена и не знае какви са в това интервю? Че какво да каже жената? Те ги промениха милион пъти и това е процес необратим. Да добавя само и още една простотия. През 2010 година бяха казали, че най-продаваният албум ще е "Албум на годината". И след като Кама продаде "Проект 13" в учудващи мащаби и приходи и от "Булсатком", а с нея и Галена своя албум, какво направиха Пайнер на наградите? - естествено не спазиха своите критерии и наградиха албума на Андреа, излязъл на 20 декември. Та така за критериите "пайнерски". Сигурно тази тяхна постоянна неадекватност, стигаща до деменция е заради глобалното затопляне. Резките промени в температурите явно влияят не само на гласовете на чалгарките, които ги пазят само за РД на Планета и за наградите, но и на мозъчният тръст в Димитровград. Е как да работи с такива хора Камелия? Как да си преподпише договора при старите условия, които както тя каза заедно с тези на Глория са най-добрите възможни в този бизнес. Не става. По-добре да си изчака да и изтече договора, да минат сеирите покрай РД, па някъде след празниците да седнат и да си говорят какво ще правят, ако въобще ще правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, когато ми кажеш хит на Камелия, от последните 5 или даже 10 години, който може да се запее и наистина е бил хит за времето си , освен кавъра, "Целувай ме", тогава може да говорим за Камелия, като певица... Всичко останало са празни приказки и жалък ПР...

Айде аман от тая "Луда по тебе" и "Защо повярвах", може ли човек да претендира за 15 годишна кариера с два хита от дебютните си години???? Та това е повече от смешно...

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, когато ми кажеш хит на Камелия, от последните 5 или даже 10 години, който може да се запее и наистина е бил хит за времето си , освен кавъра, "Целувай ме", тогава може да говорим за Камелия, като певица... Всичко останало са празни приказки и жалък ПР...

Айде аман от тая "Луда по тебе" и "Защо повярвах", може ли човек да претендира за 15 годишна кариера с два хита от дебютните си години???? Та това е повече от смешно...

 

Някой ден и Усещам те още

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ден и Усещам те още

 

Някой ден, наистина беше някакво хитче за няколко месеца, после не съм го и чувал....А втората песен дори не помня коя я... :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да дразните Фокси може да пишете каквото искате, но и двете споменати от мен песни са си хитове.Това може да се види лесно на концертите от турнето.

Камелия, че се излага по интервюта, съм съгласен, но недейте да отричате хубавите й песни.Кариерата й не свършва с "Луда по тебе" и "Защо повярвах".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъжното е че самата Камелия никога не е била певица на годината. О, сбърках! Веднъж за да замести Деса, а сега и тя си е във фирмата. Горката Чипровка... Да се залавя с "КамсПрАдакшън", че вече само от там ще види награда :girl_cry2:

 

Пп: Там поне няма да се чувства недооценена. Нали ще е единствения изпълнител във фирмата :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъжното е че самата Камелия никога не е била певица на годината. О, сбърках! Веднъж за да замести Деса, а сега и тя си е във фирмата. Горката Чипровка... Да се залавя с "КамсПрАдакшън", че вече само от там ще види награда :girl_cry2:

 

Пп: Там поне няма да се чувства недооценена. Нали ще е единствения изпълнител във фирмата :roll1:

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

И певец, и певица ще вземе. Даже и със задна дата.

 

Кама ще се сгромоляса и тя не знае как. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

И певец, и певица ще вземе. Даже и със задна дата.

 

Кама ще се сгромоляса и тя не знае как. :1000 (24):

 

Няма как, успехът на непреходните ѝ хитове е непреходен. :1000 (29): "Луда по тебе", "Защо повярвах", "Няма шега", "Ти си" и "Залезът и зората" щом толкова години са хитове, едва ли ей-сега ще престанат да бъдат и оттам и тя. Пък и Камелия е готина мацка, забавна е, отворена, комуникира много лесно с публиката, затова ще продължава да си държи нивото, което държи с клубните участия от няколко години. Даже става по-добра, щото се концентрира върху това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как, успехът на непреходните ѝ хитове е непреходен. :1000 (29): "Луда по тебе", "Защо повярвах", "Няма шега", "Ти си" и "Залезът и зората" щом толкова години са хитове, едва ли ей-сега ще престанат да бъдат и оттам и тя. Пък и Камелия е готина мацка, забавна е, отворена, комуникира много лесно с публиката, затова ще продължава да си държи нивото, което държи с клубните участия от няколко години. Даже става по-добра, щото се концентрира върху това.

 

 

Тя и Петра има "Командира" и "Хищна хиена" и има контакт с публиката ама никаква я няма вече. Та и Кама си има силни страни, обаче, чалга участията отиват на 70% при ПАЙНЕР, 25% при Касъмови, а за останалите са трохите. Дискотеките имат интерес да поддържат отношения с фирмите. Чипровската е една плюнка спрямо фирмите, която няма как да бъде нещо значимо.

 

Ще мине време и ще видиш как участията й намаляват, тя ще почне да се обяснява как вече не й се работи и затова има малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Петра има "Командира" и "Хищна хиена" и има контакт с публиката ама никаква я няма вече. Та и Кама си има силни страни, обаче, чалга участията отиват на 70% при ПАЙНЕР, 25% при Касъмови, а за останалите са трохите. Дискотеките имат интерес да поддържат отношения с фирмите. Чипровската е една плюнка спрямо фирмите, която няма как да бъде нещо значимо.

 

Ще мине време и ще видиш как участията й намаляват, тя ще почне да се обяснява как вече не й се работи и затова има малко.

 

Ми ДесиСлава тогава защо години наред поддържаше добро ниво на участията? Иначе сравнявай "Командира" с тия другите, да, много адекватно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ДесиСлава тогава защо години наред поддържаше добро ниво на участията? Иначе сравнявай "Командира" с тия другите, да, много адекватно. :1000 (29):

Що ли? Тя излезе от ПАЙНЕР като №1... вече беше ПЕВИЦА на годината. Беше хипер скандално да избягаш и няма второ мнение - това беше тема №1 в чалгата. Освен всичко, покрай това, можеше да се занимава с поп. Имаше сикрет концерт, въобще беше супер отразявана навсякъде. При нея нещата затихнаха в един момент. Пробва се във ВИП БРАДЪР, после направи ТВ, понеже видя, че нещата не вървят добре, после й увяхна маргаритката с ЕВРОВИЗИЯ. Накрая в "Гласът на БГ" и ето я пак при Димитров.

 

Тласъкът, който ПАЙНЕР й даде изстина. ТЯ и затова се върна, за да понапомпа реномето си.

 

Кама нито си тръгва в пиков период, нито въпросното напускане предизвика някакъв медиен интерес. Въпрос на време е да мине за ретро изпълнител и клубовете да я канят от дъжд на вятър. Така ги виждам нещата.

 

А "КОмандира" е супер голям хит, който от малките едва ли се знае, щото не е пят. Обаче, около моя набор няма човек дето да не я зная тая чалгия.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама още не може да прости на Преслава, откакто втората напълно преобърна нейната критика за записаните песни в подигравка към певческите ѝ данни. Да избереш Джена, която е потресаваща на живо и е певица без всякакъв вкус пред Преса, която каквато и да е, все пак пее много по-добре, а и изкара хубави песни тази година, си е чиста проба злоба. Но все пак това е Кама Тънкоуста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, Ивана няма месец в който да е имала под 10 участия и ти го знаеш много добре това, сигурен съм. За декември е с 32 участия, но и това сигурно знаеш, но е по-удобно да го спестиш, нали...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се прави на ударена, след като вероятно сама знае, че Деси Слава сигурно се е върнала заради концертите, които са най-големия плюс на това да си в Пайнер. Освен това телевизията все още си има дял, макар и не голям колкото преди, ще бъде и рекламирана повече. Заглавието е подвеждащо, звучи все едно предпочита Джена пред Преслава като изпълнител, а тя говори за наградите и е права. Значи все пак има шанс новите й проекти да се въртят по "Планета", може би точно затова изчаква с новия клип, да се пооталожат нещата и да говори пак с Димитров. Ако се договори и за участие на концертите би било идеално, но не знам дали Пайнера ще се съгласи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, Ивана няма месец в който да е имала под 10 участия и ти го знаеш много добре това, сигурен съм. За декември е с 32 участия, но и това сигурно знаеш, но е по-удобно да го спестиш, нали...

 

Абе що се не разкараш с тая Ивана, на която не можем да и открием участие в клуб от 3-4 години в сайта на Планета? :gun_bandana:

 

Амън от натегачи в тая тема, ей! Написах ви един пост като хората и изтрещехте да се правите на мъже след мен. Какво ще спечели толкова и Деса като се е върнала? Това да не и е 2003 година? С Ивана двете си живеят в миналото и умират от страх, че ако кажат хората, че не ги въртят по телевизията на Митака, няма да се сетят за тях. Е затова стоят в Пайнер, за нищо друго. Чудо големо 2 концерта в годината с по 5-10 минути на сцена. Който не си е получил славата на такива мероприятия като Деса, да ходи да си я търси. На Кама и е в повече даже, може да раздава от нея на закъсали с години. Клиповете с изявите и си стоят, визитката и си стои, а тя е пълна до козирката с изяви и награди и фурори и признание. Плюс това Пайнер налагат 4-то поколение нови чалгарчета и още през 2015 година ще ревете от това, че ги виждате през половин час по Планети-те, а възлюбените ви бивши величия не могат да се доредят за клип през 2 часа дори.

 

Айде не ми се обяснявайте надълго и нашироко как на Кама ще и е много зле без договор с Пайнер, щото никой от вас не и чете интервютата, а само лае като бесно псе тук само защото ми вижда ника. Разбрахме всички вече, че Кама е набила комплекси не само на цялата чалга (без Азис), но и на фенчетата на същата чалга. И какво от това, че ще напишете как не може да пее? И какво от това, че ще дрънкате за 3-те хита, като има поне 15 доказани и вечни? И какво от това, че ще се изхождате във всяка тема за Кама? Та погледнете първата страница на Рамания бееееееееее! Тук вечер няма и 100 души, а в чалга раздела стоят редовно 20-25 индивида, които посочих в горния си пост. Вие какво, искате по никове ли да ви наредя, че да излезнете от дупките си и за схванете какво всъщност правите и колко сте прозрачни? Хайде четете интервюто, па ако искате и онзи моя пост по-горе - всичко е от ясно по-ясно! А този дето се чуди, защо рекламират участия на Кама по Планета и в сайта им пък е доказателство, че въобще не четете интервютата и само клошарски плюете тук като побеснели.

 

Живи и здрави да сте! Кама само може да ви поздрави за нездравият интерес относно всичко свързано с нея. Тя трябва да е доволна, че така я хейтите и със сигурност е. Само се пънете в скандалите с цифрички и статистики, но появи ли се тема в чалга-раздела, все за нея вътре. Знаете ли какъв е извода от това ви поведение? Ами прост е и няма как да не си направим изводи, че това е най-голямата и влиятелна звезда в чалгата за последните поне 15 години, щом тук се твърди, че само с някакви интервюта и 3 стари хита има участия колкото Мегазвездата и Примата взети заедно и то в период, когато старата генерация в Пайнер не я бръснат за слива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...