Jump to content


Онлайн: Сиана - Щастливо влюбена


Препоръчани коментари

Далеч е от хит песента и е много трудно запеваема. Има твърде много текст в песента, но на мен ми харесва много. С удоволствие ще си я слушам в нас, но за купони и дискотеки не става. Браво на Сияна за пореден път, страхотен проект! За разлика от песента обаче, клипът сме го гледали вече.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не е лоша този път, доста поп звучене улавям, което е хубаво. Обожавам като има ехо. Текстът е леко клиширан.

Клипът не струва, станаха еднакви вече всички клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И писмото е много съдържателно, и няма грешки да кажеш:

+ немога, което съм забравил да отбележа отстрани :D

greshka_1.jpg

absurd_2.jpg

 

И вокалите в началото ми напомнят на : :roll1:

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на тая Сиана!!! МАЧКА и показва своята ниша в музиката! Не спира с яките песни, не спира да се развива и да изгражда своя стил!!! Е, как да имам забележка към нея? Така се прави! Комплименти!

А пък песента ми е ясно защо я е пуснала днес, Св. Данаил - Ганев има имен ден и явно това е и подарък за нея към него. :) За всяко нещо си има причина!

Песента наистина има доста текст и точно това ме кефи в нея, същевременно уникална и от друга страна съвсем в неин поп стил - Още ме държи, Следващо ниво, Виновна без вина, Следвай ме .... бива, определено е една от най-добрата и песен и мога да я наредя до тия + Нещо проверено, Възползвай се, Както преди, Сърцето си е само мое, Защо, Страшна лудост, Искам всичко, Не се хаби ..... за които умирам! Определено тия 13 песни са и страхотни. Просто ми харесва стилът на Сиана, предлага много интересни и добри неща. А песента ще ми е любима, отговаря на моментното ми настроение 1:1!

Клипът - готин е, тя е много сладка накрая, има израстване и във външния вид, но е важно, че песните са изпипани.

Дали ще е хит или не, не ми дреме - в нас със сигурност ще е един от хитовете на Зима 2015! :1000 (29): :notworthy:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка и различна, дано да се оцени. Напомня на "Следващо ниво", може би и заради това ми хареса толкова.

Сиана няма слаба песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка и различна, дано да се оцени. Напомня на "Следващо ниво", може би и заради това ми хареса толкова.

Сиана няма слаба песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен.Отиват и на Сиана такива песни много."Виновна без вина" си беше хитче, тази според мен има същия потенциал, но ще видим как ще се развие във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Страхотна е,просто в последните няколко седмици не мога да я спра.Дано да постигне голям успех,Сиана го заслужава!

Клипа също е хубав,на Сиана и отива да играе разкрепостена писателка.<3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...