Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Истината е, че Ариана Гранде слага в малкия си джоб и Бионсе, и Гага в последните години - и като музика, и като пеене, и като клипове, и като визия, и като поведение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Ариана Гранде слага в малкия си джоб и Бионсе, и Гага в последните години - и като музика, и като пеене, и като клипове, и като визия, и като поведение!

 

Как няма да ги слага, та тя е наследничката на Бритни :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявайте, ама да ми сравнявате оная с лампата в междукрачните си пространства с една от най-успешните световни звезди в последните 20 години е не смешно, ами направо нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Runnin' наистина е уникален клип, но той реално не е на Бионсе. Тя има участие в песента, изпяла е част от нея и дотам. Иначе и за Pretty Hurts съм съгласен, доста добре направен клип. Другите от Beyonce са там предимно, колкото да се каже, че има, за мен лично са доста хаотични и безидейни. От Лимонадата освен една бухалка и жълта рокля нищо друго не помня. Опитвам се да кажа, че продукцията ѝ в последните години не може да се сравнява с предните ери, където грешка нямаше като клипове и като песни. Single Ladies е един от най-ефектните проекти в поп музиката изобщо - клип, песен - емблематично от първата до последната секунда. Оранжевата рокля и потника и късите дънки от Crazy In Love - един от най-известните ѝ образи. Ето това са клипове, които оставят следа в шоубизнеса като изпипани и емблематични проекти, не бозите, които ви пробутва за арт в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 6 ноември са MTV Europe Music Awards и мисля да присъствам. :3fdb8960598fa63e:

Аууу значи да очакваме Live coverage от теб :3fdb8960598fa63e: То къде беше тази година, че ме мързи да го гугълвам?

 

п.с. Нов сингъл от фараонката тази сряда - Million Reasons :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу значи да очакваме Live coverage от теб :3fdb8960598fa63e: То къде беше тази година, че ме мързи да го гугълвам?

 

п.с. Нов сингъл от фараонката тази сряда - Million Reasons :Vishenka_05:

 

В Холандия, Ротердам ще са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу значи да очакваме Live coverage от теб :3fdb8960598fa63e: То къде беше тази година, че ме мързи да го гугълвам?

 

п.с. Нов сингъл от фараонката тази сряда - Million Reasons :Vishenka_05:

Ква Фараонка? С Перфект Илойжън стана за смях резилът е пълен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу значи да очакваме Live coverage от теб :3fdb8960598fa63e: То къде беше тази година, че ме мързи да го гугълвам?

 

п.с. Нов сингъл от фараонката тази сряда - Million Reasons :Vishenka_05:

Да, да... най-много да ти пусне фейсбук кавъридж от кафето в Монтанските гета. :3fdb8960598fa63e:

 

п.п. The Weeknd пак избухна с хит. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

олееее реално Рири трябва да обере всички награди Мтв,Билбоард,Еми,Грами

 

истинска кралица само не ми бутате Гага ,Бионсе,Адел и др.

 

2006-2017 винаги в топ 3 ! всяка година има мегахит за разлика от горепосочените

 

800 000 млн ! дали до края годинта ще прави милиярд?

Link to comment
Сподели в други сайтове

олееее реално Рири трябва да обере всички награди Мтв,Билбоард,Еми,Грами

 

истинска кралица само не ми бутате Гага ,Бионсе,Адел и др.

 

2006-2017 винаги в топ 3 ! всяка година има мегахит за разлика от горепосочените

 

800 000 млн ! дали до края годинта ще прави милиярд?

Прав си, но това е така, защото Риана все още залага И на комерс за разлика от Би.

Отделно, кариерата на Риана започна доста по-късно от тази на Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Revival'' на Селена Гомез е продал милион бройки в САЩ и близо 900 хиляди WW.

Продажбите на ''Good for you'' също са много добри:

Над 3 милиона в САЩ.

200 хиляди в UK.

140 хиляди в Австралия.

160 хиляди в Канада.

Интересен факт са 60-те хиляди в Дания.

В другите държави интервала е 30-80 хиляди. (Италия, Испания, Швеция.. )

 

Да минем на ''Same old love'':

Над 2 милиона в Сащ.

160 хиляди в Канада.

Няма данни за UK и Австралия.

В Дания за пореден път 60 хиляди!

 

''Hands to myself''

1 милион в САЩ.

400 хиляди в UK.

70 хиляди в Австралия.

80 хиляди в Канада.

 

''Kill em with kidness''

Над 500 хиляди в USA.

 

 

Мисля, че тази ЕРА беше много успешна за нея, но се притеснявам, че това което се случи с турнето и тн. ще и изиграе много лоша шега. :(

https://twitter.com/TheFactsOfShade/status/...354049938395136 - част от новите песни в #SG2

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...