Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Селена е влезнала в началото на септ. в някаква клиника да се лекува и ще я напусне чак края на ноември.

Гага вече прави +- милион на ден.

Не мога да повярвам какъв провал пусна.

Дори не искам да повярвам.

Дано това не е края, но в албума ако няма някакъв хит... :(

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А си мислехме, че Applause е спад... :1000 (29): Та PI за една седмица не може да догони дори някои от най-гледаните чалга клипове...

Гага отвсякъде потвърждава твърдението ми, че си е една съвременна Cyndi Lauper- оставила е следа някъде там във времето, останала е запомнена като име, но е била интересна за кратко, а след това- флоп...

Но от край време разбрах, че не е най-важно само кой колко е успешен, а и какво твори. Новата насока за Гага е нещо, в което тя определено излива душата си и е доста по-нормална от преди, допада ми. Същото и с джаз ерата. А и флопаджийството никога не ми е пречило да съм фен на творчеството на някои като Аврил, например... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

АМИН. На абсолютното същото мнение съм. Който е артист, няма да се цели в продажби, върхове на класации и тем подобни.

Едни от най-любимите ми изпълнители не са известни в България, нямат номер едно сингли, не ги въртят по Сити, обаче критиците ги обожават и взимат най-престижните награди и... остават във времето :Vishenka_05: Това е важното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А най-добре е да се задържиш дълго и успешен, и признат от критиците... Затова изпълнители като Уитни, Марая, Селин и т.н. са едни. Няма да се връщам по-назад, към още по-старите легенди...

Иначе няма как в разговор като този да не посоча и Мадона, по които стъпки Гага уж вървеше в началото, но просто не се получи. Мадона 20-30 години беше на върха и все още е, макар и вече не с хитове. Това трудно може някоя от съвременните да го постигне, но аз все още влагам най-големи надежди в Кейти, колкото и да я мързи да издава. Неведнъж съм казвал, че те двете с Гага страшно много напомнят на Madonna и Cyndi от 80-те- явно си има някаква цикличност и някои неща се преповтарят във времето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fat,@Alferfigo

Много оригинално.

 

Аман от анти-фенове на Джъстън Бийбър. :mf_surrender: Пурпосе е брутален албум. ! а новите песни без видеоклипове станаха МЕГАХИТОВЕ..

 

 

Бийбъра ми е безразличен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата Мадонна е Тейлър Суифт.

:1000 (29): :1000 (29):

Абсурд! Ако след 25 години, Тейлър издава албуми, пълни стадиони и арени и прави най-успешните турнета, тогава чак можеш да го кажеш това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъстин прави най-добрата музика последните години. Песните му просто са един път! Имат едно такова мистично звучене и ме изпълват от всякъде.

За хитове да не говорим - мачка ги от всякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много изцепки, да, това е причината да не е харесван - както и заради самите си фенове, които са ужасно натрапчиви. Но като музика, откакто порасна, е бетон. Последните 2 албума са му страхотни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga е паднала на 41 място в Billboard Hot 100.

Разочарование.

Както от години твърдя Гага е новата Бритни! И двете започват ударно кариерите си и след това следва сериозен спад! Бритни я провали плейбека, а Гага манията, че музиката й трябва да бъде "изкуство". Екипа на Спиърс обаче е много по-добър и я задържаха на върха доста по-дълго, но липсата на живо изпълнение от 10 години насам отврати публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sia will re-release 'This Is Acting' with 5 new tracks and 2 remixes on October 21st.

 

Точно в деня, в който Гага ще пусне албума си :hahaha:

 

CtflA9cXgAE1fEE.jpg

False Alarm - УТРЕ! :notworthy:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както от години твърдя Гага е новата Бритни! И двете започват ударно кариерите си и след това следва сериозен спад! Бритни я провали плейбека, а Гага манията, че музиката й трябва да бъде "изкуство". Екипа на Спиърс обаче е много по-добър и я задържаха на върха доста по-дълго, но липсата на живо изпълнение от 10 години насам отврати публиката.

Не симпатизирам на Бритни, но Гага е мноооого далече от нейната кариера и статут в музикалния шоубизнес.

Бритни е поп икона и е идол на цяло едно поколение. Най-продаваната изпълнителка на миналото десетилетие.

Редактирано от Simona.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...