Jump to content



Най-голям резил на концерта на "Планета"


Кой се представи най-зле?  

142 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Концертът беше доста добър. Аз лично съм много доволен и ми беше трудно да ги докарам чак до 10. Опциите са главно мое мнение, но и мисля, че ще се покрият с "резилите" на повечето хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Райна...мина и замина...на нея може да се каже, че залата спеше.....или поне при нея беше най-тихо.

 

Нелина си се прие много добре, изобщо не е била излишна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

колебаех се между Гло и Андри, която работи по международният си проект който байдъуей е с КосМи, който пак байдъуей беше в залата с Галена. Но като се има на предвид нейната упоритост и драпане, може да е задвижила и нещо друго и думите й да са истина, за това избрах Гло, която този път на истина беше WTF?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откриването с тия надписи и хвалебствия, които мислех, че се отнасят за Планета, а то се оказа, че били за Глория :mf_surrender: :1000 (10): Не разбирам, това неин концерт ли беше, баси аматьорщината. Да не говорим, че излезе да пее със свой клонинг, който се оказа дъщеря й.... Другото - тоалетът на Емилия. Хубава жена да се орезилява по този начин, чак вече ми е досадно да я следя по концерти, защото ме е страх като какъв клоун ще се е направила този път...

 

Иначе другото си беше стандартно - или плейбек, или пълен фалш... нищо не ми направи различно впечатление :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за това, което на мен ми направи впечатление, докато гледах концерта, т.нар. "излишни", или може би недостатъчно наложителни да присъстват имена. Другото, което реших да отбележа, са Андреа и Камелия.

 

За Глория.. Според мен беше добро откриването - красива песен, изпълнена добре на живо, иначе е ясно, че можеше много по-добре да си направи представянето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеенето на Галин. Татяна си беше чук.

 

+ 1, при наличието на фалша на Яница и Галена, да са ми сложили Татяна и Галин е нелепо. Не знам какъв им е проблема на някои хора, макар и те да я похвалиха по-рано, че се справя добре да я сложат тук, но да отчетем, че е заради объркването на текста. Иначе гласувах за Райна, беше нелепа просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Авторът на анкетата е забравил да добави като опция мотото на концерта..... :whistling:

 

Иначе подкрепих Деса. Само тя може да си съсипе участие, на което за пръв и единствен път ще я чакат като месия. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Авторът на анкетата е забравил да добави като опция мотото на концерта..... :whistling:

 

Иначе подкрепих Деса. Само тя може да си съсипе участие, на което за пръв и единствен път ще я чакат като месия. :notworthy:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Така го съсипа, че без реплики за ръчички, птички, има ли луди, тук си сте, там ли сте, пеете ли, врякате ли, чувам ви, не ви чувам и т.н. само подаваше микрофона (без дори да казва сега сте вие) и се пееше ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...