Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

След появата на "Ако утре ме губиш", пращаме ли в коша новите албуми на Джена и Анелия - последната барабар с концерта й?

 

Да, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и аз се кефя на последната песен на Яница, но какво сте се захласнали чак толкоз?! На моменти дори мисля, че си правите та*ак, хаха ;-)

 

Същата работа като с оная психарка Соня Немска. Сезонни хитчета на Оцко, които изветряват за 1-2 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След появата на "Ако утре ме губиш", пращаме ли в коша новите албуми на Джена и Анелия - последната барабар с концерта й?

А да ти спрем дюнерите за неопределен период? Албумът на Джена се поставя в рамка и му се осигурява денонощно осветление!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега какво да те правя тебе бивши ми любимецо? Какво ти говорих аз преди концерта, че Деса на сцена е гола водица?

 

Виде ли, че не може да е като Кама?

 

п.п. Меле, по-тихо, ако може, че прогнозите ти и тоя път отидоха на вятъра....

 

 

Така е... ама поне познах частично някои неща. Докато ти... Фоксе... дето предричаше пълен провал на концерта.. . по-добре се скрий няколко седмици... че старите кучета, а и новите в Рамания ще те разкъсат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях в залата.

Не знам какво сте гледали, но Галена имаше брутално шоу и цялата зала бе на крака.

Разбира се, не се разбраха с Трите микса кой какво да прави и бис нямаше, но не й се сефте да си съсипе закриването.

Това е абсолютната истина, Галена срути залата и с трите си песни, докато Преслава с 2, ако не беше пяла нещо ново, щеше да я бие, ама нъц :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

След появата на "Ако утре ме губиш", пращаме ли в коша новите албуми на Джена и Анелия - последната барабар с концерта й?

 

Джена е недостижима в момента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да ти спрем дюнерите за неопределен период? Албумът на Джена се поставя в рамка и му се осигурява денонощно осветление!

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да ти спрем дюнерите за неопределен период? Албумът на Джена се поставя в рамка и му се осигурява денонощно осветление!

 

На мен пък Джена изобщо не ми е интересна. Супер еднотипно е всичко при нея. Песните й са прекалено еднакви, винаги прилича на арабка, винаги едни и същи движения, реплики- не знам. Скучно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да ти спрем дюнерите за неопределен период? Албумът на Джена се поставя в рамка и му се осигурява денонощно осветление!

 

И на кръгъл час ходжа да го опява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази зала е много трудно да се усети кой как пее, приемите също - просто всичко се размива и звучи еднакво. Но ако теглим чертата - на всички се радваха, на кого повече или по-малко. На Соня беше мъртвило. На Ивана на дуета също, за ретрото евала. Милко беше излишен. Имаше още няколко пълнежа, но не ми се напряга мозъка да се сетя кои бяха. Учудих се обаче, че поне при нас яко се избухна на Кристиана и Ани Хоанг от дечковците. Просто някои са фенове на всичко и всички. Като цяло добър концерт, имат напредък в сравнение с преди. По-малко кючеци и по-обрана визия, нямаше много изцепки. Глория се е попренаситила от такива изяви, не й се занимава, иначе ми хареса. Джена предизвика истерия, Фики и Коцьо също. Галена ме изпълни. Липсата на Андреа не се усети много, но все пак исках да видя приема на "Най-добрата". Някои трябваше да изпеят други песни.

 

Планета да си оправят озвучаването - ехота и микрофонии на макс. За Деса очаквах по-голям бум - следващия път да изпее Мъжете или Бели нощи, както и нещо от дуетите с Руслан. Прекалено много импровизира в пеенето и разваля всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Джена изобщо не ми е интересна. Супер еднотипно е всичко при нея. Песните й са прекалено еднакви, винаги прилича на арабка, винаги едни и същи движения, реплики- не знам. Скучно е.

Моля? Не можем да слушаме много време цигулките на Джена, ама можем с години да играем безкрайни и малоумни игри на компа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена направи невероятно шоу, не знам защо изобщо си седите у вас, ами не ходите на концерти, а се надявате, че от някакъв телевизор ще видите емоцията на цялата зала, при положение, че те ви дават само дебелите кратуни на някакви идиоти, седящи на първи ред и чудещи се защо изобщо са там. Аз бях точно в средата на залата, до озвучителя, и мога да ви кажа, че там купона беше най-голям и се виждаше всичко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, просто" не беше част от шоуто на Галена, "Боже, прости" не закриваше концерта. Мерси!

 

На всеки концерт ви повтарям. Галена и Янева нямат нужните качества. Те подготвят шоу, дават луди пари, но не участват в това шоу. Защо?

 

И трите й песни бяха приети страхотно.Всички бяха на крака, шоуто й беше като от западен концерт.Това, че няма усета да стои да си проси бисове или да си прецаква не значи, че не струва..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Не можем да слушаме много време цигулките на Джена, ама можем с години да играем безкрайни и малоумни игри на компа?

 

Ама какво разправяш, разбира се. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата работа като с оная психарка Соня Немска. Сезонни хитчета на Оцко, които изветряват за 1-2 месеца.

Ако на Немска е сезонно на Яница не е.И не ги сравнявай .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена беше както всеки път - 80% от залата на крака, много викане, всички пеят, тя е облечена в бял парцал, има лотус в косата и пее нещо за болезнена връзка. После следва бис и тя пак пее за болезнена връзка.

 

Фики, Мария и Азис, Преслава, Галена, Галин бяха с по-добър прием.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория се е попренаситила от такива изяви, не й се занимава, иначе ми хареса.

Докога с тия оправдания?

Като се е пренасилита да я бяха изкарали с фотьойла от Павлово и да не мърда изобщо. Ние не се ли пренаситихме на излагации и гафове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена беше както всеки път - 80% от залата на крака, много викане, всички пеят, тя е облечена в бял парцал, има лотус в косата и пее нещо за болезнена връзка. После следва бис и тя пак пее за болезнена връзка.

 

Фики, Мария и Азис, Преслава, Галена, Галин бяха с по-добър прием.

 

И още не казваш нищо за звездата на кончертото - Яница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите й песни бяха приети страхотно.Всички бяха на крака, шоуто й беше като от западен концерт.Това, че няма усета да стои да си проси бисове или да си прецаква не значи, че не струва..

Защо извърташ нещата към бисове? Бисът не прави представянето ти добро. Пак питам, защо Галена и Цура дават пари за декори, балети, ефекти, т.е. за шоу, но те самите не правят нищо в това шоу - няма ги, не изпъкват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...