Jump to content



Online: Соня Немска - Като стъкло


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента не е лоша, не ме грабна от първия път, не знам дали бих си я пуснала отново.

Колкото до клипа - не знам търсен ефект или не, но през цялото време в този клип Соня страшно много прилича на Глория, особено на моменти..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Където е намазана с бялото по лицето прилича на Преслава във ваната в "Разкрий ме" :1000 (29):

 

Харесва ми горе-долу песента, доста по-хубава е от последните нейни песни най-вече от "Пеперудите", "Кой сега е номер 1" и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче! Със сигурност една от най-хубавите песни на Соня Немска! Определено ще ми бъде любима след "Правена съм за ръцете ти"!!! Знаех си, че ще предложи нещо много добро и дано и с това парче улучи хит.

Клипът също е един от най-добрите на Соня, мога да кажа и за годината, че е сред петте най-хубави клипа за мен. Поздравления!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много добра, но не е за Соня.Прилича на сингбек с основните вокали, никакъв живец в изпяването.

Видеото като за нея е супер, ако изключим ефектите със стъклата и кадрите с латекса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

след клиповете на the Giorgos и Константин, Анелия взе участие и в клипа на немската овчарка. Но защо не са я написали като feat.?!

Бийта е същият като този на "Боже, прости", клипа е скучен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е, в интерес на истината! Но никаква емоция в изпълнението...

Клипът е доста готин като за Соня, не ме кефи на едно място само, бие супер много на чалга, а пък на предните кадри е елегантна и в тон с декорите.

 

Имам забележка и за едно притежателно местоимени. :1000 (29): "Недей, не звъни. Не вдигам на миналото ми/СИ! Звучи по-правилно и по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но ми липсва заряд.Клипа се получил добре, но има доста аматьорски ефекти.

Кучето е страхотно!

 

п.с. Напомня много на "Твоя тотално" или друга песен на Алисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнах до 1:21 и установих, че проектът на Соня Немска е най-добрият от последните излезли. Песента е много готина - музиката е на ниво, текстът е хубав, изпълнението поне на мен не ми направи впечатление, че няма толкова чувство, но то всичко е в една стилистика - на зимата, видеоклипът е чудесен, създава чувство за уютност, та така де, тя зимата не крещи, така че мисля, че и изпълнението е адекватно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...