Jump to content



Анелия - "Феноменална"


Препоръчани коментари

Е, не е чак толкова сконфузно. Вижте, че става след като Анелия каза: "Цвети, ела да те целуна". Предполагам Анелия е няламо да каже същото на Галена и заради това, за да пропуснат един неудобен момент, направо е оставила букета при другите. Но по принцип и самият факт, че е присъствала, е достатъчно уважителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 278
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е чак толкова сконфузно. Вижте, че става след като Анелия каза: "Цвети, ела да те целуна". Предполагам Анелия е няламо да каже същото на Галена и заради това, за да пропуснат един неудобен момент, направо е оставила букета при другите. Но по принцип и самият факт, че е присъствала, е достатъчно уважителен.

 

Много се преекспонира това. И аз на сватба предпочитам да си оставя подаръка сред другите, пред това един по един като в керван да се наредим по протокол... Отнема време и става досадно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Българите сме големи, продължаваме напред ..Обичам ви, продължаваме напред ..продължаваме напред, обичам ви ..никога не се предаваме, обичам ви ..продължаваме напред" :mf_surrender: :1000 (29):

 

Ако това е финала ..абсолютен дизастър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително скучен концерт.Преди концерта - гробна тишина.Излиза Анелия и почва да подвиква изтъркани фрази.И така малко повече от 1 час.

По никакъв начин не се беше възползвала от екстрите на залата.Не знам как беше напред, но на последния ред, където бяхме ние (там се беше скрила и дегизираната Камелия), беше пълна скука.Аз отидох с много настроение, но дори и алкохола не помогна да го запазя.

 

И все пак Анелия беше много красива и пя много добре.Това, че Венко беше на барабаните се отрази много добре на звученето на песните.Аз лично се надявах да изпее повече стари неща, но нищо.

 

Поздравления за това, че се е решила на това, но я съветвам да го прави като хората, а не през пръсти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой да ме светне каква е драмата между Анелия и Галена, че чак сте толкова изумени, че едната е присъствала на концерта, пък не била оставила букета и т.н :laughing:
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой да ме светне каква е драмата между Анелия и Галена, че чак сте толкова изумени, че едната е присъствала на концерта, пък не била оставила букета и т.н :laughing:

Анелия беше говорила някакви глупости за Галена в едно интервю за "Блясък" преди около година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как с такива еднодневни песновки хората да изпитват емоцианални оргазми и кеф! За това е било тъпо на концерта, както казва Гош!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Други непознати песни, освен "Не мога да губя", изпълни ли? Браво, че е пяла 100% на живо! :1000 (33):

Мисля,че не е - пяла е песните от албума и няколко златни хита/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително скучен концерт.Преди концерта - гробна тишина.Излиза Анелия и почва да подвиква изтъркани фрази.И така малко повече от 1 час.

По никакъв начин не се беше възползвала от екстрите на залата.Не знам как беше напред, но на последния ред, където бяхме ние (там се беше скрила и дегизираната Камелия), беше пълна скука.Аз отидох с много настроение, но дори и алкохола не помогна да го запазя.

 

И все пак Анелия беше много красива и пя много добре.Това, че Венко беше на барабаните се отрази много добре на звученето на песните.Аз лично се надявах да изпее повече стари неща, но нищо.

 

Поздравления за това, че се е решила на това, но я съветвам да го прави като хората, а не през пръсти.

 

Ясно, значи бях прав. Анелия прави същото като 2 години и го прави за награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте я колко е долна Камелия - даже не е отишла при Анелия да я поздрави и да й поднесе букет, заедно с другите колеги. Ама да се прави на много важна като иска де, факт е че Анелия за 12 години прави трети концерт, а при Камелия след 17 години кариера и един не сме видяли.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с билет или с покана е била, хаха. Как се беше дегизирала? :D :D

Просто беше ежедневно облечена с шапка и без грим.И пак слагаше в малкия си джоб целия обем и фон дьо тен, на който се нагледахме.

 

Вижте я колко е долна Камелия - даже не е отишла при Анелия да я поздрави и да й поднесе букет, заедно с другите колеги. Ама да се прави на много важна като иска де, факт е че Анелия за 12 години прави трети концерт, а при Камелия след 17 години кариера и един не сме видяли.

Не мисля, че това я прави долна.Просто е дошла да я уважи като зрител.Мен лично повече ме подразни влизането на Галена и Цветелина Янвева( и двете бяха много красиви) на забавен каданс с целия им персонал.Явно всички трябваше да припаднем.Влизат като мега звезди,а на тръгване чакат на асансьора и ескалатора с останалите хора.

И все пак Преслава също не се появи за финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте я колко е долна Камелия - даже не е отишла при Анелия да я поздрави и да й поднесе букет, заедно с другите колеги. Ама да се прави на много важна като иска де, факт е че Анелия за 12 години прави трети концерт, а при Камелия след 17 години кариера и един не сме видяли.

 

Ама как ти го заби Гошето точно след твоя пост с Преса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как ти го заби Гошето точно след твоя пост с Преса. :1000 (29):

Никой не ми го е забил с нищо. Не само Преса, но и други дуетни половинки на Анелия са били зад кулисите, а не пред сцената. Вероятно там са я поздравили. Забележи, че нито Миро, нито Гъмзата са били на сцената да дават букети.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ми го е забил с нищо. Не само Преса, но и други дуетни половинки на Анелия са били зад кулисите, а не пред сцената. Вероятно там са я поздравили. Забележи, че нито Миро, нито Гъмзата са били на сцената да дават букети.

 

Обясняваш се като ученичка. А Гошето наистина ти секна вълнението. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даяна, Ави, Александрова също бяха, но явно не са били включени в това с букетите. :1000 (29):

Организация на концерта - кръгла нула! Всеки можеше да се вмъкне и без билет или покана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е най-хубавото нещо което се е случвало някога на чалгата. Толкова е яка жената, че другите пачаври могат само да и завиждат за всичко. Тва е то 12 години на сцената и всяка година да си сред най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...