Jump to content



X Factor 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно ми е всички участници във формата в коя държава живеят...

С такива надежди и нагласи отиват, а нямаме музикална звезда от такъв формат.Чак ми е смешно като ги превъзнасят и т.н.Вярно има много талантливи, но след 3 месеца никой не ги помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По-добре да си бяха тръгнали 2 момчета, отколкото 1 момиче. Просто всички бяха прекалено добри, за да си тръгнат. Момчетата бяха къде-къде по-зле. Славин ги побра в малкия си джоб. Траян също е много добър. Силен е този сезон като цяло, много талантливиучастници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен и Невена и Кристина са ми много дразнещи, особено тая Кристина. Има време да се изяви, защо изобщо я пуснаха в 4-ката и сега взима момента на Люба, която беше брутално добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Пуснах си изпълнението на "Lane moje". Ужасно. Една извивка не беше като хората. Много равно и скучно. Определено фолка не е за всеки. Ако това е момчето, което толкова ревахте да го върнете, да излиза моменталически!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Само да не гонят Невена и Славин. За другите останали вече ми е все тая. Само те двамата останаха от моите фаворити.

 

Smith, снощи си тръгнаха Sweet 16.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да не гонят Невена и Славин. За другите останали вече ми е все тая. Само те двамата останаха от моите фаворити.

 

Smith, снощи си тръгнаха Sweet 16.

 

Мерси,според мен те трябваше да са на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са долни в този екс фактор... виждат, че никой не гласува, гонят качествените, в същото време оставят някакви дето 2 тона не могат да откъснат и сега направили един сърцераздирателен клип със сълзи и сополи и лозунг ГЛАСУВАЙТЕ, което от началото на предаването повторитха 10 пъти. Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...