Jump to content



X Factor 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Той не харесва жени, съжаляваме.

Знам. :girl_cry2: Оставете ме да се самозаблуждавам, че не е така обаче. :1000 (29):

 

 

От песента, която са им избрали ли е, или мъжете наистина са много зле? :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам. :girl_cry2: Оставете ме да се самозаблуждавам, че не е така обаче. :1000 (29):

Заплюваме (и не само) всичко, което е известно и мускулесто като Заки и Галин.

 

Вземи Фики, той е толкова хетеросексуален. <3

 

По темата: Време е да освежат малко това жури, честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заплюваме (и не само) всичко, което е известно и мускулесто като Заки и Галин.

 

Вземи Фики, той е толкова хетеросексуален. <3

 

Ужас, харесвам Заки щото е як в лице, не ме интересува ако ще и 900 килограма да е. Аз ще го целувам, ти ще се занимаваш с половите му органи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заплюваме (и не само) всичко, което е известно и мускулесто като Заки и Галин.

 

Вземи Фики, той е толкова хетеросексуален. <3

 

Ужас, харесвам Заки щото е як в лице, не ме интересува ако ще и 900 килограма да е. Аз ще го целувам, ти ще се занимаваш с половите му органи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, харесвам Заки щото е як в лице, не ме интересува ако ще и 900 килограма да е. Аз ще го целувам, ти ще се занимаваш с половите му органи.

Ако има такива, с удоволствие. :Vishenka_05:

 

Сините му очи и бицепсите могат да пленят и Зайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заплюваме (и не само) всичко, което е известно и мускулесто като Заки и Галин.

 

Вземи Фики, той е толкова хетеросексуален. <3

 

По темата: Време е да освежат малко това жури, честно казано.

Не, благодаря! :D

 

Що се отнася до Заки, дреме ми за мускулите му - харесва ми интелигентното му секси излъчване като цяло.

 

 

По темата: Вместо Любо, догодина може да сложат още един Заки :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер изглеждаше Заки.но не се прехласвайте по него,няма да ви обърне внимание.

Мария Илиева изглежда уникално всеки път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно прецакаха Кралица Гери Никол!!! :gun_bandana:

Изключително нелицеприятна ми е, а и маниерът й на пеене е малко дразнещ, но не е бездарница де. И все пак ще й гледаме ли зурлата на концертите :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички момичета ,които сложиха в групите са много добри и са страшно прецакани. Аз лично,ако бях на тяхно място щях да откажа и да се явя другата година. Смятам,че и те разбират това,но в силното си желание да станат известни ще направят грешката да се съгласят....

Иначе и на мен Гера ми беше фаворит и сега смятам,че формата много ще изгуби от това.В групата и има още една много яка мацка,трябваше да са поне само те двете и да разбият всички други.Сега две групи с по три момичета ... някак си се губят едни в други и не са интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички момичета ,които сложиха в групите са много добри и са страшно прецакани. Аз лично,ако бях на тяхно място щях да откажа и да се явя другата година. Смятам,че и те разбират това,но в силното си желание да станат известни ще направят грешката да се съгласят....

Иначе и на мен Гера ми беше фаворит и сега смятам,че формата много ще изгуби от това.В групата и има още една много яка мацка,трябваше да са поне само те двете и да разбият всички други.Сега две групи с по три момичета ... някак си се губят едни в други и не са интересни.

Конкуренцията е адски голяма, особено при момичетата. В групите са събрани момичета, които и поотделно заслужават да стигнат до големите концерти, но местата са ограничени, а тези, които са избрани да продължат сами със сигурност са поне с половин идея по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...