Jump to content



Модерирането в Рамания и злоупотребата с права от модератори


Да се отнемат ли модераторските права на nolee?   

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Доста сме, но половината или не влизат изобщо или не са активни. nolee си влиза всеки ден и както виждам чете всичко от-до, тва също е от значение.

 

Като не са активни да им се махат правата и на тях. Просто и елементарно е. Преди години Флаша сам се опрявяше, а сега 10 души сте оставели тази работа на един пристрастен младеж, който прави две неща - маска на лицето при козметици и наказва за неправилно дишане по адрес на Галена. Не видиш ли, че хората спряха да пишат? Не видиш ли, че заради него се дистанцираха и само минават без да участват в дискусията? Това е заради него и заради никой друг.... очевидно е. Хубаво е да има модераторска солидарност, но в момента защитаваш загубена кауза. Деси, няма свещени крави на тоя свят. Права и власт се дават, но и се отнемат. Никой не получава модераторски права во веки веков, не забравяйте това. Вашата функция е да контролирате дискусията, а не да избивате "галенини" комплекси, щото всичките банове които Ноле раздава са заради писания на тема "Галена". Ако не вярваш провери.... провери и защо основната активност е в раздел "Чат мания", а не в "Попфолк". Хората просто не искат банове и не пишат за чалга - това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След като не знаете кой е Рамирес не давайте акъли как да се управлява тоя форум. :whistling:

Длъжни ли сме да знаем? :)

 

p.s. Мирела (Vogue) и тя е модератор, а сигурно от няколко месеца не съм я засичал във форума.. И нейните права трябва да се обмислят.

 

Добре де, кой помпа това "ДА" ? Аз само трима потребителя видях да пишат в темата.

Фокси агитира в скайп. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не са активни да им се махат правата и на тях.

Точно. Има поне трима-четирима (да не са и повече), на които трябва да им се отнемат правата. Та те дори не се сещат кво беше тва Рамания.

 

Позицията за nolee си я изказах, така че не мисля да спамя повече по темата.

Ааа и още нещо, като вотите в анкетата пишете и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, кой помпа това "ДА" ? Аз само трима потребителя видях да пишат в темата.

 

А кой помпа не-то? :D

 

Подкрепям фокса, че nolee-то е много пристрастен модератор, това е главната причина да не е такъв вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Длъжни ли сме да знаем? :)

 

p.s. Мирела (Vogue) и тя е модератор, а сигурно от няколко месеца не съм я засичал във форума.. И нейните права трябва да се обмислят.

Фокси агитира в скайп. :1000 (29):

 

Мирела отдавна трябва да е с махнати права, щото тя пробута Нолито за модераторче. Никъде не агитирам, а лъсва онова, което писах в горния пост - хората цъкат и бягат, за да не ги накажат. Ей до това докара Ноле форум "Рамания" - да се крият хората и да не казват мнението си само защото не боготворят Жаленче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично НЕ!

nolee е един от малкото модератори които наистина си вършат работата. Това, че на някои индивиди не им харесва да са баннати не означава, че не е трябвало да получат бан.

foxy от край време се рови из някакви конспирации и се опитва да наложи мнението си над всеки, прави го и сега с nolee само защото на него нещо си не му харесва, точно той да е модератор!

Достатъчна свобода имаме във форума, дори повече от достатъчна, за да стигаме до какви ли не скандали. Аз смятам, че ако се махнат правата на nolee ще стане още по-грозно и елементарно спаменето в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рамирес е човека, на когото е кръстен форума.

Аз не мога да взимам отношение по този въпрос. Нямам наблюдения върху работата на Ноле.

 

А тия, които скачат на Фокса първо да си направят равносметка какво са направили в живота си, защото "чичката без работа" има семейство с две деца, добра работа, собствен дом. А вие, които давате акъл, всеки ден чакате пари за закуска и живеете във форума, вместо да търсите работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли сещате как преди време изпищяха доста хора, че им няма по 1000 поста? На мен що не ми се махнаха? Щото пиша в "Поп-фолк" раздела, а не в спамерницата "Зона Рамания", където просто изтриха хиляди теми със спам. Защото масово хората са там именно заради нравите на модераторите в "Поп-фолк" раздела. И да, точно Нолето и безумните му "жаленини" пристрастия докараха поп-фолк Рамания до кривата круша. Който не може да носи отговорността да бъде безпристрастен, моментално трябва да бъде лишен от всякаква дадена му власт където и да е. Така е в живота, така е в шоубизнеса, така е в чалгата и така е откакто свят светува. Рамания има нужда от прочистване и е редно да се започне с актуалната управленска структура. Дали му харесва това на някой или не няма никакво значение. В противен случай скоро тук ще останат само модераторите. И ако някой не вярва да се запита:

 

1. Къде са новите теми в раздел "Поп-фолк" и защо почти няма такива? - на модериращите не им се занимава да чистят и модерират.

2. Защо всичко е събрано в една тема - поп-фолк скандали? - защото така най-не личи мързелът да се модерира.

3. Защо спам по адрес на Галена е толериран, а за всяка друга чалгарка моментално се напомня, че правилата са нарушени? - защото Галена модерира Рамания.

4. Защо хората просто присъстват и не пишат? - защото дори във форума на Рамания не е имало такава бясна цензура на всичко различно от "жаленина" пропаганда.

5. Усещате ли, че Пайнер направиха от Рамания това, което стана в You Tube? - назначиха си такива маши като Ноле, да им вършат черната работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще гласувам с "Да" по две причини:

- Изключително е пристрастен, за 5 месеца (от март до август) имам наложени 11 наказания като всичките са от него и повечето са за нещо, което съм написал по адрес на Галена и на него не му е изнасяло, а то дори не е било обида - ако е такава да го разбереш защо го прави, но ... и още нещо - един от "Галените" - ICEberg нарича Преслава и Анелия - "отрепки" и ей така си минава между капките, при въпрос защо няма наказание за него аз отнасям 5 дни бан за "Флууд в скандалите" ?!?!

- Второто което е, че той по никакъв начин не се включва активно в дискусиите, както правят други модератори като AMAZING., Ivanhoe, Alexandrov, Само_мене_нямаш и т.н., а единствените му постове във форума са да цитира някой като се заяде с него, а предполагам че въпросния отнася я наказание, я бан в последствие, особено пък ако тръгне да си търси правата.

 

И тия, където са на негова страна да не пишат как и без това малко модератори влизали, а той бил един от тях и си вършел работата - за мен вършене на работа не е да наказваш всеки, който не мисли като теб или не харесва твоята любимка + това тия четиримата, където изброих са си достатъчни, а и те вършат почти цялата работа.

 

Иначе Фокси се филмира леко. Не го подкрепям за всичко, което е написал.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знааам... каква трябва да бъде позицията ми. Не разбирам от модериране, а и не се интересувам.

 

Всъщност, Нолее си действа добре и постоянно върши това, което трябва, като започнах да пиша тук, той ми направи впечатление като модератор в смисъла на думата и даже бях гласувал за него в наградите за модератор на 2012.

 

Обаче нещата имат и друга страна и тя е, че той е изключително пристрастен. Съвсем леко да се каже нещо, което е недотам позитивно, и то slightly, за Галена и вече се вади меча и почва битката на живота. И вземането на модераторски решения от негова страна зависи от това, което е несериозно и това трябва да бъде променено.

 

Друго нещо, което не ми харесва за модераториТЕ в Рамания и на което станах свидетел вчера, но не помня поради каква точно причина не си изразих мнението:

 

Нолето се изебава открито с Мистър Грешен /чиито характеристики не бива да оправдават действията на другите в случая/ и вторият като каза "А ти какъв си, за да ме коментираш?", което не виждам да съдържа каквато и да е обида, заплаха, нарушение, Деси /Амейзинг/, която ми е в топ-а на най-любими хора във форума, каза "Заяждане с модератор ли усещам?".. Тоест едва ли не Ноле има право да се ебава, защото е модератор, а другите нямат право да му отвърнат, макар и с нещо, което като твърдение не е в нарушение с правилника, пак защото е модератор? Какво е това злоупотребяне с властта и позицията? А после се чудете защо политиците го правели те това!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:no2:

Рамирес е човека, на когото е кръстен форума.

Аз не мога да взимам отношение по този въпрос. Нямам наблюдения върху работата на Ноле.

 

А тия, които скачат на Фокса първо да си направят равносметка какво са направили в живота си, защото "чичката без работа" има семейство с две деца, добра работа, собствен дом. А вие, които давате акъл, всеки ден чакате пари за закуска и живеете във форума, вместо да търсите работа.

 

 

бате ви Петьо :1000 (10): не сте ли учили в училище за него?

 

 

по темата :no2: не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да поздравя Мегастарката и Николас за аргументите.

Eeeeee, не можа да изчакаш изпревари ме. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): И аз искам да кажа евала и на двамата - изчерпателно, точно, кратко и ясно. Точно това се очаква от една такава тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като на momo не му пука за форума,вие какво толкова се стягате?Плюс това рамания отдавна не е форума,който трябва да бъде.Неведнъж съм предлагала вече да се казва геймания. (не че имам нещо против хомосексуалистите).Смешно е да се разделяте на групи със смешни имена като "преславови","иванини","глориеви" и "тонисторарови",да се обиждате,че "каквато била певицата,такива били феновете" и да очаквате форум на високо интелектуално ниво.Ами няма как да стане...

Фокси,голям мъж си,какво се занимаваш с глупости?Пиши си на воля и остави децата да се радват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като на momo не му пука за форума,вие какво толкова се стягате?Плюс това рамания отдавна не е форума,който трябва да бъде.Неведнъж съм предлагала вече да се казва геймания. (не че имам нещо против хомосексуалистите).Смешно е да се разделяте на групи със смешни имена като "преславови","иванини","глориеви" и "тонисторарови",да се обиждате,че "каквато била певицата,такива били феновете" и да очаквате форум на високо интелектуално ниво.Ами няма как да стане...

Фокси,голям мъж си,какво се занимаваш с глупости?Пиши си на воля и остави децата да се радват.

 

Евала! :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами гласувах с "да". Смятам, че най-лошото е един човек да има власт и пристрастия. Забелязал съм как той открай време си е набелязал няколко човека и само си търси повод (а и редовно такъв няма) да ги накаже. Това ми е аргумента, кратък и ясен, нямам намерение да пиша романи по тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, голям мъж си, какво се занимаваш с глупости? Пиши си на воля и остави децата да се радват.

 

Бе аз да си пиша, ама като тия постоянно ми се мотат в краката. Как да не ги нарита човек в един момент? :whistling: Та те си помислиха, че ще ми дават наклон на оная работа. Аз на жена ми не давам, а на тях ще позволя. За какви са се помислили тия дечурлига тук бре? Б`ахти лумпениадата комплексирана....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами гласувах с "да". Смятам, че най-лошото е един човек да има власт и пристрастия. Забелязал съм как той открай време си е набелязал няколко човека и само си търси повод (а и редовно такъв няма) да ги накаже. Това ми е аргумента, кратък и ясен, нямам намерение да пиша романи по тази тема.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго нещо, което не ми харесва за модераториТЕ в Рамания и на което станах свидетел вчера, но не помня поради каква точно причина не си изразих мнението:

 

Нолето се изебава открито с Мистър Грешен /чиито характеристики не бива да оправдават действията на другите в случая/ и вторият като каза "А ти какъв си, за да ме коментираш?", което не виждам да съдържа каквато и да е обида, заплаха, нарушение, Деси /Амейзинг/, която ми е в топ-а на най-любими хора във форума, каза "Заяждане с модератор ли усещам?".. Тоест едва ли не Ноле има право да се ебава, защото е модератор, а другите нямат право да му отвърнат, макар и с нещо, което като твърдение не е в нарушение с правилника, пак защото е модератор? Какво е това злоупотребяне с властта и позицията? А после се чудете защо политиците го правели те това!!!

Тук си прав!

Вчера го написах това не за друго, а защото Mr. Greshen много прекалява с ЛС-тата към мен за някви молби относно графики и обложки. Просто е много дразнещо след като съм му написала поне 10 пъти да не ме моли за такива неща.

 

Знам, че не беше правилно тва вчера и си го признавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук си прав!

Вчера го написах това не за друго, а защото Mr. Greshen много прекалява с ЛС-тата към мен за някви молби относно графики и обложки. Просто е много дразнещо след като съм му написала поне 10 пъти да не ме моли за такива неща.

 

Знам, че не беше правилно тва вчера и си го признавам.

And now -10% please :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готово, но не ми се качвай на главата само защото съм ти се извинила. :)

Евала, темата доведе до нещо положително. И между другото ти си супер модератор и от това което виждам във форума и човек. Много важно, че си направила грешка. Както казах всички правим, някои правят грешки за милиони :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Дай боже една такава грешка в банката за милиони и по 500 хиляди да се метнет в нашите сметки. Напускам работа и почвам да пътувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е истински модератор и човек,браво на Амейзинг,че умее да каже/напише/ думите" "извинявай,аз сбърках",защото други модератори не го правят!Основната ми критика към Ноле е,че дава неусновователно банове и когато получих перманентен бан,Амацка ми беше дала бан за клетвите,а Ноле също по-късно ми даде бан за същото,което според мен не е честно,2 бана за едно и също нещо,това е прецедент!
Link to comment
Сподели в други сайтове

А вие, които давате акъл, всеки ден чакате пари за закуска и живеете във форума, вместо да търсите работа.

 

Изречението на 2013. В самия му край. Браво, Ванка! :phpgrin2:

 

 

 

Друг е въпроса, че няма как да си търсят работа, защото 70% са до или на 16 години. Това преди време не беше така, ама ... но пък е приятно да видиш как потребител, който в представите ти е 22-23+ се окаже на 16.

 

Има и умни деца в този форум, но се понапълнихме с контингента на "Планета" и "Лайв магазийн".

 

По темата: Искам да видя nole какво ще напише в своя защита. На мен Лубутена ми идва малко повече като натрапване от потребители, отколкото като модераторски чадър, но аз си я критикувам както всяка друга чалгарка, пък не съм бил наказван от години. Значи има начин да поставяш певачките на място без банове ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...