Jump to content



Приложения за Смартфон


Препоръчани коментари

изтеглете си Looney tunes Dash! доста е зарибяваща и убива скуката.. на различните терени, играете с различен герой от "Шантави рисунки" 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

изтеглете си Looney tunes Dash! доста е зарибяваща и убива скуката.. на различните терени, играете с различен герой от "Шантави рисунки" 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Да, имам я, ама фактически е същата като "Subway Surfers" - играеш 1 час и дотам. После писва, щото е едно и също...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, имам я, ама фактически е същата като "Subway Surfers" - играеш 1 час и дотам. После писва, щото е едно и също...

 

тук плюса е, че е на нива и имаш крайна цел на всяко ниво, докато в "Subway Surfers" тичаш безцелно и вечно 1000%20(29).gif не ми харесва, само това, че като изхарчиш 5-те живота, трябва да чакаш 20 минути :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Clean Mater - много е добро, чисти телефона от излишни глупости, ускорява

CM security - антивирусна

Колажи си правя с Photo Gird

От скоро използвам и Battery doctor, но не съм впчатлена

Тапети и рингтонове си свалям от Zedge

Най-често използвам Facebook, Instagram и Viber

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам 4 страници с по 5 реда приложения, а всичко, което използвам е "Facebook", "Instagram" и "Camera". Нещо, което и на телефон от 200 лева може да се ползва...

Аз ползвам и Messenger и Съобщения. :3fdb8960598fa63e:

 

Готини приложения:

- Duolingo - за учене на езици, но трябва да знаете английски (или някой друг западен език).

- Test Center - държите изпит по английски и ви изкарва доста адекватен сертификат. По време на изпита ви снима дали не преписвате.

- BuzzFeed - за новини, приложение като сайта.

- Moon+ Reader - за четене на книги (свалям ги от читанка).

- BS Player - най-добрият плейър за Андроид.

- QuizUp - куизове на различни теми, състезаваш се с хора от цял свят и печелиш точки, има и класации. Много добре направено.

- spotify - приложение за слушане на музика, можеш да избираш от различни плейлисти, както и да създаваш свои - напълно безплатно и легално, почти не слушам музика от другаде.

- SeriesGuide - отбелязвам кои серии от гледаните от мен сериали съм гледала и ми пише кога предстои да излязат следващите, прави и предложения на база на интересите ми.

 

Ползвам и приложения на най-посещаваните от мен сайтове - youtube, lumosity, pinterest, wikipedia, stumbleupon, buzzfeed, weheartit, 9gag, tumblr.

И естествено всичко, което сте изброили назад :whistling:

 

Искате ли да направим един MasterList и някой модератор да го сложи в първия пост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искате ли да направим един MasterList и някой модератор да го сложи в първия пост?

 

Какво ще рече това?

 

Иначе сега си изтеглих тест центъра да го пробвам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това?

 

Иначе сега си изтеглих тест центъра да го пробвам.

Амиии списък на приложенията, подредени по категории с кратко описание какво представляват.

Защото темата е пълна с глупости, всички ползваме Facebook и Messenger примерно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз най-много ползвам телефона като музикален плейър, а след това всичките му останали функции :laughing:

За това ви препоръчвам плейъра Poweramp!

Има страшно много опции, за да нагласите звука както на вас ви харесва и е особено полезен на хората, които обичат да слушат музика с плътен бас!Много по-добър е от всички вградени плейъри - ползвал съм Sony, Samsung а сега съм с LG G3 и ви гарантирам, че това е най-добрия музикален плейър за Андроид.Плейъра е безплатен за 2 седмици (колкото да го пробвате и да се убедите в качествата му) и след това може да си го купите (както направих аз) на символичната цена от 3,16 лв или да го намерите хакнат от някъде.

Друго приложение, което е страшно полезно е Airdroid.

С него може да прехвърляте файлове от и на телефона без да се налага да го свързвате с usb кабел към компютъра или пък без да ползвате бавния bluetooth.Просто ви трябва налична wi-fi мрежа!Отваряте браузъра на компютъра за да заредите сайта на Airdroid и след като сканирате QR кода от страницата, телефона и компютъра ви са вече свързани и можете много бързо да прехвърлите каквото искате!Приложението е напълно безплатно!

TeamViewer пък е друго полезно приложение, което ползвам от скоро.Чрез него може да споделяте екрана на телефона си и да го управлявате от компютъра си.Можете да направите и обратното като по този начин телефона ви се превръща в безжична клавиатура и мишка, с които да управлявате компютъра си независимо от разстоянието, на което се намират двете устройства.

Иначе по default ползвам Facebook, YouTube, Viber, TuneIn Radio, Skype, Vbox7, Shazam, WhatsApp, Gmail, Google Maps, Google Camera и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго приложение, което е страшно полезно е Airdroid.

С него може да прехвърляте файлове от и на телефона без да се налага да го свързвате с usb кабел към компютъра или пък без да ползвате бавния bluetooth.Просто ви трябва налична wi-fi мрежа!Отваряте браузъра на компютъра за да заредите сайта на Airdroid и след като сканирате QR кода от страницата, телефона и компютъра ви са вече свързани и можете много бързо да прехвърлите каквото искате!Приложението е напълно безплатно!

 

От кога търся нещо подобно! Много благодаря, супер бързо и лесно е наистина... :) 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога търся нещо подобно! Много благодаря, супер бързо и лесно е наистина... :) 1000%20(33).gif

Няма защо! :)

Как се купуват приложения?

Когато кликнеш върху цената на приложението, ще ти изкочи прозорец, в който трябва да въведеш данните на кредитната или дебитната ти карта.Не е сложно ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой да знае приложение, за Андроид, за по-малко хабене на батерията? На другия телефон имах Battery doctor, но не бях особено доволен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да знае приложение, за Андроид, за по-малко хабене на батерията? На другия телефон имах Battery doctor, но не бях особено доволен..

Приложение няма. Има разни трикове като намаляване на яркостта и разни други, но приложение няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някой случайно знае ли полезни и работещи приложения, които да ти помогнат за сваляне на кг.

Имам предвид нещо като "крачкомер", "хранителни режими", "диети", "упражнения"?

 

Свалих си едно приложение, което ми показва колко литра вода трябва да изпия за деня, според теглото ми и ми напомня кога да го правя.

А другото е с видео кардио упражнения, което е много готино направено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой случайно знае ли полезни и работещи приложения, които да ти помогнат за сваляне на кг.

Имам предвид нещо като "крачкомер", "хранителни режими", "диети", "упражнения"?

 

Свалих си едно приложение, което ми показва колко литра вода трябва да изпия за деня, според теглото ми и ми напомня кога да го правя.

А другото е с видео кардио упражнения, което е много готино направено.

 

Използвам Runtastic и е много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Powerramp, уникалнен плеър! има всевъзможни опции за игра с звука, бас, скинове, цветове... и.т.н , можеш да си сменяш обложката директно от него, както и да го свържеш с last.fm.. отделно го свързваш със "Musixmatch", което ви изкарва текста на песента, която сте пуснали. Най-долу, ще го видите на снимката ви показва качеството на песента, като "Kbps" и "Khz"! Звука е много по-добър и силен... има 2 седмици тест период, след това ако ви хареса може да си го закупите срещу 5,98. Няма да съжалявате..

 

 

bac6c01355003d86.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Powerramp, уникалнен плеър! има всевъзможни опции за игра с звука, бас, скинове, цветове... и.т.н , можеш да си сменяш обложката директно от него, както и да го свържеш с last.fm.. отделно го свързваш със "Musixmatch", което ви изкарва текста на песента, която сте пуснали. Най-долу, ще го видите на снимката ви показва качеството на песента, като "Kbps" и "Khz"! Звука е много по-добър и силен... има 2 седмици тест период, след това ако ви хареса може да си го закупите срещу 5,98. Няма да съжалявате..

bac6c01355003d86.jpg

Ако искате ще пусна apk на пълната версия в замунда. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искате ще пусна apk на пълната версия в замунда. :whistling:

 

Няма да стане, пробвахме го това. Веднага щом влезеш в приложението, автоматично проверява имаш ли лиценз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да стане, пробвахме го това. Веднага щом влезеш в приложението, автоматично проверява имаш ли лиценз.

По световните тракери има кракнати версии колкото щеш. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По световните тракери има кракнати версии колкото щеш. :1000 (30):

 

свалях от няколко сайта и не стана. сигурно съм голям карък :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

свалях от няколко сайта и не стана. сигурно съм голям карък :D

Не говоря за публичните като Kat, TPB без контрол на качеството. Там всеки може да качи лайно и да го нарече злато. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...