Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

6619924F.jpg

 

 

Този филм ми разказа играта, направо се поболях от мъка докато го гледах. Много по-разтърсващ от корейския оригинал е.

Който обича драми на които да реве като крокодил, това определено е за него. Много тежък, а и красив същевременно филм.

15/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

kelebegin-ruyasi-afis.jpg

 

Оценка няма да дам.

Хубава драма, добре режисирана, актьорската игра е силна и много добра.

Малко дълъг беше ... сякаш липсваше и кулминация, но беше приятен за гледане.

Много реален :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Combustion (2013)

 

combustion-567633l.jpg

 

10/10

Страхотен филм, много ми хареса!

Има препратки към "На три метра над небето". Явно целят да постигнат неговия успех, но не знам дали ще стане...

Благодаря и на Денис оцета, че ми го препоръча! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
"Гравитация" с Джордж Клуни и Сандра Бълок.Оценка 8/10- много силен филм с много малко клишета :)

Аз го гледах на 3D и останах очарован като за първо кино. :1000 (29):

 

Моята оценка е 10/10. Много добре направен филм, страхотни ефекти и страхотна актьорска игра. Имаше тук-там някой по-скучен момент, но, слава Богу, не надделяха.

 

no-one-lives-movie-wallpaper-26.jpg

7/10

Добър, но прекалено предсказуем. Още от трейлъра се знаеше, че всички ще измрат, но въпреки това го изгледах. Не съжалявам, но, може би, високата ми оценка се дължи на манията ми напоследък по такива филми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Hachiko A Dog's Story / Хачико (2009)

0-0dg90dg.jpg

Каквото и да кажа ... малко ще е. Който го е гледал знае за какво става дума. Аз се съсипах, за това толкова дълго отлагах да го гледам, но не съжалявам. Препоръчвам с 2 ръце.

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Metallica 3D Trough the Never" - още съм в еуфория! Нещо подобно на концерт на любимата ми група, с някаква междинна история между всяка песен, но... Го гледаш от сцената заедно, до, над, пред, зад тях самите. Ефектът 3D и наклоненият екран позволява почти да пипнеш изпълнителите, да видиш всяка бемка, капка пот или белег от лицето им... wub.gif

Избрах най - модерната HD зала в цялата страна за да гледам това, звукът е прецизен, специaлно настроен за да го получиш максимално добре от всеки ъгъл.

 

Нямам думи... Специaлни ефекти, вечните хитове, изпълнени на сантиметри от теб, фантазия в междинните сцени, наслада и емоция, която още ме държи от вчера.

 

Препоръчвам горещо на феновете. Дори да ходите на концерт, няма да почувствате това. Гарантирам! 328.gif

 

Между другото, не знам дали го пускат в България. Ако е така, изберете наистина HD зала за целта

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кери" 2013г.

 

Няма такъв малоумен римейк,направо се втрещих колко слаб филм са направили,а го очаквах с адското нетърпение...Язък за хубавите артисти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Percy Jackson: Sea of Monsters (2013)

 

Percy-Jackson-And-The-Sea-Of-Monsters-new-Spanish-poster.jpg

 

10/10

Невероятен!

Много добър актьорски състав, ефектите бяха супер, приключение си имаше. Първа част сякаш ми харесва повече, но и втората ми допадна адски много. 100% ще има трета част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Голяма любов / Big Love (2012)

bilo.jpg

 

10/10

Много тежък филм. Филм за любовта, за секса, за разврата и за наркотиците...

За истинската и изгубена любов..........

За миг не съжалих, че съм го пуснал. Препоръчвам ви го! Не се колебайте да го изтеглите и да го изгледате. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Thor: The Dark World / Тор: Светът на мрака (2013)

 

movies_thor2.jpg

 

Мнение: Изключително посредствен филм, поредната прехвалена американска боза с добри ефекти и никакво съдържание. Язък за брилянтната Натали Портман, че приема роли в такива продукции.

 

Оценка: 4 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

FAST FIVE

 

 

Страхотен просто! Всеки път го гледам с такова удоволствие, заслужава си най-вече заради момента накрая с "Danza kuduro" където ми се реве от кеф :D

 

Пол и тук неповторимо си играе ролята, обичам те човеко, почивай в мир! :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хобит - пущинакът на Смог

 

Мн добри ефекти имаше,само не разбрах защо Леголас участва във филма,като в книгата изобщо го няма

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надцакването / Runner Runner (2013)

p_218756.jpg

 

9/10

Хареса ми много. Джъстин е много добър актьор, за пореден път се уверих, но Бен Афлек на мен ми е много противен и не знам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хобит - пущинакът на Смог

 

Мн добри ефекти имаше,само не разбрах защо Леголас участва във филма,като в книгата изобщо го няма

 

Всеки път Петър Джаксън ме попилява. Тоя път ефектите наистина бяха по-впечатляващи отвсякога.

 

И на мен ми направи впечатление това за Леголас, ама нали фенките на Орландо трябва също да ходят на кино, та за това предполагам.

 

Иначе абсолютно 10/10. Сюжет, интрига, действие, ефекти, актьори ... оценката в imdb си е заслужена. Пак.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

loosies-dvd-cover-90.jpg

9/10

Много готин и свеж, хубава история. Актьорът беше доктор в сериала "Сестра Джаки".

 

dorian-gray.jpg

7/10

Може би първо трябва да се прочете романът на Оскар Уайлд и евентуално за времето си е бил нещо много различно, разкрепостено, нетипично.

Но нещо не ме впечатли до голяма степен сценарият. Иначе филмът е добре направен, заслужава си да се изгледа и първата филмириана версия на романа, което скоро ще стане. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...