Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Игрите на глада: Възпламеняване (2013)

 

9edf7756-6c2f-4668-a87c-fd725360c47a_hunger-games-catching-fire-poster-big.jpg

 

10/10, разбира се.

Поредната страхотна част. Нямам търпение за останалите два филма! :)))) Хубавото е, че излиза всяка година нова част, а не през 2-3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Drive" - Много ми доскуча, някъде по средата почти заспах. Толкова бавен сюжет пък с такова заглавие и идея, жалко!

Някои да ми разкаже останалото, моля, че не издържах толкова прозявки!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

6984936s.gif

 

3/10

 

3, че поне не заспах, има и много по-тъпи филми. Идея за събиране на герои като Хари Потър, Снежната кралица, Карибски пират и др. на едно място е добра. Филмът е много зле реализиран. Брутален. Границата между смешно и олигофрения изобщо не са я усетили. Четирима злетаци срещаши получовек-полукоза (т.е. майката е коза, бащата човек) или (майката лъв, бащата човек). Целувка на бобър и човека-коза и други извращения и простотии идват в повече, защото вероятно от картинката и доста деца биха се подвели да го гледат. Чиста загуба на време. Разочарован съм напълно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наръчник на оптимиста

 

silver-linings-playbook-poster.jpg

 

Много спокоен, добър, смислен филм. На моменти действието се развива монотонно, всъщност филма не впечатлява с динамика на действията и съм убеден, че на много голяма част от публиката им се е сторил "скучен", но пък като цяло това не е филм за масова аудитория. Аз лично се припознах в историята на героите и бях съсредоточен във всеки кадър, неусетно минаха 2 часа до края на филма. Страхотна игра на актьорите, които са сред любимците ми! Поуката е, че само човек който е изживял същото, което и ти може да те разбере на 100% и в крайна сметка той може да ти вдъхне най-голяма увереност по пътя към отстраняването на проблема ти.

 

7/10 заради монотонността, която можеше и да я съкратят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6985955M.jpg

 

5/10

Бих го определил като средно хубав филм, финалът обаче ми е страшно тъп. От моето време е, но го бях забравил и видях, че скоро пак е бил качен с българско аудио и реших да му дам шанс. Като цяло, не е никак зле, но можеше и да е много по-добър.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гравитация

gravity-poster-bullock-small.jpg

 

 

Визуално филма е зашеметяващ. Според мен това е най-добре пресъздадения космос във филм ЕВЪР!

Много ми хареса начина по който режисьора прави зрителя съпричастен към "трагедията" на главната героиня (изключително добре изиграна роля от Сандра Бълок), "вкарвайки" ни в шлема й през който можем да видим огромната вселена и колко нищожен е всеки един от нас, спрямо нея. Много силен край, изпълнен с прилив на емоция. Въобще, всичко е направено много реалистично! На моменти си мислих, че това е "Титаник в космоса" ;d.

 

Блестящ филм, според мен след време ще се превърне в класика!

 

10/10, определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Color of Night / Цвета на нощта (1994)

 

Color.Of.Night.DC.1994.DVDrip.DivX.AC3.jpg

 

Мнение: Типичен еротичен трилър от 90-те, не знам какво повече да кажа. Ако ви се гледа нещо, което едновременно ще ви натовари и разтовари - това е правилният избор. ;) Силна роля на Брус Уилис.

 

Оценка: 9 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

6993571d.jpg

 

8/10

 

Обожавам анимации, а също и от този тип. Филмчето е много хубаво, препоръчвам го! Аз лично доста се посмях на някои сцени. Сюжетът е просто отличен, единствената ми забележка е, че за пръв път гледам анимация в черно-бяло и явно още не съм свикнал, за това свалям малко. Не е от най-блестящите анимации на Дисни, но наистина е нещо ново и интересно! Това с акото на котето също беше супер смешно, но стои някак си брутално, ако го гледа по-малко дете, така, че 8 от мен! :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гравитация

gravity-poster-bullock-small.jpg

 

 

Визуално филма е зашеметяващ. Според мен това е най-добре пресъздадения космос във филм ЕВЪР!

Много ми хареса начина по който режисьора прави зрителя съпричастен към "трагедията" на главната героиня (изключително добре изиграна роля от Сандра Бълок), "вкарвайки" ни в шлема й през който можем да видим огромната вселена и колко нищожен е всеки един от нас, спрямо нея. Много силен край, изпълнен с прилив на емоция. Въобще, всичко е направено много реалистично! На моменти си мислих, че това е "Титаник в космоса" ;d.

 

Блестящ филм, според мен след време ще се превърне в класика!

 

10/10, определено.

 

И аз го гледах. Невероятно заснет филм.

 

 

10/10

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

7013892Q.jpg

 

10/10

Страшно трогателен, поучителен и хубав филм. Не е от типът филми, които обичам, но реших да изгледам нещо ново и бях удивен от сюжета, поуките които си извадих и начинът по който е пресъздаден.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Midnight in Paris

Midnight%20in%20Paris.jpg

 

10/10

Отново страхотен вилм на Уди Алън. Абсолютно пресъздадена атмосфера на Париж с великите творци от началото на 20 век + лични моменти отново.

Заслужава си гледането! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Thor: The Dark World / ТОР: Светът на мрака (2013)

 

thor-2-jane-poster-610x906.jpg

 

УНИКАЛЕН! Който харесва филми с ефекти и не го е гледал, да го тегли по най-бързия начин!!! Първата част също е супер добра! 10/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Thor: The Dark World / ТОР: Светът на мрака (2013)

 

thor-2-jane-poster-610x906.jpg

 

УНИКАЛЕН! Който харесва филми с ефекти и не го е гледал, да го тегли по най-бързия начин!!! Първата част също е супер добра! 10/10

 

 

Гледах го и за съжаление отново умрях от тъпотия-малоумен Холивуд с промита в мозъка американска аудитория :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

7013892Q.jpg

 

10/10

Страшно трогателен, поучителен и хубав филм. Не е от типът филми, които обичам, но реших да изгледам нещо ново и бях удивен от сюжета, поуките които си извадих и начинът по който е пресъздаден.

 

И аз го гледах сега, много ми хареса, смислен филм. Доста мудно действие на моменти и ненужни сцени обаче! Актрисата мисля, че можеше да се справи и по-добре, но като цяло щом ме накара да се привържа към Скитница, значи и сега не е зле. Впечатлен съм, със сигурност ще прочета и книгата.

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тор: Светът на мрака (2013)

 

movies_thor2.jpg

 

8/10

Фен съм на такива продукции, пълни с ефекти. И на тоя му се накефих яко, макар че имаше сума ти безсмислици..

Накрая не можах да си го обясня това с Локи. Навярно ще има и трета част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Frozen. Имах предразсъдъци към въпросната анимация, но съм сбъркал. Толкова добра и с толкова адекватно послание. Изключителна интерпретация и адски силна повеля, защото страхът е нашият най- голям враг. Олеле, колко имах нужда от нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тор: Светът на мрака (2013)

 

movies_thor2.jpg

 

8/10

Фен съм на такива продукции, пълни с ефекти. И на тоя му се накефих яко, макар че имаше сума ти безсмислици..

Накрая не можах да си го обясня това с Локи. Навярно ще има и трета част.

Хареса ми, но първата част беше по-добра.

 

 

9/10

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Frozen-movie-poster.jpg

 

 

70% песнички за олигофрени и 30% развитие на историята.Време е Дисни да вземат малко от анимациите,които Пиксар правят,за да се усетят,че това е правилният подход в такива филми.Разбирам,че е засегната темата за любовта,но все пак вместо хилядата сцени с безумни песни стил Евровизия за малчугани,можеха да включат още смешни ситуации между главните герои,комични диалози и да развият историята далеч далеч по-добре,защото така просто ми се стори нагласена набързо и някак изкуствено.Оценка 4/10...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...