Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

La Liceale (1975)

teacher

La Liceale (1975) = The Teasers = "Въртиопашка" или "Гимназистката" - лековата италианска комедия/ драма.
Лоредана (Глория Гуида) е гимназистка, която използва своя сексапил, за да дразни съучениците и преподавателите си.
В класа пристига нов съученик от Америка, с мотор, на който съученичките му имат желание да се повозят.
Вниманието му обаче, е обсебено от Лоредана.
Нейната приятелка (Илона Сталер/ Чичолина) й предлага да
не си губи времето с връстниците си, а да съчетае удоволствието с парите, и дори урежда това,
но Глория размисля в последния момент.
Когато изгубва своята невинност, тя започва да разбира,
че в живота има и по важни неща, от това да дразни мъжете.
Във филма има немалко голота и затова не се препоръчва за непълнолетни!

Филмът може да бъде намерен в masters-tb.com,
а скоро и в Замунда

The Inhabited Island (Обитаемый остров)


The Inhabited Island 2: Rebellion (Обитаемый остров-Схватка)

c9076363e1cdc968307a451.png

2157 - епоха на разцвет на човешката цивилизация. Пилотите от Групата за Свободно търсене бродят из Вселената. Главният герой, Максим Камерер извършва принудително кацане на планетата Саракш, но само след няколко минути неговия космически кораб е унищожен и пилота се оказва прикован към на неизследваната планета. Скоро Максим се сблъсква с човешка цивилизация. Нивото й на развитие е съпоставимо с това на Запада в края на 20 век. След дългогодишна ядрена война на планетата цари екологична криза, обществото е раздирано от социални проблеми, а сключеното примирие е твърде крехко... Максим ще трябва да се справи с много проблеми и да мине през много изпитания, за да спаси планетата ...



Link to comment
Сподели в други сайтове

2ca37a2778a74071aa6ba9a1e7af6d6b.jpg

 

Много силен филм, сюжетът е страхотен. Един от малкото филми, които бих гледал отново и отново. Перфектна актьорска игра, заснемане, декори и всичко.

 

10/10

 

the-pla4ce-beyond-the-pi2nes-poster.jpg

 

Язък, че има толкова тегления в замунда, изобщо не си струва. Гледах първите 40 минути с надеждата, че ше има нещо яко, но не се случи. Превъртях го, но се разбира какво се случва, нищо не ме изненада. По принцип Ryan Gosling има добри филми, но този не е сред тях. Харесаха ми само първите кадри, които си бяха на ниво.

 

3/10 (само заради предишните постижения на Gosling)

Link to comment
Сподели в други сайтове

the-call.jpg

 

10/10

 

Мноого як филм.

През цялото време ме държа в напрежение, особено последните 30 минути бяха много непредсказуеми. Много ме изкефи и се надявам да заснемат втори филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Stolen" - c Nicolas cage. Eкшън, на който му липсваше съответното напрежение и интрига. Ники ми е любимец Nº 1, но очаквах много повече от него, може и да се е изчерпал с възрастта...

 

За любители на екшъни, в стил обир на банки, отвличане с подкуп и преследване. И Ники Кейдж ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

300x445xmp_evildead.jpg.pagespeed.ic.mn99uV4Rf9.jpg

 

EVIL DEAD/ЗЛИТЕ МЪРТВИ (2013)

10/10

 

Страхотен римейк. Доста чаках да излезе на хуабво качество, за да го гледам, че в България така и не го пуснаха по кината. Тук само скапани фантастики пускат вече, както и да е. Определено оправда очакванията ми. Голям фен съм на поредицата и не очаквах да пресъздадат историята по толкова добър начин. Надявам се да направят римейкове и на останалите две части. За всички фенове на жанра - не го пропускайте! Доста е брутален, има изобилие от кръв... всичко нужно за един филм на ужасите.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

dominic-toretto-fast-furious-6-19100-1280x720.jpg

 

10/10

 

Простоо.. жесток филм!

Поредният добър от поредицата :Vishenka_05:

Но много тъпо, че накрая умряха Хан и приятелката му.. :(

Препоръчвам го! Най-добрият филм за 2013г. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jersey Girl / Момиче от Джърси (2004)

2261141fe593b5b05b-jerseygirl.jpg

 

Страхотен! Филм за реалния живот, филм който успя, както да ме разсмее, така и да ме трогне. Не го бях гледала до сега, но наистина си заслужава отделеното време.

 

Оценка: 10/10

 

Със седмици си мислех за него. Много, ама много добър!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

brokeback_mountain.jpg

 

10/10

 

Изключителен филм! В началото си мислих, че е поредният прехвален филм, но след 30-тата минута ме завладя :Vishenka_05:

Невероятен филм! Краят обаче беше жесток :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Не съжалявам, че го гледах.

Препоръчвам ви го! Не е поредният лигав гей филм, в никакъв случай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Trance-2013-English-Movie-Watch-Online-Full-Movie-Free.jpg

 

Страхотен филм, има жестоки сцени, отново бих го гледал с кеф! Филмът е от 2013, не очаквах, че през тази година ще излезе някоя наистина заслужаваща се продукция.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

623900-aaae237270_f.jpg

 

10/10

 

Прекрасен и много трогващ филм.

От половин час ми е в главата, а и на моменти, докато го гледах, се поставях на мястото на майката ии това какво би ми било на мен, ако разбера, че синът ми е гей. :D

Препоръчвам го.

 

P.S. Забравих да вметна, че е по действителен случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

victoria2009_mulligans.jpg

 

8/10

Много хубав филм. Хареса ми. Имаше и много слаби моменти обаче...

Очаквах краят да е по-скандален.

 

---------

 

 

tumblr_m2lui8klsy1qa1tr8o1_1280.jpg

 

3/10

Изключително шибан филм. Мега тъп, мега слаб сюжет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

220px-Taxi_Driver_poster.JPG

8/10

Интересен е филмът, харесаха ми нощните кадри и музиката, има доста съдържание, което иска да се осмисли

 

 

361707.1010.A.jpg

10/10

Страхотна игра на Шер и Денис Куейд + доста интересен и неочакван обрат на едно дело. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

The-Purge-Poster.jpg

 

THE PURGE (2013)

8/10

 

Като цяло доста добър и различен филм. Определено бих го гледал отново.

10/10 е моята оценка.

Адски добър филм наистина. През цялото време ме държа в напрежение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...