Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

10408alsh3er.jpg

 

10/10

Страшно много ми хареса. Не съм гледал оригинала, но римейка много ми хареса. Държи в напрежение през цялото време...

Нареди ми се сред любимите филми. :)

 

strangers_ver4_xlg.jpg

 

8/10

И този филм беше много добър, но краят беше безумно тъп. Недоизмислен е...

 

vacancy-2.jpg

 

9/10

Мноого готин също.

 

the_hitcher_(2008).jpg

 

9/10

Много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

harry-potter-and-the-deathly-hallows.jpg

Всички части от поредицата на Хари Потър. Много ми хареса, няма слаба част, всяка е интересна сама по себе си.. Просто не знам какво да кажа - велик филм! Сега се зарибих много, и имам желание да си взема и книгите.

 

10/10 перфектно! :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

v-for-vendetta-poster2.jpg

 

V for Vendetta

10/10

Велик филм! Един от най-добрите, които съм гледал въобще. :)

 

harrypottere.jpg

 

Хари Потър и Философският камък

10/10

Пак ще ги изгледам всичките части. Страхотни са всичките. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви помоля все пак да не забравяте за правила на темата. Наложи ми се да изтрия доста коментари. И нещо много важно освен постер, пишете и заглавието на филма, тъй като някои картинки изчезват след време и от поста ви изобщо не става ясно кой филм сте гледали. :girl_witch:

1.Задължително пишете заглавието на филма, дори когато сте пуснали постер на който заглавието е ясно означено, тъй като след време някои от постерите, които прикачвате изчезват и не става ясно кой е филма..

2.Давайте личната си оценка за филма от 1 до 10

3.Ако желаете напишете няколко думи за филма, като например какво ви хареса или какво НЕ ви хареса.

 

Не забравяйте, че това не е спам тема, в която да натрупате постове, а тема полезна за потребителите на раздела. Аз лично си харесах няколко филма, които смятам да изгледам, прочитайки последните няколко страници и съм сигурен, че не съм единствения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шифърът на Леонардо

 

4809rro.jpg

 

5/10

 

В началото тръгна много добре,но накрая се отклониха от историята в книгата.Харесаха ми много картината и ефектите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

THE GREAT GATSBY

10/10

Страхотен филм. Един от най-добрите тази година.

 

На мен пък хич не ми хареса, май трябваше първо да прочета книгата, казаха, че е по-различна от филма.

Да знаете, че това е общо взето любовна история, малко ми е лигав, очаквах нещо повече. Иначе като заснемане/ефекти(3D) и актьорска игра - няма грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Byzantium-quad-poster.jpg

 

Вчера го изгледах филмчето.Само да кажа,че ако очаквате бруталии в стил леене на кръв,това не е филмът за вас.Това е по-скоро драма за майка и дъщеря вампири,принудени да се местят постоянно(разбирате защо).Действието върви адски бавно и общо взето не се случва нищо,на моменти дори флегматично,но това не го казвам в лошия смисъл.Просто болшинството от хора ще умре от скука,дори аз се прозях доста пъти.Но за хора,които харесват филми с по-екзистенциален диалог и повече философстване-намерихте го :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Now You See Me / Зрителна измама (2012)

now-you-see-me.jpg

 

10/10

Какво зрелище само!

То не бяха ефекти, не бяха трикове...

Ненормален филм! Буквално!

Може би, най-добрият, който съм гледал някога. Веднага го нареждам сред любимите си филми. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

now-you-see-me.jpg

 

NOW YOU SEE ME / ЗРИТЕЛНА ИЗМАМА

 

10/10

 

Наистина страшно добър. Браво. Тази година доста впечатляващи филми излизат и този определено е един от тях. Нарежда се сред най-любимите ми филми.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

MAGIC_MAGIC_.jpg

 

MAGIC, MAGIC / МАГИЯ, МАГИЯ

0/10

Е гледал съм тъпи филми, ама това беше просто неописуемо. Рядко тъп филм без сюжет и без абсолютно никаква развръзка. Ужас. Изгледах го до края, само защото се надявах все пак да се случи нещо, но нямах късмет. Ако ви се гледа най-тъпият филм на годината - това е той, определено.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

GI-Joe-Retaliation-Brazil-Poster_1336503185.jpg

 

G.I. Joe: Retaliation / G.I. Joe: Ответен удар

 

2/10

Първият филм толкова ми хареса, а това продължение е ужасно скучно. Твърдо не! А и без актьорите от първата част...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

prom_night01.jpg

Prom Night (2008)

 

10/10

Суперски беше, през повечето време ме държа в напрежение.

Обичам такива филми.

 

last_house_on_the_left.jpg

 

The Last House On The Left (2009)

 

10/10

Мноого добър. Много ми хареса!

 

Orphan-2009-Front-Cover-5974.jpg

 

Orphan (2009)

 

10/10

Гледам го за втори път, но този път ЦЕЛИЯТ ФИЛМ, без да превъртам :D

Много ми хареса, а тая пръдла, ако беше пред мен, щях да ѝ счупя носа. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

DisturbiaPromoFront.JPG

 

Disturbia (2007)

8/10

 

Хубав филм, мн ми хареса, ама първите 40 мин. бяха леко отегчителни.

 

Chernobyl_Diaries_poster2_watermark042512.jpg

 

Chernobyl Diaries (2012)

9/10

 

Суперски, много напрежение имаше през цялото време.

Но... краят беше клиширан и малоумен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Now you see me" - Много ефекти, фокуси (и разкриването им), трикове, спектакъл и малко филм. По едно време имаш чувството, че си отишъл на представление на живо...

Привлече ме и ме подлъга сюжетът - фен съм на филмите с обир на банки, та ако и вие очаквате главно това, ще се разочаровате.

Зрелищен...

 

"Scary Movie 5" - не знам дали да го коментирам изобщо. В стила на предните части но с нови пародии.

"127 часа" - авантюрист си заклещва ръката в една скала и от там нататък действието е трагично...

Трогващ филм по истински случай. Мен лично много ме измъчи, особено финалните сцени. Препоръчвам на любителите на силните усещания, драми и здрави стомаси...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

red-lights-uk-poster.jpg

RED LIGHTS (2012)

6/10

Страхотен актьорски състав (и само заради него давам тази оценка), но само дотам. Изключително муден и скучен филм. Заспивах на няколко пъти и едвам го изгледах до края.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

913E2fhcMkL__SL1500_.jpg

I SPIT ON YOUR GRAVE 2

5/10

На светлинни години от първата част. Може би точно това, че е сниман в България и участват българи не ми хареса. И тук ги има брутализмите и извергщините, но много ми идваше аматьорско всичко. Е, не е крайно зле, но просто го сравнявам с първата част, която е много по-добра.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Rear Window / Прозорец към двора (1954)

 

RearWindowPoster.JPG

 

Коментар: Страхотен филм, истинска класика. Интересен сюжет, великолепна актьорска игра, уникална атмосфера и прекрасна Грейс Кели. Просто след такива филми не искам да гледам нищо от новия век, всичко е толкова различно, просто и перфектно, просто един друг свят. Гледайте задължително.

 

Оценка: 10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

EVIDENCE_THEATRICAL_POSTER.jpg

 

EVIDENCE (2013)

2/10

След като го изгледах, ме болеше главата. Ужасно заснет филм. Почти през цялото време кадрите са от любителска камера и постоянно е размазано и не можеш да видиш нищо. На всичкото отгоре, след първите 15 минути се досетих кой е убиецът. Но все пак, ако беше заснет по нормален начин, оценката ми щеше да е много по-висока.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

World War Z - Изключително безсмислен филм, много съм разочарован. Загубено време, и то цели два часа. Все едно цялата простотия не можеше да се събере в 90 минути. Просто поредния филм със зомбита, ужас на средно ниво. Единствено името на Брад Пит придава някаква тежест и дори съм учуден, че е приел на този етап от кариерата си да участва в подобна пародия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...