Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 20 минути, adorable каза:

Концертът беше и зле заснет и монтиран - клатещи се камери, кофти светлина и пикселизация. Не беше за излъчване чак. Да бяха концерта от Арена 2014 излъчили.

Сори за поредицата от коментари, но не можах да ги събера в един. @meleto, кога ще се оправи този бъг?

Какво значи не можа да ги събереш в един ? И защо смяташ, че има бъг? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Какво значи не можа да ги събереш в един ? И защо смяташ, че има бъг? 

Защото ако увелича обема на написаното в 1, ми дава Грешка 406. В първите дни на тоя проблем и в Скандалите едва писах, сега пък тук ми бъгва. @asylum също спомена за това. Гледам, че не се е оправил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Защото ако увелича обема на написаното в 1, ми дава Грешка 406. В първите дни на тоя проблем и в Скандалите едва писах, сега пък тук ми бъгва. @asylum също спомена за това. Гледам, че не се е оправил.

A3, cnoMeHam B meMa 3a cpbcko 😳😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

A3, cnoMeHam B meMa 3a cpbcko 😳😅

Не може само Екстра Нина и Мира, мосю. :D

Кажи сега какъв зор видя да напишеш коментар...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

@meleto,има бъг, не ми дава чат-пат да коментирам с качено видео от тубата:

 

406 Not Acceptable


nginx
 
 
 

 

Ако ми направите архив с коментари, които са предизвикали подобна грешка, може и да фиксна бъга.  Без обективни данни, не мога да направя много. Скрийншотвайте коментарите, които са причинили проблем.

 

преди 1 час, Fast каза:

Мислил ли си за смяна на софтуера? Xenforo е по-яко.

Това би било болезнено и 100% ще има големи проблеми с прехвърляне на данни. Освен това търсачките няма да им хареса подобна смяна. Категорично не е добра идея. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни Янков продължава с успехите в Звезден гранда. Много ми е гордо такова някакво , а и той наистина пее хубаво. Не зная дали ще стигне финалите, но дано там го забележи от продуцентите и да направи голям успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, какво е станало с мъжът на Александра Прийович, сега попаднах на откъс от интервю във фейсбук в което казва, че е на по-добро място?

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Хора, какво е станало с мъжът на Александра Прийович, сега попаднах на откъс от интервю във фейсбук в което казва, че е на по-добро място?

 

Говори за някаква жена, която си говорила с нея на един от концертите.

Ако нещо стане с мъжа й, който е син на най-добрия им тенисист и е доведен син на най-голямата им звезда Брена - със сигурност ще се чуе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Говори за някаква жена, която си говорила с нея на един от концертите.

Ако нещо стане с мъжа й, който е син на най-добрия им тенисист и е доведен син на най-голямата им звезда Брена - със сигурност ще се чуе.

В една страница бяха пуснали само малък откъс със субтитри, където казва, че е дала последните си пари за някакъв концерт, който дъщеря й искала да гледа и в този откъс казваше мъжът ми е на по-добро място. Сега разбрах за какво иде реч. Съвсем случайно попаднах и реших да попитам. Благодаря ти.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира Шкорич не беше пускала в ютуб нищо от януари 2023, сега качила това, след като Цеца пусна с Мая песента. :D И тя е кучка като Цеца. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

В колко днес ще излезе новата песен на Цеца "Za kraj" ? 

@pacho @adorable 

 

@Fast дали я има някъде по дигиталките или да е излезнала някъде ?

Няма нищо в Нова Зеландия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някаква сръбска груба го беше изтипосала, че като че ще стане. Вече два дни нищо

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.01.2024 г. от 18:16, pacho каза:

Аз даже не знаех, че ще изкарва сега песен. Къде го е казала?

Ето качила е тийзър на песента - май е саундтрак от филм

WWW.INSTAGRAM.COM

3,576 likes, 76 comments - cecaraznatovic on January 11, 2024: "“Sad da ti pokažem ljubav…” Znam da ste nestrpljivi i ne želim da čekate dugo. Sitno odb..."
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много я вузхваляват. Вероятно песните в албума ще са в тоя стил и наистина тая година ще има нов голвм концерт на Усче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...