Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

 

По повод дискусията в Скандалите днес, нека се поздравим с най-бруталната песен на Севе. Няма омръзване е това е. :Vishenka_05:

Мачкаш с вкус! И на мен ми е в топ 3, след:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

По повод дискусията в Скандалите днес, нека се поздравим с най-бруталната песен на Севе. Няма омръзване е това е. :Vishenka_05:

 

Очакваше се да е летен хит, обаче хита на тогашното лято излезе дни след флопа на Севе но при Ната. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Малко говори за Драгана в началото и за концертите им през 90-те.

Какво казва за нея, че съм на работа и не мога да преслушам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво казва за нея, че съм на работа и не мога да преслушам?

Поздрави я за турнето и й пожела успейх. И после говореше за турнетата в началото на кариерите им, не са имали конкуеренция по между си, освен позитивна такава, позлвали са едни и същ мениджър за някои концерти и са си разменяли информация по кои места как са протичали концертите. В общи линии това каза.

 

За толкова години един концерт не можа да направи Снежана. Каза, че ще й трябват много спонсори и прозвуча като невъзможно да направи такъв. Жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е било съденето между ЈК и Цеца. Без адвокати са ги оставили да се помират, но не станало. Съденето продължава на пролет.

 

Да припомним съденето от преди 5 години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставили са сами Карлеуша и Цеца с съдията /без адвокатите/ за да се помирят. Но Цеца започнала да крещи и съдията извикал охраната да не настане нещо по-лошо.

 

Една година от този шлагер. Жената на Ален в началото не му позволявала да запише дует с Милица. но накрая се съгласила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В вторник излиза клипа на Брена, реж. Харис Дубица, които прави уникалните клипове на Дино Мерлин. :1000 (19):

По повод 30 години от Jorgovani, Дино и Весна ще правиле нова версия на песента с друг текст, догодина.

Дуета на Цеца и Саша Матич бил балада.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ѝ е, аз ако бях на Цеца, почвам с юмруците върху селския трол.

Йеца прекалява наистина, но всичко, което е казала за Цеца, е истина. Тя поне излиза и го казва ясно. Цеца върти задкулисни игри срещу всички, които не са й удобни. Пуска свои хора като хрътки дърти педалчета в медиите да плюят. Предала е дори Мира Шкорич, която й беше приятел толкова дълги години и я е зарязала в толкова труден за нея здравословен период. Даже един от известните бизнесмени в Сърбия скоро каза как е имал отношения с Цеца, докато тя въртяла паралелни обществени с Аркан и как после двамата с него са му правили мизерии. Що просто не приемеш, че Цеца не е хубав човек... Тя е име, но защото е имала гръб и е била достатъчно далновидна, за да го постигне. Факт, хората я харесват, не във всички югорепублики, но все пак има огромна маса и има стойностна дискография. Това не променя лошотията. Срещу това протестира Карлеуша. Не мисля, че е от завист. Йеца има изострено чувство срещу неправда. Тя харесва Цеца като артист-изпълнител и го е казвал, но тук за вас е много важно да не смесваме нещата. Единственото, за което мога да упрекна Йеца, е че нещата се казват веднъж и се приключва, а тя обърна тая война в твърде лична пр кампания. Но пък това е защото Цеца като типичен сив кардинал си праща хрътките по Йеца, Драгана и други неприятни за нея. Дори е забранявала на щерка си и нейни приятели да ходят на участие на Карлеуша и се сърдила. Иначе сме много над нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йеца не е селянка, нали е родена в Белград. А ако Цеца е крещяла и псувала значи селянката е тя.

Истината е, че и двете си правят реклама с тези дела. Не че в Сърбия им трябва, но....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Story награди :

 

Карлеуша - Музикална персона на годината

Сека - Албум на годината

Мария Шерифович - Хит на годината

 

http://www.svet.rs/vesti/story-party-2017-...e-karleusa-seka

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не знаех, че Яшар имал брат, че чак и починал.. има и посветена песен заради смъртта му.

Това го хванах по ДМ сат наскоро, но тогава не го знаех кой е този. Много е як припевът. Въпреки леко мръснишкия текст за 1991-ва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...