Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

През 1996 година излиза нова версия на Нечиста кръв - много лоша адаптация, трябва да сме честни. Историята е за легендарната Кощана, на който му е интересно да прочете повече за нея в нета. Та, в тази нова версия Кощана се играе от Цеца - баш си е като цигане, даже и мустаците не е махнала :D

 

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t35....amp;oe=59A6910E

 

Според нета обаче, филма е заснет по-рано, вероятно 89-90. В същия филм главна роля има и Цветана Манева:

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t35....amp;oe=59A74F1E

 

Честно казано, не успях да попадна на нея, то филма е толкова нелеп, че нямах нерви повече да превъртам.

 

Заедно с музиката към филма, Цеца записва и албум с изворни песни, който така и не е издаден. Част от него е този запис:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koнцерта на Драгана в Варна на 09 Септември махнен е от рекламата на ДМ САТ. Отказан ли е ? Слаби продажби ?

 

Moят фаворит от последния и' албум. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте заговорили за Дино, аз също много го харесвам. Един от най-големите. Da sutis, Sve ja laz, Deset mlada, Supermen, Med и много други. Няма как да останеш безразличен според мен на неговите изпълнения, дори да не харесваш сръбска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сте заговорили за Дино, аз също много го харесвам. Един от най-големите. Da sutis, Sve ja laz, Deset mlada, Supermen, Med и много други. Няма как да останеш безразличен според мен на неговите изпълнения, дори да не харесваш сръбска музика.

 

Знаеш ли за съществуването на този дует ? Беше ми фаворит когато излезе :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли за съществуването на този дует ? Беше ми фаворит когато излезе :3fdb8960598fa63e:

 

 

Да, слушах я за първи път миналата година. На мен също много ми харесва. Sasa е един то най-добрите млади изпълнители. Клиповете му особено са на световно ниво. Gde smo moja ljubavi, Zivim da te volim, Branim. Като се замисля, нямам негова песен, която да не харесвам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Ковачевич последните две години зацикли, иначе имаше си и хубави песни и преди но пика му започна с Lapsus след това Noč do podne, Slučajno. След Gde si moja ljubavi започна да прави повече еднобразни песни макар че с Temperatura му се получи. Иначе да клиповете са му хубави, на хубави локации и не туристички разходки като правят повечето. Обаче гласа му не е кой знае какв различен и според мен не е силен певец. Според мен клипа на Gde sI moja ljubavi бе най-добрия за 2015 година в СРБ, не сам виждал клипове които разработяват темата която е приказана в клипа. Rano je сащо така е силен клип, но според мен е ту мач да пуснеш три клипа от една локация. Клиповете му от миналата година са режирани от режисиора на Bailando, тази година заложи на Лиуси но песента не избухна, примерно в Zamalo tvoj клипа е по-силен от песента, според мен. Нуждае се от малко по-различни песни. Иначе клипа на Branim, може да се каже че е бил инспирация за В твоите очи на Галка и Деса.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква гротеска - да пееш сериозна песен като "Банкина", а задника да ти се вее от прозрачното перде, което си си наметнал над банския. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не е истина как ме е зарибила тази песен в последно време. Ей такова звучене искам да чувам и от нашите - при все, че песента е "инспирирана" от "Такива като тебе" на Джена, е срамота как в днешно време в Сърбия ще правят такива песни, а тук залагаме на Пашеви и модерни бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е Теа вече е конкурентка на Павлович, ама по некадърност. Но пък има 2 огромни предимства - хубава е и е по-млада.

Теа подписала 10годишен договор с някои силен менаджър и затова толкова бързо пуска песни и тои уговорил дуета с Шабан.

 

Не е истина как ме е зарибила тази песен в последно време. Ей такова звучене искам да чувам и от нашите - при все, че песента е "инспирирана" от "Такива като тебе" на Джена, е срамота как в днешно време в Сърбия ще правят такива песни, а тук залагаме на Пашеви и модерни бози.

 

Когато ти писах топ хитовете последните години, направил съм грешка не Uspomene а Senke влиза в ТОП 3 хитовете на Прииович.

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Сигурно най-добрата и' песен в кариерата.

Тази беше фаворит на баба ми : :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта в Варна защо е отказан ?

Няма официално становище и причина, и Драгана не е споделила защо. Продажбите не вървяха добре. Варна не е подходящ град за сръбски концерти. В Пловдив да беше пробвала в залата, щеше колкото Брена поне да събере, но Варна... Цялата работа беше, защото върви по стъпките на Цеца с идеята да се конкурират. Лошо няма, но не избра подходящо време, нито рекламата беше достатъчна.

Но ето, в Банско е подлудила хората... Драгана е име, има си хитовете и уважението на хората, просто й трябва актуален хит, както беше Све бих дала. Вижте един Миле как напълни Арена само заради Кило горе, кило доле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пловдив първо да си платят 10 000 евро на Цеца от миналата година, защото заради местните дупета там, сега всички сърби идват тук като им се плати всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пловдив първо да си платят 10 000 евро на Цеца от миналата година, защото заради местните дупета там, сега всички сърби идват тук като им се плати всичко.

То така трябва да бъде. Не е само случаят в Пловдив проблемен. Концерти на Весна пропадаха, защото в последния момент не се плащаше. Въобще българските разбойници голям го вадят, но реално като дойде моментът да извадят мангизите, нещо се покриват.

А специално концертът на Цеца в Пловдив е пълно фиаско. Да пееш пред 300 човека... Толкова пари се дадоха за нея, за реклама предварително... и накрая да не могат и да си доплатят като хората. Смешници. Ама пък и нейният космически хонорар на какво отгоре, на голото й име... Сори, ама има певци, които се раздават сто пъти повече.

Чисти сметки, добри приятели - неслучайно е казано. Всички трябва да си е пито платено, но Бай Ганьо български още не е дорасъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама пък и нейният космически хонорар на какво отгоре, на голото й име... Сори, ама има певци, които се раздават сто пъти повече.

Когато си най-голямата актуална звезда нормално е да имаш висок хонорар. Цеца предимно прави концерти, рядко пее в дискотеки. За певици като Цеца е достатчно пеене, смешно ще е Цеца да игра докато пее, малко ли бяха лошите коментари за това че се опита боса да играе и да се мята натам навам на Ушче 2 с зелената рокля, не и личеше, така че по-добре си е да стои в място и да пее.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сара Релич няма ли най-накрая да изкара песен? Или и тя ще последва примера на Габа - първо ще си убие всички шансове в някое жалко реалити, а после ще се сети че иска да пробива и ще пусне песен, която никой не иска да слуша...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...