Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Много трудно ще стане, много трябва да подбира, за да стане по-слаб албум от "Ljubav Zivi". В интерес на истината в този албум има доста добри парчета, но се получи само "Sve sto imam i nemam".

 

Този албум нямаше толкова реклама. Малко преди да излезе се знаеше че Цеца е снимала албум. След това беше в домашния арест, след като излезе направи клип на Расуло, пусна две нови песни и започна да снима ПОЗИВ. Иначе и според мен има хубави парчета там, но албума си е по-баладичен, като Gore od Ljubavi па и Autogram.

Toгава по едно време излязоха и албума на Брена и на Цеца, но за жал и на двете не им се получи много. Брена направи клипове с Миличевич и залагаше на всички песни, не е имало издвоен лиид сингъл, макар че албума беше много качествен. Бибера е по музика на Желко Јоксимович.

Mного неадекватен клип на толкова хубава песен, пълна с живот.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш глупости. Залата...

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Друго нямам какво да кажа. Щом толкова изисквате, толкова и ще получавате.

 

Така е донякъде, но според мен проблема е в мъжа и', сигурно не я подкрепя напълно когато става дума за влагане в кариерата, още когато са се взели е казал "А кво ако вече не се върнеш в СРБ и не пееш вече ?"

Разбира се, че проблема е в мъжа й и начина, по който я третира. Но щом го е позволила вече е късно, тя не е човек който би се развел, независимо какво се случва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е пяла в Топ Хил (Будва) - най-голямата дискотека на Черногорското приморие, Цеца избрала точно Милица Павлович да я подгравя.

През септември Наоми Кембъл и Карлеуша ще вечерят в Белград. http://tracara.com/naomi-campbell-u-beogra...a-sa-karleusom/

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Друго нямам какво да кажа. Щом толкова изисквате, толкова и ще получавате.

Разбира се, че проблема е в мъжа й и начина, по който я третира. Но щом го е позволила вече е късно, тя не е човек който би се развел, независимо какво се случва.

Много е лесно да подминеш изброени факти най-нагло и да се изхилиш с някакви емотикони. Ти си й в семейството, та знаеш как я третира. Всички казват, че той е добър човек. Тя е тази, която е искала да се отказва през 2002-2003, защото споделя, че е била разочарована от много хора, но феновете й пишат на мъжа й и го молят тя да се завърне и после той я натиска за това. Тя е с него именно заради това, че по всеобщо мнение е добър, и то се вижда. Това го каза и като гостува на Светослав Иванов преди концерта в нашата Арена - че ако не е бил с нейния мироглед този човек, е щяла да се разведе с него. А й той в началото дори не е имал това състояние, което после придобива. Тя отива с един куфар неща в ергенската му квартира във Виена. Преди да се запознаят, е била супер тъжна и отчаяна, особено от ”сарадничеството” си със Зоран Басанович, който е бил неин мениджър и гадже и я е използвал, изневерявал й е и т.н. После в мъжа си намира спасение и бяга от Сърбия, за да има най-накрая семейство и спокоен личен живот. Не можете да вините хора като нея за подобни решения. По-скоро за обвиняване са други с мръсните им дела, ако се сещате кого визирам, за да не ги подпукам директно. Айде аман от тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви разкажа и аз за моята лубима певица когато бях малък. Това е ЈАМI :bowdown:

Която като Снеки, е заспоала там в 90те.

Била в вързка с Милорад Джуканович, Черногорски политик, които и' пращал частни вертолети, финансирал албуми от Марина.

1993-96 са и' най-силните година с хита Чоколада, след това 1996 с Шибица, но тук нещо забраняват този албум, не знам защо и ЈAMI прекъсва работата си с Марина, странно нали ?

Dal to ljubav pravi od nas slabice, познат хит на Цеца, била песен на JAMi, вече записана но Аркан казал - Тази песен е за Цеца!

Има хубави песни, а днес е само един лош продукт на пластическата хирургия.

 

Вижте днес каква е в лицето :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана :

- нямам желание да правя нещо голямо

- аз пея пред 70К хора, а за другите певци би казали че са 200К

- когато Цеца беше забранена на Пинк, видя професионализма на ДМ Сат и ме поздрави, даже и за дует ми напомняше...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е била забранена на Пинк през 2007година щото един от свидетелите на съденето на Земунския клан е казал че Цеца им е казала да киднаповат Желко Митрович (киднаповането не се е случило), щото имал много пари и ще платил много лесно. Цеца отрича всичко. След това май се е оказало че не е истина или са замажани очите на хората. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви разкажа и аз за моята лубима певица когато бях малък. Това е ЈАМI :bowdown:

Която като Снеки, е заспоала там в 90те.

Била в вързка с Милорад Джуканович, Черногорски политик, които и' пращал частни вертолети, финансирал албуми от Марина.

1993-96 са и' най-силните година с хита Чоколада, след това 1996 с Шибица, но тук нещо забраняват този албум, не знам защо и ЈAMI прекъсва работата си с Марина, странно нали ?

Не е странно, Цеца пак е смазала като Кралица като е забранила на Марина да работи с Джами. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица е Цеца! :1000 (29): Травеститското магаре може да се пукне от яд, бетер е от Доналд Тръмп.

Разбира се, че мухата Цеце е НАД Зелена Еуглена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път добре са я гримирали.

Тя си е красива жена по принцип, но понякога я гримират супер силно. В случая не ми харесва това зеленото, което е облякла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...