Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Къде може да се гледа първата емисия от новия сезон на "Звезде гранда"?

Няма я никъде....

 

ще видим какво ще се случи в събота ( дали на ПРВА ще ги дадат и дали са верни слуховете че минават на ПИНК) и след това ще я има сигурно на YT.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович е отказал утрешното заснемане на ЗГ. Все още е неизвестно дали ще останат на PRVA или ще минат на PINK. Неизвестно е дали Карлеуша ще е в жури ако минат на розовата телевизия. Първите епизоди са заснети преди седмици с същото жури. Шерифович е заказала публично обърщане тази вечер в 23ч.

Да видим дали Карлеуша ще се вклучи по-активно в този цирк с туитове. :3fdb8960598fa63e:

 

Чекич с албум. Всяка седмица ще излизала по една песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович е отказал утрешното заснемане на ЗГ. Все още е неизвестно дали ще останат на PRVA или ще минат на PINK. Неизвестно е дали Карлеуша ще е в жури ако минат на розовата телевизия. Първите епизоди са заснети преди седмици с същото жури. Шерифович е заказала публично обърщане тази вечер в 23ч.

А дали това не е просто ПР?Вчера намерих един линк в нета и видях, че предаването върви по Prva.Няма как сезона да започне по една телевизия, а да завърши по друга, най-вече заради рекламните договори.Ситуацията е толкова странна, че чак нереална.

Аз и до ден днешен не знам причината, поради която Гранд се махнаха от Пинк след толкова години съвместна работа, но ако е имало скандал едва ли Zeljko Mitrovic ще иска да си ги върне обратно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото четох, предаването се произвежда от Гранд, но се продава от външна компания и в случая Саша има задължение единствено да произведе емисиите, докато къде ще се излъчва не е негова отговорност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А те Брена и Саша не бяха ли съсобственици на Пинк?

Брена и Саша са собственици на Гранд, а Желко Митрович е собственик на Пинк Медия Груп.

До колкото знам те тримата са били големи приятели още от началото на 90-те, когато Брена и Саша са били заедно в ZaM.След като преименуват ZaM на Grand Production, съвместната им работа продължава и Grand Show, както и Grand Parada са едни от най-гледаните предавания не само по Пинк, а и въобще по сръбските телевизии.Zvezde Granda се появяват в последствие и също се излъчват по Пинк.

Четох, че през 2014-та Брена и Саша получават предложение от SBB(кабелен оператор),които искат да откупят 51 процента от акцийте им в Гранд, а също им предлагат повече пари, за да излъчват Grand Show,Grand Parada и Zvezde Granda по Prva.Тогава те преговаряли с Желкo(собственика на Пинк), но той отказал да им даде повече пари за тези предавания и за това Брена и Саша се съгласили на предложението на SBB.Дали това е вярно не знам, но ще чакам нашия информатор да потвърди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брена и Саша са собственици на Гранд, а Желко Митрович е собственик на Пинк Медия Груп.

До колкото знам те тримата са били големи приятели още от началото на 90-те, когато Брена и Саша са били заедно в ZaM.След като преименуват ZaM на Grand Production, съвместната им работа продължава и Grand Show, както и Grand Parada са едни от най-гледаните предавания не само по Пинк, а и въобще по сръбските телевизии.Zvezde Granda се появяват в последствие и също се излъчват по Пинк.

Четох, че през 2014-та Брена и Саша получават предложение от SBB(кабелен оператор),които искат да откупят 51 процента от акцийте им в Гранд, а също им предлагат повече пари, за да излъчват Grand Show,Grand Parada и Zvezde Granda по Prva.Тогава те преговаряли с Желкo(собственика на Пинк), но той отказал да им даде повече пари за тези предавания и за това Брена и Саша се съгласили на предложението на SBB.Дали това е вярно не знам, но ще чакам нашия информатор да потвърди...

 

Точно така. И сега SBB oдлучават а не Саша Попович щото са с 51% a собственика на PRVA е Гърк и преговорите се водат между тях, като причина се посочват някакви дългове които PRVA трябвало да плати за да получи правото да емитува най-рейтинговите предавания (Zvezde Granda, Neki novi klinci i Nikad nije kasno).

 

ПП. В ТЛЗП следващата седмица Мира Шкорич ще е в образа на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звезде Гранда остават на PRVA. Днес са заснели епизод в които Мира Шкорич е журирала вместо Аца Лукас. Преди две седмици се похвалиха и Мира и ЈК че са в прекрасни отнощения.

 

В ТЛЗП Тияна се справя наи-добре досега, но вчера това беше топа - Емина и Миличка :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Жижа не харесва Драгана Миркович :1000 (29):

Какво значи „и”, като я боготворят на Балканите? И коя е изобщо тая Жижа, от която стана ясно, че харесва само Джуришич? Нормално, сигурно са наборки. Изглежда потресаващо. Скандална ли е? Извинявай, не ги следя тия риалитита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи „и”, като я боготворят на Балканите? И коя е изобщо тая Жижа, от която стана ясно, че харесва само Джуришич? Нормално, сигурно са наборки. Изглежда потресаващо. Скандална ли е? Извинявай, не ги следя тия риалитита.

Е сигурно Жижа не е единствената нехаресвалка на Драгана та толкова ти пречи това "И". Жижа е на 87 години, велика актриса, щерка и' починала преди години, една е от фаворитите на хората в шоуто. Джуришич е доста по-млада от Жижа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вики й го вкарала вчера на Йеца. :1000 (29):

 

По-скоро всичките три (Снежана, Ана и Карли) и' го вкараха на Вики. :3fdb8960598fa63e:

Всички от журито щяли да са част от концертите на Ана Бекута освен Вики, кутричката. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Йелена се бута там дето не трябва. Като цяло си пролича коя е повече музикално образована.

Снежана е дърт дървен професор. :1000 (29):

 

Много ми е позната?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Йелена се бута там дето не трябва. Като цяло си пролича коя е повече музикално образована.

Снежана е дърт дървен професор. :1000 (29):

 

Е може и' се. Вики е като Драгана само не толкова умешна в одбраната си. Аз да бях на неиното място не би бил част от журито и този сезон. Вики им служи само за подигравки на всички от журито.

Тази вечер в ТЛЗП Карлеуша ще е специален гост в журито и ще се придружи на сцената когато Мира ще имитира Аца Лукас да изпълнят Банкина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е позната?

Тоз младеж го чух в едно интервю да казва, че приятелката му била Българка.Запознали се на тенис корта докато играел.

Това вярно ли е или е само ПР, за да не кажат че сина на Лепа Брена е гей?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...