Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Тези от екипа не са в добри отнощения с Цеца от Гуча миналата година. И точно пред тях Драгана реши да нападне Цеца, Сека и стилиста им (Саша Видич).

Нали беше с всички в добри отнощения и не и' пукаше ?

Е това много мразя когато се правиш на светица а после започваш индиректно, като котка с опашка да плуеш по враговете си, и кои би казал че не е лицемерие ?

Лично аз повече харесвам начина на които Карлеуша се бори срещу Цеца и винаги ще я подкрепям, хубаво е че чак сега Драгана се сети да проговори... Скучно и е станало па да направи малко скандалчета :3fdb8960598fa63e:

 

Едно жълто питане : ще може ли Драгана да направи анти реклама и да превърне УШЧЕ 3 в провал ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете ги тия ежедневните ... Да подпалим с този златен хит!!

 

Викиту какво направи с новата песен ?

 

Не знам, няма я никъде. Говореше че и албум ще пуска до края на годината. Дано не е пълен с кавъри от песни на Галена. :3fdb8960598fa63e:

Да си припомним химната на спонзорушите :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележим че композитора е Македонец. :3fdb8960598fa63e:

 

Следя творчеството на Емина. Има брутални песни, големи хитове. Изглежда секси, въпреки че е раждала два пъти. Една от най-красивите жени, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следя творчеството на Емина. Има брутални песни, големи хитове. Изглежда секси, въпреки че е раждала два пъти. Една от най-красивите жени, според мен.

Една от най-добрите произходи на пластическата хирургия. Иначе има хубаво творчество, има песни писани от Дино Мерлин,

а и сама си пише текстове, живото пеене и' е малко слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шегуват се че когато Емина отишла на операции дала снимка от Пенелопе Круз и казала искам да ме направите таква. Те наистина си приличат. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от екипа не са в добри отнощения с Цеца от Гуча миналата година. И точно пред тях Драгана реши да нападне Цеца, Сека и стилиста им (Саша Видич).

Нали беше с всички в добри отнощения и не и' пукаше ?

Е това много мразя когато се правиш на светица а после започваш индиректно, като котка с опашка да плуеш по враговете си, и кои би казал че не е лицемерие ?

Лично аз повече харесвам начина на които Карлеуша се бори срещу Цеца и винаги ще я подкрепям, хубаво е че чак сега Драгана се сети да проговори... Скучно и е станало па да направи малко скандалчета :3fdb8960598fa63e:

 

Едно жълто питане : ще може ли Драгана да направи анти реклама и да превърне УШЧЕ 3 в провал ? :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм чул да е плюла Цеца. Каза добри думи за нея и че няма против да направят дует. С това, че са коренно различни и си го признава - че няма как да са приятелки, лъжа ли е казала? Или се очаква да застане и да каже в прав текст какво й е сторил Аркан, за да въздига Цеца? Може би някой ден ще каже отворено и това. Имаше други интервюта, в които го е правила.

Карлеуша е бунтар, но невъзпитан бунтар. Кажи един-два-три пъти, пък спри. Тя си прави пр на гърба на "наногица". Драгана ги захапва така елегантно - така си може.

В това интервю Драгана визира Сека и Видич най-вече. И то това не са врагове. Просто си я нападат, щото не им е удобна. Е тя па само да си мълчи ли? И хайде да спрем да коментираме стайлинга на Драгана, защото не си спомням някъде да си е показвала виметата и да прилича на крава, облечена с пайети като половината сръбска естрада. Видич е един алкохолизиран изпедерастен лакей на разни кифли, които са снасяли яйца, докато Драгана е правила кариера. И да, в добри отношения е с всички, освен с двама-трима, защото явно тези двама-трима така искат. Дори похвали Стефан на Брена, щерката на Шкорич. Не знам какво пак не ти хареса, Роби. Не знам наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво казва тези две колежки с Саша Видич. А намеците за броят на публиката са за Цеца.

Като и казах по-горе, мразя че няма храброст да застане ясно и гласно да си брани ставовете а не така индиректно да прави намеци, добре се знае кого визира. Не може да говориш как не ти пука и с всички си в добри отнощения а тук хеи ревнуват колешките че пях на един панаир и поръчат лоши новини за мен.

Всички знаем днес как се котират и Драгана и Цеца, и всеки би си помислил че Драгана с това изказаното е ревнива заради успехите на Цеца днес (аз не).

Това че споменава когато Цеца била забранена на Пинк и че я поканила на ДМ и Цеца била благодарна - това го казва само да си припомни Цеца какво е Драгана направила за нея и да не прави лоши номера сега.

Виж всичките три интервиута колко са различни. То и на края на това интервиуто малко и стана неудобно че "захапа индиректно" когато с журналиста се шегуваха за трудните теми. Респект за Карлеуша, винаги е истинска, това трябва да се цени.

Драгана никога не е била модна икона, не зависно от коментарите на Саша Видич, някои от респект и уважение не коментират стила и'.

 

Стеф, стига си бил адвокат на Драгана, с това интервиу се изложи. Ако искаше нещо да казва трябваше да го каже ясно и гласно, като прави Карлеуша, а не така индиректно, тогава по-добре щеше да е да си мълчи. Така падна на нивото на Сека и на подобните които се захапват и обиждат пред всяка камера, вклучително и Карлеуша - лесен пиар, макар че това не е била целта на Драгана. Падна маската че е над тия неща.

 

Това имах да кажа, вече не коментирам интервиуто. Да видим какво ще кажат Цеца и Сека и стилиста им по повод думите на Драгана, интересно ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво казва тези две колежки с Саша Видич. А намеците за броят на публиката са за Цеца.

Като и казах по-горе, мразя че няма храброст да застане ясно и гласно да си брани ставовете а не така индиректно да прави намеци, добре се знае кого визира. Не може да говориш как не ти пука и с всички си в добри отнощения а тук хеи ревнуват колешките че пях на един панаир и поръчат лоши новини за мен.

Всички знаем днес как се котират и Драгана и Цеца, и всеки би си помислил че Драгана с това изказаното е ревнива заради успехите на Цеца днес (аз не).

Това че споменава когато Цеца била забранена на Пинк и че я поканила на ДМ и Цеца била благодарна - това го казва само да си припомни Цеца какво е Драгана направила за нея и да не прави лоши номера сега.

Виж всичките три интервиута колко са различни. То и на края на това интервиуто малко и стана неудобно че "захапа индиректно" когато с журналиста се шегуваха за трудните теми. Респект за Карлеуша, винаги е истинска, това трябва да се цени.

Драгана никога не е била модна икона, не зависно от коментарите на Саша Видич, някои от респект и уважение не коментират стила и'.

 

Стеф, стига си бил адвокат на Драгана, с това интервиу се изложи. Ако искаше нещо да казва трябваше да го каже ясно и гласно, като прави Карлеуша, а не така индиректно, тогава по-добре щеше да е да си мълчи. Така падна на нивото на Сека и на подобните които се захапват и обиждат пред всяка камера, вклучително и Карлеуша - лесен пиар, макар че това не е била целта на Драгана. Падна маската че е над тия неща.

 

Това имах да кажа, вече не коментирам интервиуто. Да видим какво ще кажат Цеца и Сека и стилиста им по повод думите на Драгана, интересно ще е.

1. Драгана в това интервю каза няколко много важни неща - каза на коя марка са визираните й обувки от Видич. На нея не й пречи да носи и обувки от 2 лв, и от 20 евро - каза, че има такива. Видич нищо не разбира от мода - гледал съм го. За мен в този човек няма класа. Той е медийният глас на Цеца. Кога Цеца е излязла да каже това и онова за когото и да било - все тя е тая, която никога за никого нищо не е рекла, винаги е дипломатичната, а в медиите Саша се скъса да плюе Драгана. Да ти кажа ли защо, или сам ще се сетиш? Драгана излиза и говори сама, а не чрез застаряващи придворни. Само му чуй гласа - не ти ли се повдига?

 

Драгана 90-те години си е баш модна икона. Модна икона не са само стайлинги и парцали. Модна икона беше с концертите си, с визията си - дългите опашки, лачените и кожени дрехи и уникални анимирани и сюжетни спотове. Мотори по сцената, бесни танци с Бийт стрийт. Първите модерни микрофони. Първа в много неща във време на инфлация и беззаконие. Да си чул да се е продала на някой политик или олигарх? Защо тя да се излага? Нима на се излагаха тези, които лежаха по затворите? Нима не се излагаше Карлеуша, която наричаше с гордост себе си ":)"? Колко брака има половината естрада и колко деца от различни мъже и колко Драгана? Всичко, което е постигнала като богатство впоследствие, го е заслужила, защото сама е казвала, че 90-те много е страдала и плакала и се е крила от всякакви изверги, за да оцелее моралът й. Затова после среща мъжа си, а той вече е преписал всички имоти и какво ли не на нейно име. Сигурно има защо. Драгана може да излезе и да каже каквото си поиска и то няма да е заради евтин пр. Много дълго си е мълчала.

 

Не съм никакъв адвокат, Роби. Хайде да спрем да позволяваме боклуците да виреят на гърба на нормалните. Хайде да си ходят по затворите или в курника, не да ми четат морал от телевизията и да им гледам виметата. Хайде седнете и се замислите малко кой кой е и благодарение на какво. Че сигурно ако не е екипът им, не могат и да се облекат, един текст не могат да си измислят. Но самочувствие имаме, надуваме се на феновете, плюем нормалните колеги, показваме си децата, един лев за благотворителност не са дали... Айде аман, че ми писна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана никога не е била модна икона. И има пари да купува маркови дрехи, и купува но не се облича добре. Няма стил.

Като писат и в коментарите - виждаме че не се облича добре и без Видич да каже.

Но нека за тебе Драгана да е Бог. Няма смисъл да коментираме вече. Аз си посочих кво ме дразни при Драгана от това интервиу. (като и повечето хора които казват че не и' е хубаво това поведение ), ценя и харесвам изпълнителите основно заради песните а заради характерите им ги идолизирам но никога не 100%, и на никого не съм заклет следбеник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца едва ли ще се занимава с изказванията на Драгана. Не беше правилно от нейна страна, хем казва, че е личен избор на родителя, хем звучеше леко гневно.

Като цяло е хубаво, че тамошните журналя успяват да изкопчат теми от личния живот и от други сфери, извън професионалните, но пък понякога става досадно да се говори за всичко друго, но не и музика. Явно си имат договорики, за да се поддържа от време на време скандал и отворен въпрос межди 2 или 3 певци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца няма да се занимава с изказванията на Драгана, нито на никого. Тя ще инструктира Видич да го направи. После пак ще се прави на Майка Тереза по медиите и на нищо неподозираща. Сами си преценете кое е по-достойното поведение. Някъде из коментарите прочетох, че децата на Драгана не били показвани, щото били грозни. Тотално падение са феновете на Цеца. Ако ще да напълни и Космоса, жива и здрава да е. Като човек не струва, но естествено, на вас са ви криви Карлеуша и Драгана. Втората поне не си прави пр и поне никога не е харесвала Цеца, докато Карлеуша й се слагаше в началото на кариерата си. После си го отнесе от Аркан, изчака да почине и започна войната. Но реално Цеца е тази, която поръчва статии срещу колеги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца едва ли ще се занимава с изказванията на Драгана. Не беше правилно от нейна страна, хем казва, че е личен избор на родителя, хем звучеше леко гневно.

Като цяло е хубаво, че тамошните журналя успяват да изкопчат теми от личния живот и от други сфери, извън професионалните, но пък понякога става досадно да се говори за всичко друго, но не и музика. Явно си имат договорики, за да се поддържа от време на време скандал и отворен въпрос межди 2 или 3 певци.

Не, това за децата си е нейн начин на живот и си е ок, това че децата на Цеца са си старлети си е тяхен избор и няма лошо в това. В това не виждам лошо, а в това че Драгана намеква че Цеца порачвала лоши неща да се пишат за Драгана. Нека го кажеше това ясно и гласно а не - "за малката Драгана не може да се преувеличават цифрите от 100к хора, като се правят за други певици". Иначе главния в вестник Блиц е кум на Цеца. Но едва ли Цеца ще се занимава с Драгана днес, след като никак не и пречи на днешната и' репутация. Но отново казвам че и за вярване е но да го кажеше откровено а не като котка с опаш. Всичките три интервиута дадени за различни медии в това зелено облекло са коренно различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това малко е като чистачка в Президентсвото да каже, че Президентът не си върши работата. Ни в клин, ни в ръкав. Умряла кариера, евтини обувки, пък те се оказали Долче и Габана, или не си разбираме от работата, или си чешем напразно езиците. То, едно е да правиш музика и да стигаш до сърцата на хората, съвсем друго да се правиш на стилист и да обличаш някого. Не знам кое е кариера и кое хоби. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше шеги че модните брандови по-добре да и' плащат на Драгана да не ги купува отколко да ги комбинира в лоши комбинации. :3fdb8960598fa63e:

 

То и самия Габана миналата година не препозна оригинала си. На една снимка на Карлеуша с децата си с брандирани рокли D&G беше писал че е FAKE MAMA. След това Карлеуша публикува фискалната сметка, след това си и писаха и тои се беше извинил и изтрил и казал че ще правил уникална рокля само за ЈК.

 

31_400x0.jpg

jk-gabanp.jpg

 

stefano-gabbana-instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...