Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Обложката е брутална. Една от най-добрите на Цеца.

 

А тази мелодия от рекламата дали не е от някоя от песните? Определено е доста модерна. Изглежда Цеца иска да става клубна терминаторка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми този път обложката. Нямам търпение да ги чуя, макар че от предния не ги слушам много чест, писват с времето, за разлика от старите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази мелодия от рекламата дали не е от някоя от песните? Определено е доста модерна. Изглежда Цеца иска да става клубна терминаторка. :1000 (29):

 

Е да, 100% е. :1000 (29): Доколкото разбрах, повечето песни са бързи. Децата й (96 и 98 набор) са й помагали в подбора. Даже дъщеря й е пяла беквокалите, а синът й е рапирал в една от песните.

 

И аз нямам търпение. Очаквам нещо комерсиално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предният ѝ албум беше невероятен, не минава ден напоследък, без да слушам Dobro sam prosla поне веднъж. Ime i prezime, Da raskinem sa njom, Poziv също са страшно добри. Общо взето само 1 песен е смотана - Vidimo se daso и може би Udace se suze moje.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предният ѝ албум беше невероятен, не минава ден напоследък, без да слушам Dobro sam prosla поне веднъж. Ime i prezime, Da raskinem sa njom, Poziv също са страшно добри. Общо взето само 1 песен е смотана - Vidimo se daso и може би Udace se suze moje.

 

 

За мен няма слаба песен в "Poziv"

 

"Udace se suze moje" я смятах за тъпа, а сега я слушам постоянно..

 

Може би "Mrzi me" най-малко съм слушал ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен любим албум от Цеца ми е Gore od ljubavi, и като обложка и като песни и посебен белег остави тогава....

Иначе и в Цеца 2000 тотално всички песни харесвам :Vishenka_05:

От Идеално лоша много малко песни харесвам, но пък е един от най-успешните и от последните албуми...

Ljubav zivi не успяа да го реализира добре заради ареста, но беше си и баладичен албума, като Gore od ljubavi...

Toгава двете с Брена пуснаха албуми и двете не уцелиха много добре...

Oт Poziv, съгласен съм че Vidimo se daso i Udache se suze moje са най-тъпите песни...

Трябваше да клипира Mrzi me, според мен това е много силна песен докато Тurbulentno е песен като и за обикновен дебютант от Звезде Гранда :dontknow:

Очаквах много по-добър текст за Autogram, дано песента е по-добра и добре се вписва с текста.

Последните и клипове са много зле, но не искам и с Миличевич да работи и той прави много скучни клипове, но навремето най-доброто е било за Цеца.

Едвама чаках да пуснат този клип на телевизията, класика за времето си, любимият ми нейн клип :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина от всичките сръбски певици, Драгана Миркович изглежда по - така женствена, докато има някои, които приличат, като травестити и с големи дупета, като тази Дара Бубамара :mf_surrender: и яко наблъскани със силикон. :mf_surrender: Онази русата, сръбската Камелия дето има дразги за Цеца и тя прилича на мъж..а бе страшна работа са. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата, а през 90-те беше с къса коса тогава пък беше много плашеща.. :mf_surrender:

 

 

http://www.svetestrade.com/a22633-fotograf...u-estradne-dame

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Мен в момента ми харесва JK, еднакво ги харесвам с Цеца. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам, така, че обясни на бързо, както също така и с Драгана, каква е причината да е така. Към днешна дата уважават ли се и трите?

 

Драгана, Брена и Цеца се уважават помежду си.

ЈК само с Цеца не се уважава от горе наведените три.

Ми проблема е че Аркан искал всичко най-хубаво за Цеца, Цеца да работи с най-добрите композитори,текстописци,реж.

А на сметка на това всички други певици/певци страдали.

И на всички това им е болна тема, само че ЈК не се страхува да говори за това.

В началото на кариерата на ЈК, Цеца и казала че хубаво пее но няма да стане звезда щото е много грозна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е странно какво се случва с Рада. Уж нали се бяха разделили с Гранд, а в описанието на клиповете в YT пише grand.

Вече седмица мина а няма реклама на новият албум на Рада по ГРАНД ТВ.

А и тя ги промотира в Амиджи шоу, което е на Пинк :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е странно какво се случва с Рада. Уж нали се бяха разделили с Гранд, а в описанието на клиповете в YT пише grand.

Вече седмица мина а няма реклама на новият албум на Рада по ГРАНД ТВ.

А и тя ги промотира в Амиджи шоу, което е на Пинк :dontknow:

 

под клиповете си и пише

 

Management: +381 63 380 620

Label and copyright: Grand Production d.o.o and Rada Manojlovic

Link to comment
Сподели в други сайтове

под клиповете си и пише

 

Management: +381 63 380 620

Label and copyright: Grand Production d.o.o and Rada Manojlovic

Не знам, може би работят по някои нов договор.

И плус това е в журито на Неки нови клинци а и братът на Рада е в Звезде Гранда, стигна до финал а дали ще влезе в суперфинал-а ще видим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, може би работят по някои нов договор.

И плус това е в журито на Неки нови клинци а и братът на Рада е в Звезде Гранда, стигна до финал а дали ще влезе в суперфинал-а ще видим. :3fdb8960598fa63e:

 

кой и е брат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана, Брена и Цеца се уважават помежду си.

ЈК само с Цеца не се уважава от горе наведените три.

Ми проблема е че Аркан искал всичко най-хубаво за Цеца, Цеца да работи с най-добрите композитори,текстописци,реж.

А на сметка на това всички други певици/певци страдали.

И на всички това им е болна тема, само че ЈК не се страхува да говори за това.

В началото на кариерата на ЈК, Цеца и казала че хубаво пее но няма да стане звезда щото е много грозна. :3fdb8960598fa63e:

Те Йелена и Цеца се и съдиха нещо.

Този Аркан е бил много ограничен човек. Ама влиятелен тогава. Парица е царица.

Ако не беше Аркан, Цеца щеше да си крета на едно посредствено ниво, да не говорим пък колко я мразят в Сараево и къде беше още. Иначе очаквам да чуя новите й песни, добри парчета прави в последните години и даже имам последния й албум. Почти няма слабо вътре. :)

Но доста тъпо е постъпвала с колегите си тогава. Даже Драгана имаше едно интервю, където говори за Аркан и 90-те и го изтриха. Мисля, че беше за Гламур за Хепи тв.

Кефя се на Карлеуша колко е откровена и иновативна. Нещо нова песен при нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...