Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Сръбски учителе , я кажи, кога ще излиза новият музикален албум на Лепа Брена и Гранд все още нейна музикална компания ли се води? А и за Пепа Петрова нещо да кажеш? :1000 (29): :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбски учителе , я кажи, кога ще излиза новият музикален албум на Лепа Брена и Гранд все още нейна музикална компания ли се води? А и за Пепа Петрова нещо да кажеш? :1000 (29): :whistling:

 

Лепа Брена плануваше да пуска албум. Но решила да пуска сингъл по сингъл като направи с Жали боже и Царица :3fdb8960598fa63e:

Иначе да нейна и на Саша Попович е Гранд, вече две години не са в Пинк, имат си сопствена телевизия за народна и турбо-фолк музика сега ще пускат и за поп музика. Имат три формата - Звезде Гранда, Неки нови клинци ( за деца) и Никад нийе касно ( за стари над 45 години).

Всичките три са достатъчно успешни.

Въртат си бизнеси, не са като Митко, сдобряват се с изпълнители с които са били в лоши отношения, знаят да си простят и така.

И там много повече се респектират доказаните звезди, а тук навърши ли 40 години, отписват я и я слагат в категория БАБА.

Пп. Стоя е най-младата баба на сърбската естрада, на 33 години е станала баба :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои изпълнители от старата генерация са при Лепа Брена в нейната музикална компания и как се казва новата им телевизия?

 

Ми казах ти, рядко кои са определени само за една телевизия. Но в Гранд са Шабан,Ана Бекута, Снежана Джуришич, Митар Мирич, Вики докато в Пинк имат Мирослав Илич, Харис Джинович, Индира, Стоя... Мен тези не са ми интересни вече, просто наброявам които знам.

От другите в Пинк сега са Сека, Таня Савич, Цеца...

Весна Змиянац беше в жури в Nikad nije kasno в Гранд, но напусна журирането за да влезе в риалити формат Фарма (ФЕРМА) която е в Пинк. :mf_surrender:

Неда тя последните сингли промотира в Гранд, па не знам как се води. :3fdb8960598fa63e:

И така, но пак казвам нямат ограничения.

Дамир Ханданович е композитор които работи в Пинк, но това не означава че не прави песени за певици/певци от Гранд. Ето последната на Лепа Брена е негова. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габито дали ще успее да върже брата на Цеца, или ще е поредната му :D

 

Не знам, но тя да види хубава кариера не вярвам. Участваше на ФАРМА 6, и много се разочароваха от нея, развали си имиджа 100 %.

Ходеше с един женен мъж, а с жена му преди това били приятелки. И тои влезе в ФАРМАта и беше хаос. Вижда се че си е спонзоруша. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Цеца май ще е по-различен, хубаво, че работи с Дамир - глътка свеж въздух ще е за нея.

Иначе на дъщеря й празнували 18 години пълнолетие, оказа се, че са я очукали хирурзите малко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Габа беше ясна още в Пинкове звезде, не може с тоя вид да е скромна и девствена. Според мен, Цеца си я харесваше щото виждаше себе си на същите години - млада, наточена въртиопашка.

 

Дамир е музикален продуцент, не всички песни са негови. Скоро в едно интервю Хуса Бийт стрийт каза, че е написал балада за новия албум на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Цеца май ще е по-различен, хубаво, че работи с Дамир - глътка свеж въздух ще е за нея.

Иначе на дъщеря й празнували 18 години пълнолетие, оказа се, че са я очукали хирурзите малко. :1000 (29):

 

Те отдавна парадират с тези прослави на пълнолетие.

Първа започна Цеца с сина си, след това Лепа Брена с сина си, сега пак Цеца с дъщеря й.

Имаше група в ФБ и много исмеяваха целия този цирк за които се говореше месеци назад.

пп. След Тито, Анастасия обедини всички ExYu републики. :3fdb8960598fa63e:

 

Габа беше ясна още в Пинкове звезде, не може с тоя вид да е скромна и девствена. Според мен, Цеца си я харесваше щото виждаше себе си на същите години - млада, наточена въртиопашка.

 

Дамир е музикален продуцент, не всички песни са негови. Скоро в едно интервю Хуса Бийт стрийт каза, че е написал балада за новия албум на Цеца.

 

ще видим какво ще направи Цеца, как ще се справи с Дамир... но все пак Мили си е Мили :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с Мили скарани ли са? Защо изведнъж спря да работи с него? Много ще липсва. :1000 (27):

 

Не, не са скарани. Не знам защо така са решили да паузират за този албум. :dontknow:

 

Поздрав с любимта ми от Цеца :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия хит на Прийовичка

 

 

 

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Обаче има спешна и неотложна нужда от кадърен стилист :1000 (29): В Ща би беше супер, тука е нелепа като Мая Берович :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия хит на Прийовичка

 

 

 

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Обаче има спешна и неотложна нужда от кадърен стилист :1000 (29): В Ща би беше супер, тука е нелепа като Мая Берович :1000 (10):

 

Медиите я разкъсаха тези месеци :mf_surrender: ...

Дори и дядо и го имаше по весниците, казваже че сина на Брена щял само да я е*е, била циганка от една страна...

А тя казваше че дядо и бил болен, цирк!

След това проблеми с бившият и когато се срещнали на 18-тия рожден ден на най-малкия син на Брена.

След това я вериха, бременна я правиха...

А тя мълчи... не знам какво е истина какво не :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна е Александра! :Vishenka_05: Много добро парче, но наистина има нужда някой да я упътва в стила й на обличане поне за клиповете. Според мен ще се ошлайфа с времето все още е малка, но има доста хляб в нея. :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен дядо й лъже, завирал й се е в леглото та знае всичко :D Забелязва се при семействата на известните в Сърбия, че са много алчни и аха някой да се прочуе и цялото му семейство го продава за 100 динара...Грозна история!

 

Вярно е малка, а изглежда на 30...

 

Лагао си провидно ко пас <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен дядо й лъже, завирал й се е в леглото та знае всичко :D Забелязва се при семействата на известните в Сърбия, че са много алчни и аха някой да се прочуе и цялото му семейство го продава за 100 динара...Грозна история!

 

Вярно е малка, а изглежда на 30...

 

Лагао си провидно ко пас <3

 

Сцепиииииииииииииииииииии!!!!

 

Очаквах не толкова силна песен, но след "Za nas kasno je" (която си е кавър на "Такива като теб" на Джена) това е бомба.

 

Сега е време на KATARINA GRUJIC!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...