Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Финала за ЗГ е преместен за 13/07 в Зетра - БиХ :mf_surrender: [/b]

 

Саша Попович още миналата година каза, че ще редуват финалите - Сърбия, Македония, Босна и т.н. Във вторник публиката ще гласува за последните 2 финалисти. Дано Марина Богданович успее да се добере до топ 13, все пак няма голяма конкуренция сред останалите в шоуто жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович още миналата година каза, че ще редуват финалите - Сърбия, Македония, Босна и т.н. Във вторник публиката ще гласува за последните 2 финалисти. Дано Марина Богданович успее да се добере до топ 13, все пак няма голяма конкуренция сред останалите в шоуто жени.

 

Ами каза, но след това отказа след като в Босна бил Рамазан (или не знам кои друг муслимански празник) и каза че ще е в Белград на 04/07.

Но сега отказаха и затова отложиха чак за 13-ти тогава маи завършвали тези празници. :dontknow:

А това за връщането ще е на 05/07 и ще се върнат трима.

Иначе всички от топ 20 ги взимат в Гранд.

Миналата година финала в Скопие не беше много успешен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички! Роби, какво става с тоя пич? :)

 

 

Не знам, не съм чувал нищо за него. Имаше добри песни.

А знаете ли че тази Инди е сестра на Едита от Министарке ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, не съм чувал нищо за него. Имаше добри песни.

А знаете ли че тази Инди е сестра на Едита от Министарке ? :3fdb8960598fa63e:

 

Покрил се е с нещо май. Дуетът им с Драгана е жесток. :)

Поздрав и с нещо ретро на Брена, което първо е било дадено на Драгана, но тя не е видяла себе си в песента и я е предложила на Брена. Мисля, че е абсолютно правилен избор:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрил се е с нещо май. Дуетът им с Драгана е жесток. :)

Поздрав и с нещо ретро на Брена, което първо е било дадено на Драгана, но тя не е видяла себе си в песента и я е предложила на Брена. Мисля, че е абсолютно правилен избор:

 

 

 

Една от най-нежните песни на Брена! Мен ми харесва и тази, май песента е препята, правата певица е Оливера Катарина. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе пък Брена дава на Драгана песента Sedmi dan.

А скоро гледах интервю на Мира Шкорич, в което казва, че й предложили Кукавица едно време. По принцип знам, че първо е предложена на Весна, тя я отказва и тогава Цеца я взима. Между колко певици се е разпространявала тая песен, докато стигне до Цеца? :D

Любима:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе пък Брена дава на Драгана песента Sedmi dan.

А скоро гледах интервю на Мира Шкорич, в което казва, че й предложили Кукавица едно време. По принцип знам, че първо е предложена на Весна, тя я отказва и тогава Цеца я взима. Между колко певици се е разпространявала тая песен, докато стигне до Цеца? :D

Любима:

 

Кукавица 5 години никой не я взимал. :3fdb8960598fa63e:

 

 

А този хит помним ли ?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кукавица 5 години никой не я взимал. :3fdb8960598fa63e:

 

 

А този хит помним ли ?

 

 

Мерси за тоя откъс от интервю на Цеца. И на Брена и Драгана е била предлагана. ;ddd Смятай.

Помним този хит, разбира се. :)

Поздрав с още нещо любимо и весело:

 

И с нея какво става btw?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси. Аз помя тази песен, не че ми е харесвала просто от слушане.

Много харесвах да гледам този клип на Вики, жалко че го няма в YT.

Много хубави песни има Викушка, с нейният албум от 2005 (всички песни бяха хитове, един от най-успешните и)

Но купих си албума, пуснах го в система и ми се поквари система с ЦД-то внътре :1000 (29):

Не го оправихме, само радио си слушахме на система. :3fdb8960598fa63e:

 

http://www.dailymotion.com/video/x1xch8k_v...5-minuta_people

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То хубаво, интересни песни, но защо не снима клипове? Така ми е малко на ниво кафанска певачица.

Синовете на Роквич и те са се покрили. Аз харесвам Марко как пее и няколкото му песни, но му се роди дете и позанемари кариерата сякаш. Даже във фб го имам май.

Имат един дует с Бекута последно, замязал на джихадист. :д Той си пада май по по-народняшките песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То хубаво, интересни песни, но защо не снима клипове? Така ми е малко на ниво кафанска певачица.

Синовете на Роквич и те са се покрили. Аз харесвам Марко и няколкото му песни, но му се роди дете и позанемари кариерата сякаш. Даже във фб го имам май.

Имат един дует с Бекута последно, мяза на джихадист. :д Той си пада май по по-народняшките песни.

 

Да, Никола снима поп-песни сега. Мен ми харесват. А Марко има нова песен, казва се Сара.

 

 

 

Никола тези дни трябва да пусне клип и песента за този проект. Много реклама му даде. А песента я пя на финала на ТLZP (твоје лице звучи познато) но все още я няма в YT :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, да я постнеш тук песента на Никола, като излезе, че аз сигурно ще забравя да я чуя.

Хубави песни. Страхотни програми, предавания имат и много се подкрепят. Не като при нас. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, да я постнеш тук песента на Никола, като излезе, че аз сигурно ще забравя да я чуя.

Хубави песни. Страхотни програми, предавания имат и много се подкрепят. Не като при нас. :(

 

Договорено. :3fdb8960598fa63e:

Иначе преди имаше предавания но нямаше конкуренция толкова.

Сега когато са одвоени има конкуренция и двете страни се стараят максимално.

Примерно преди чакахме Гранд шоу да започне с нов сезон от края на октомври, началото на ноември.

Сега от септември всичко почва с нов сезон, па чак до началото на юли им трае сезоната.

Само два месеца почивка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/user/mahlaheekah/videos - в този канал са качили интересни класации с подбор на топ турбо хитовете в определени години. Доста е яко. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/user/mahlaheekah/videos - в този канал са качили интересни класации с подбор на топ турбо хитовете в определени години. Доста е яко. :)

 

Изгледах клипчето за ТОП 40 за 2012, добър подбор. Не съм съгласен с последните места (30-40) но добре е.

Тук е само за СРБ, иначе ЕX YU хит на 2012 си е Italiana на Северина.

Севе пусна песента на финала на Survivor, а клипа чак септември. Цяла година гърмеше.

Иначе тази Ана Бебич, хрватица е, участваше в Операция Триумф. Беше ми фаворитка. Жалко че не направи по-голяма кариера, даже и дует с Северина не помогна. Дано тепрва уцели нещо.

Тази ми е много любима песен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите изкъртиха с продукция тая година. Много хитове се очертават.

Влюбен съм в новите песни на Драгана, Цеца, Рада, Дара, Емина, Северина иии... не знам още кого пропускам, но са железни това лято.

Ама конкуренцията си остава главно между жените.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Милица Тодорович не знам какво чака, прекалява вече.

Разбирам че има си участия и не и е нужно да пуска песни, но поне да уважи публиката и.

 

Последната и песен е от Гранд Фестивала, декември 2014, взе второ място. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...