Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Oт септември Драгана в журито на Пинкове звезде на мястото на Цеца.

Цеца ще бъде заета с промотиране на новият си албум. :3fdb8960598fa63e:

E, за цял сезон ли? Тя последните години ходи за еднократни участия в такива предавания - примерно в Tvoje lice zvuci poznato и в коледните програми на Пинк. Я за нова песен, я за жури. Как се е навила сега, не знам. Колко време продължава това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, за цял сезон ли? Тя последните години ходи за еднократни участия в такива предавания - примерно в Tvoje lice zvuci poznato и в коледните програми на Пинк. Я за нова песен, я за жури. Как се е навила сега, не знам. Колко време продължава това?

 

Да, следях и ТЛЗП, македонец спечели. :3fdb8960598fa63e:

Ми не знам, но сигурно цял сезон от септември до юли следващата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, следях и ТЛЗП, македонец спечели. :3fdb8960598fa63e:

Ми не знам, но сигурно цял сезон от септември до юли следващата година.

Къде го прочете това иначе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го прочете това иначе?

 

В Скандал. :3fdb8960598fa63e:

И Зорица Брунслик се намеква като члан на журито на Пинкове звезде, и Сека но тя само няколко епизоди щото трябва да се породи в октомври.

Само не знам Драгана и Сека как ще се съгласят да са в едно и също жури, нали бяха БФФ, след това се скараха та Драгана чак забрани Сека на ДМ САТ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Скандал. :3fdb8960598fa63e:

И Зорица Брунслик се намеква като члан на журито на Пинкове звезде, и Сека но тя само няколко епизоди щото трябва да се породи в октомври.

Само не знам Драгана и Сека как ще се съгласят да са в едно и също жури, нали бяха БФФ, след това се скараха та Драгана чак забрани Сека на ДМ САТ. :3fdb8960598fa63e:

Тъкмо това щях да ти пиша, като фиксирах първото изречение - и после видях, че си го споменал хах.

Ама в едно интервю Драгана казва, че Сека един вид сама се е забранила на телевизията й. :D Не знам по каква причина, тя й се радва иначе.

Със Зорица имат дует обаче, много готина песен, но самата тя ми е била странна винаги. И тя напълни Арена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца казва че планувала УШЧЕ 3 за 2018г. за да прослави 30 години на сцената.

Но казва нека видим как ще мине този албум. :3fdb8960598fa63e:

Сто процента ще направи пак.

 

 

Що няма коментари под тая песен - или на мен нещо не ми излизат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той да почне с композитори да работи, че е Мара 2 - само на гръцки кавъри живее.

 

Тези новите две били компонирани от него и брат му Раде, с които ходеше Милица Тодорович преди.

Ми последните песни не станаха толкова голями хитови не се толкова много откроиха като предните му.

Само "Gde si moja ljubavi" се открои, и това че всичките клипове си приличат в Таиланд са снимани.

И имат още един клип и половина не пуснати, снимени в Таиланд миналата година. :3fdb8960598fa63e:

Новите два(?) клипа са снимани на Карибите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Македонец спелечи Пинкове звезде.:Vishenka_05:

В Nikad nije kasno македонец спечели победител от вота на публиката.

В Neki novi klinci македонец взе второ място.

А в ЗГ нямаме македонец в топ 20 тази година :mf_surrender:

 

 

Цеца по-красива отдавна не съм я виждал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успоредно с премиерата на новия дългоочакван албум „Autogram“ примата на балканската музика CECA обяви, че ще се завърне у нас, за да зарадва българските си почитатели с още по-грандиозен и разтърсващ концерт. Датата е 17 март (петък) 2017 г., а мястото – най-голямата зала в София „Арена Армеец“. По-впечатляващ обаче е уникалният жест, който сръбската мега звезда ще направи единствено към българските си почитатели.

СЕСА лично е взела решение албумът да не се разпространява в търговската мрежа в България. Кралицата на Балканите вече категорично е отказала всички запитвания от страна на родните дистрибутори за правата на „Autogram“.

Идолът на няколко поколения българи, останала разтърсена от любовта на публиката на предишните й два грандиозни концерта у нас – в „Арена Армеец“ и стадион „Несебър“ в едноименния град, е изявила желание да върне поне частица от получената обич по време на двете събития.

Сега СЕСА ще зарадва любимите си фенове у нас, като подари за всеки един закупен билет за шоуто й в София, реализиралият само за уикенд рекордни продажби от 100 000 копия в западната ни съседка албум „Autogram“. Жестът е изключителен, тъй като новият албум в звездната колекция на певицата, няма да бъде достъпен по никакъв друг начин у нас.

„Autogram“ вече е със сериозна заявка да разбие и всички музикални рекорди. Премиерата на 11-те песни, включени в проекта, бе едва преди 3 дни, а вече имат общо над 20 000 000 гледания в сайтовете за видео споделяне.

Концертът на CECA, на който дивата ще изпълни за първи път на живо песни от новия албум, както и най-големите си хитове от началото на кариерата си, ще е на 17 март в зала „Арена Армеец“. Начало 20:00 часа. Билетите са събитието ще бъдат пуснати в продажба от 8 юли (петък) в мрежата на Eventim в цялата страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, какво ще кажеш за новите песни на Гагич? :1000 (19):

 

Lepi moj e ок, но не ме впечатли много. Има си аудитория която си я харесва.

Тази другата с много ретро звучение. :3fdb8960598fa63e:

 

Славица и Ена ми липсват много. :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...