Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Защото ги гледах преди да ги постнеш. :D

Кефи ме там с черното - прави я по-слаба. И втората мелодия ми звучи по-модерна, малко етно. Ще видим де, да не казваме големи думи. :1000 (29):

На мен първата ми звучи нещо леко изворно, много си я влекат тия умерени кахърни народняшки...

Втората ми вдъхва свежест, ама е много дразнещо така с тийзъри. Септември ще има цял албум.

Засега две песни, но сякаш си е поизгубила усета за експерименти, а и клиповете вече са едни... Хем има пари.

Кога ще има плакати за концерта в Арена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите много й сипват за облеклото и грима, но са прави. Тя е на доизживяване вече, явно се е отдала на децата си и на семейния бизнес повече.

Например при Цеца и Брена е точно обратното - постоянно са някъде, клипове, песни - програмата им е фул.

 

За плакати не знам, Моко са най-некадърните организатори евър в България и подозирам, че ще бъде същата шитня като концертите на гореспоменатите... а ми се искаше да е като в белградската арена - с мултимедия, танцьори и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите много й сипват за облеклото и грима, но са прави. Тя е на доизживяване вече, явно се е отдала на децата си и на семейния бизнес повече.

Например при Цеца и Брена е точно обратното - постоянно са някъде, клипове, песни - програмата им е фул.

 

За плакати не знам, Моко са най-некадърните организатори евър в България и подозирам, че ще бъде същата шитня като концертите на гореспоменатите... а ми се искаше да е като в белградската арена - с мултимедия, танцьори и т.н.

На мен пък Цеца и Брена не ми харесват, плашещи са - като цяло нашите певици са доста по-женствени.

Драгана само дето е по-пълна, иначе си има харизма жената. Какъв новатор беше едно време - визия, песни, танци, шоу... Не ми е приятно, че сега е като лелка, но и като човек, и като всичко ми е стои по-нормална от тях.

Тя си е избрала да е повече в Австрия. За какво й е да се пъне повече - пари си има, телевизия, песнички си прави. Скоро продала кола на Брена от автопарка на мъжа си, доста скъп бизнес развива той. А с Цеца още не се обичат нещо. :ддд Абе, тук могат да станат готини дискусии, особено за едно време имам доста инфо.

 

Къде може да се пише на тия Моко, имат ли представител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДМ много добра приятелка с Брена :mf_surrender:

Дара Бубамара с албум през септември и концерт в арената до края на годината.

Тази година няма кой няма да издава албум / песни.

И Вики трябваше да издаде албум но май се страхува :3fdb8960598fa63e:

Ето и Рада се реши да издаде албума най-накрая... Не знам как са сега с Гранд, дали само като издавател се води :dontknow:

Габриела изтрила всички снимки с брата на Цеца, а той качил снимка с някоя нова :mf_surrender:

Цеца за рождения ден била на Кипър, тя нали там има къща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв новатор беше едно време - визия, песни, танци, шоу... Не ми е приятно, че сега е като лелка, но и като човек, и като всичко ми е стои по-нормална от тях.

 

Драгана станала певица на годината след Весна, имала е едни от най-добрите клипове в времето на EX YU но и в 90-тите.

Това е един от най-скъпите клипове от това време (1994) :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана станала певица на годината след Весна, имала е едни от най-добрите клипове в времето на EX YU но и в 90-тите.

Това е един от най-скъпите клипове от това време (1994) :3fdb8960598fa63e:

 

 

Знам, всичко знам. Драгана е имала славни времена още след средата на 80-те с Южни ветар, но мисля, че с албума от 1992 вече е била тотален нов лидер. Umirem majko, Pitaju me u mom kraju, Dve sudbine, Dolaze nam bolji dani са тотални хитове и до днес в Сърбия, макар че аз лично повече харесвам албума от 1993. Средата на 90-те Драгана беше мега известна и в България. Те двете с Брена са единствените от Сърбия, които са пълнили Васил Левски - едната 90-та, другата 91-ва.

Драгана внесе много модернизъм тогава - танцуваше по концерти и в клипове, имаше страхотни сценографии, за клиповете също споменахме. Уникално модерно звучене е имала и на малко известни песни като Kazi mi, Samo jedan sat, Varala bih varala, Oslobodi me. Беше и в супер форма. За големите й хитове е ясно кои са.

 

Доколкото знам, Брена и Весна са властвали 80-те, после 90-те е времето на Драгана и това не се нравило на Аркан, който тогава се опитва с всички средства да пробута Цеца. Тогава Карлеуша и Драгана най-вече са му били трън в очите. Дори е нахълтал, докато Драгана е била с мениджъра си един път и му е ударил шамар, й е забранил на Марина Туцакович да пише за нея, заплашвал я е да не се явява на сборни концерти с Цеца, щото няма да излезе жива след тях. И някакви такива съм чел, ама достоверни. Така че 90-те са си имали реална конкуренция и ролята на мафията в Сърбия е била голяма. Драгана е страняла от това, затова не са се имали с Цеца. 93-та е обявена за третата най-известна личност в Сърбия след Милошевич и още някакъв там. Вече след 2000-та Цеца яко си нагази. Против съм обаче да я наричат майка на нацията. Например в Сараево я мразят и не щат да чуят за нея, защо ли...

Имаше едно интервю на Драгана, където индиректно говореше срещу Цеца и Аркан, и с право, ама го изтриха. Карлеуша и тя има такива.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още ли не е излязъл албума на Рада? Нали ги е пяла вчера в Ami G Show

Петък със сигурност ще ги качат в YouTube канала ѝ, вече ако излязат преди това е бонус за нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да знам, всичко най-хубаво е било само за Цеца. Песента Dali ljubav pravi od nas slabice била записана от Jami, но Аркан казал - Не, тази песен е за Цеца. И затова Jami спира да работи с Марина и Фута, в най-пиковият и момент. Така и много други певици/певци са били жертви само и само Цеца да има най - доброто. ЈК не се страхува, тя публично говори докато Драгана си мълчи не иска проблеми отново. :3fdb8960598fa63e:

Ето емисиите с ЈК :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Ако на някой му се гледа цялата емисия. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво се случва с гласа на Рада, но хич не ми харесва гласа и в песните излязали днес.

От началото на кариерата и ми е фаворитка, харесвам я от ЗГ преди да стигне до финал...

Тя нали си беше загубила гласа, явно има си последствия от това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже й сърбите коментират, че албумът е слаб. Само Истина жива става и то защото е по музикана Милан Ст.

И може би Татина принцеза е добра, макар че е в стила на Цеца и на всичкото отгоре леко прилича на Ko ovu dramu rezira на JK в музиката.

 

Себи тихо поновим - също е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен само "Метропола" ми харесва и "Истина жива" става донякъде.

 

Стания (старлета) подготвя песен казва че само на Цеца песните ще били по-добри от нейната, дано Цеца не разочарова. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета сигурно ще бъде включен в албума на Харис, а за Алкотеста не знам.

 

Жалко... какво не им харесва на сърбите, мен лично албума ме кефи! Единствено "Гратис" и "Макарена" не ме грабнаха, останалите са супер! Клиповете ма Метрополис и Истина жива са мега яки, останалите са добри, постарала се е жената. И не на последно място, УНИКАЛНА Е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, излезе инфо за Цеца :Vishenka_05: :happyppl:

 

CD "Autogram"

1. Autogram

2. Dobrotvorne svrhe

3. Didule

4. Metar odavde (дуета с Тропико)

5. Luda za sebe

6. Trepni

7. Netačan odgovor

8. Jadna ti je moja moć

9. Cigani

10. Anđeo drugog reda

11. Nevinost

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, излезе инфо за Цеца :Vishenka_05: :happyppl:

 

CD "Autogram"

1. Autogram

2. Dobrotvorne svrhe

3. Didule

4. Metar odavde (дуета с Тропико)

5. Luda za sebe

6. Trepni

7. Netačan odgovor

8. Jadna ti je moja moć

9. Cigani

10. Anđeo drugog reda

11. Nevinost

 

Дано "Аутограм-а" е на нивото на "Име и презиме" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, излезе инфо за Цеца :Vishenka_05: :happyppl:

 

CD "Autogram"

1. Autogram

2. Dobrotvorne svrhe

3. Didule

4. Metar odavde (дуета с Тропико)

5. Luda za sebe

6. Trepni

7. Netačan odgovor

8. Jadna ti je moja moć

9. Cigani

10. Anđeo drugog reda

11. Nevinost

 

CECA ще избухне!!!!

 

:happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, излезе инфо за Цеца :Vishenka_05: :happyppl:

 

CD "Autogram"

1. Autogram

2. Dobrotvorne svrhe

3. Didule

4. Metar odavde (дуета с Тропико)

5. Luda za sebe

6. Trepni

7. Netačan odgovor

8. Jadna ti je moja moć

9. Cigani

10. Anđeo drugog reda

11. Nevinost

Ох, нямам търпение. Време е кралицата да смачка отново. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката на албума

https://pbs.twimg.com/media/ClY9uG1WMAA95gV.jpg

 

Реклама на албума в You Tube

 

Текстът на "Autogram"

Pamtiš li kad sam te za sebe vezala

Nisi tu al te nisam još odvezala

Ko ti je rekao da nismo zajedno?

 

Možeš da me nećeš i da teraš me

To u mojoj glavi ne računa se

Gospodine moj, nisam samo broj

O ljubavi se tu radi velikoj...

 

I da nisi jesi, još si sa mnom ti u vezi

I da nećeš hoćeš, nije važno s kim si, gde si...

 

Sa hiljadu žena, s jednom ili sasvim sam

Na tvom je srcu moj autogram

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...