Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Защо другата снаха - на Стефанчо ли е писана?

 

Ана Николич пръсна с албум. Особено реге парчето и Фригидна са култови.

 

Иначе Мира Шкорич се завърна с много яка песен, препратка към старите й хитове със Злая Тимотич, рок звучене. Много ми допада, не я спирам няколко дни. Снимала е и клип, скоро ще излезе.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Мира Шкорич се завърна с много яка песен, препратка към старите й хитове със Злая Тимотич, рок звучене. Много ми допада, не я спирам няколко дни. Снимала е и клип, скоро ще излезе.

 

Е и на старите (да не кажа забравените) певачки им трябва пари. И Mira,Sanja Djodrdjevich и Јаmi се заврънаха но трудно да направят нещо което да се забележи. :mf_surrender:

 

Една от последните хубави на Мира :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира е супер свястна и отдавна е спряла да се състезава с когото и да е било.

Тя самата дори във всяко интервю твърди и признава, че по участия пее на 100% стари песни и дори казва, че се възраждали и че 20 годишни младежи пеят парчета на по 25 години. Така че й дреме, участия има, пари си изкарва.

Жалко, че се изпокараха с Цеца. Няма да чуем на есен Ne racunaj na mene на концерта на Мира. :1000 (29):

 

Препоръчвам ви едно грандовско предаване Iz profila - много неща може да научите за живота и кариерата на гостувалите до момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира е супер свястна и отдавна е спряла да се състезава с когото и да е било.

Тя самата дори във всяко интервю твърди и признава, че по участия пее на 100% стари песни и дори казва, че се възраждали и че 20 годишни младежи пеят парчета на по 25 години. Така че й дреме, участия има, пари си изкарва.

Жалко, че се изпокараха с Цеца. Няма да чуем на есен Ne racunaj na mene на концерта на Мира. :1000 (29):

 

Препоръчвам ви едно грандовско предаване Iz profila - много неща може да научите за живота и кариерата на гостувалите до момента.

 

Даа, всяка неделя от 18ч. гледам го когато има гости които ме интересуват, колкото помня Мира беше казала че се дърпнала заради одрастването на дъщеря и.

Според мен сред младите днес едино "Откачи" може да се каже че е популярничка песна от Мира, другите песни по-слабо... макар че има много качествени песни.

Помня че Мира се беше била с някоя, маи с Весна Ривас беше, не знам :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо другата снаха - на Стефанчо ли е писана?

 

Така твърдят от Свет, скоро Папарацо ще ни покажат дали е истина :3fdb8960598fa63e:

 

Мира е супер певица, обаче като човек е :mf_surrender: Псува и вдига скандали наред. Трябва със Сашка Каран да си направят дует :D

 

Новия сингъл на Динча не е никак зле, свеж е, обаче припевчето леко слабо.

 

 

 

Изчака ми се чакалото по тая Кралица Мица Т., само обещава :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали го нагласили, записали песента и клипа снимали...яко я мързи, заработва си от репертоара на Цеца и хич не й дреме :D

Затова казвам че толкова време отнело, така каза тя в едно интерв...

И без нова песен, "Ti moje zlato" още е мега хит.. има си участия и не и се налага да бълва.

Макар че и тя и Рада, прекаляват с одлагането на пускане на нови песни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеушата почва да става доста нахална, супер е дразнещо поведението й към Вики М. - никакво уважение, нито й е на хитовете, нито на гласа!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеушата почва да става доста нахална, супер е дразнещо поведението й към Вики М. - никакво уважение, нито й е на хитовете, нито на гласа!

 

Тя се така държи щото Вики е кръстница на Цеца (или обратно) но важно има кръстнищво между тях.

Вики е достойна за уважение, беше звезда но от 2006 насам изгуби силата си наполовина...

Карлеуша не е певица като Вики, но е по-голяма звезда днес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отдадем заслуженото и на другата снаха на Брена :3fdb8960598fa63e: Винаги ми е напомняла на Прийовичка, според мен има бъдеще, супер е за циганка.

 

 

 

 

Не е снаха на Брена. Днес демантира в Гранд специял. :3fdb8960598fa63e:

 

пп. Саша Ковачевич снимал два клипа на Куба за песни озаглавени “Zamalo tvoj” и “Temperatura” :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбрах за 2-3 месеца е скалъпен албума.

Което е странно, 2 години не пипа нищо и после за 2 месеца ти пишат 10 песни. Ще чуем.

 

Даа, от януари започнала да преслушава песни. Не знам.. малко съм скептичен, все пак ще се харесват песните все пак е Цеца, и Марина и пише наи-хубавите текстове за нея... но... Дамир направи и цял албум на Мая Берович - Опасне воде, и така никоя песен не се открои освен "Decko za provod" а от предните и албуми имаше достатъчно песни които се откроиха с времето... да видим какво ще направи Цеца. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам повечето песни на Дамир, но за мен той в Сърбия е като Оцко за нас в България!Всички искат песен от него, защото в момента вади хитове, но много бързо започна да се изчерпва и последните му песни си приличат.Дано Цеца не е сбъркала, като е решила всички песни в новия и албум да са само негови - може би трябваше за разнообразие да работи с още 1-2 автори, но в края на месеца ще разберем...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мили си е Мили..... дано някоя успее да надмине "Име и презиме", въпреки, че и аз съм скиптично настроен! И дано този път обърне повече внимание на песните и ги снима!

 

Чакаме и Ковачевич, от Лапсус насам съм му фен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...