Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Третата песен от Prism, която е различна от останалите й нови... Браво на Кейти- продължава да поддържа лидерството си в последните седмици със свежа и разнообразна продукция!

Гледайте какво става в iTunes USA:

2. Roar

8. Dark Horse

10. Walking On Air

 

А в WW iTunes е номер 1 за 35-ти ден. Още два и стига Blurred Lines. :P

В Ютуб пък всеки момент ще стане вторият VEVO клип, най-бързо стигнал 100 милиона...

Тотален и неуспорим успех на началото на ерата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че заради това е кръстила албума Prism - всяка песен има различно, собствено звучене, един вид всяка си има собствен цвят и нюанс. Много оригинално, браво!

 

Walking On Air ме кефи невъобразимо много - страшно обичам тоя "гей химн от 90-те" стил по принцип, много приятно съм изненадан, че в днешно време се пусна такава песен и то от голямо име! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз някъде бях чел, че албумът щях да е смесица от стилове, което много ме радва. :)

След малко- iTunes концерта на Кейти... На него тя щяла да представи още една песен ако Walking On Air стигнел върха... Не знам дали това ще се получи в рамките на следващите 1-2 часа, но пак си мисля, че може и да представи въпросната песен. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

xjns.png

 

Еее не! :1000 (29): Кралица!

 

iTunes концерта беше уникален! Кейти отново доказа, че умее да прави шоу на високо ниво и то с добро пеене. ;) Но се изненадах, че не изпя всичките си хитове- липсваха Hot N Cold, E.T, LFN, TOTGA... А защо не и Thinking of You и WUIV...

Представи за първи път By The Grace of God - прекрасна и много силна балада... И, разбира се, отново нещо в различна стилистика от останалите три нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

101 473 915 гледания за 26 дена :P

 

В iTunes и трите сингъла са в ТОП 5. Lorde обаче си върна първото място, което може би се очакваше.

 

И все пак е супер да се види:

1.Lorde - Royals

2.Katy Perry - Roar

3.Miley Cyrus - Wrecking Ball

4.Katy Perry - Walking On Air

5.Katy Perry - Dark Horse (feat. Juicy J)

 

Особено ако човек се кефи и на песните на Lorde и Miley. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Walking On Air" ми харесва, върна ме в детството с това яко звучене. "Dark Horse" е доста тъпичка, но е много по-добре от "Roar" със сигурност. Втори сингъл кога ще има и знае ли се дали ще е някоя от тези 2 песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е обявено, но покрай много интервюта и намеци си стана ясно, че "Unconditionally" ще е втори сингъл. Очаква се да излезе към средата на месеца, но и това не е обявено.

Иначе песента била mid-tempo и Кейти я определя като любимата й песен от албума. Доста от отбраните хора, които са слушали Prism са останали с добро впечатление от нея и някои й предричат да е номер 1...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Снипетс от всички песни в албума. Има някои доста добри мелодии, но като цяло всичко ми звучи познато, еднакво и банално..

 

най-много ми харесват By the grаce of God, Roar, Walking on air и Dark horse...което не говори добре :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Legendary Lovers" изтече..
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но неволно публикувах горното мнение без да е оформено...

 

PRISM вече официално достъпен и за стрийминг в сайта на Кейти: http://www.katyperry.com/

Какво да кажа за албума... Завладя ме от първото слушане! Отдавна чаках нов албум от Кейти и PRISM напълно оправда очакванията ми. Много високо качество, без тотални комерси, с доста дълбочина, страхотни бийтове и ретро елементи! С прекрасна, нежна и доста интересна обложка (поне от това, което сме видяли). Един албум, отвсякъде заслужаващ Грами... но за това ще видим, знаем Грамитата колко я обичат Кейти... :1000 (29):

Unconditionally е чудесен избор за сингъл 2 и преход към целия проект. Чрез него, между другото, като че е реализирано и заглавието на албума- на пръв поглед песента е за истински голяма любов на жена към мъж, но вече къде ли не из интернет не се тръби, че всъщност идеята е за безусловната любов на Бог към хората... Зависи от коя prism бъде погледнато... Аз лично много се радвам на добре застъпените религиозни намеци в някои от песните в албума...

Четох, че клипът бил заснет (или щял да бъде заснет) в покрайнините на Лондон, но не знам дали е потвърдено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...