Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега се сетих, онзи ден си мислех, че това е първата година, в която сериалът прави толкова чести и толкова дълги паузи между епизодите. В друг сериал, който следя, това се случи миналата година и се оказа, че е защото един от главните актьори напуска и са пренаписвали сценария. Чудих се дали не замислят нещо сериозно за Дневниците, но не съм допускала, че причината е същата. Камо ли пък, че Нина точно ще си тръгне. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се сетих, онзи ден си мислех, че това е първата година, в която сериалът прави толкова чести и толкова дълги паузи между епизодите. В друг сериал, който следя, това се случи миналата година и се оказа, че е защото един от главните актьори напуска и са пренаписвали сценария. Чудих се дали не замислят нещо сериозно за Дневниците, но не съм допускала, че причината е същата. Камо ли пък, че Нина точно ще си тръгне. :mf_surrender:

 

Всички сериали на CW са със същите паузи...

Явно е такъв графика на телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има толкова голям спад откъм рейтинг и фенове, не знам защо ще го подновяват за 7-ми сезон.. вместо да си останем с добрите чувства за сериала, тц, тц. Едно време каква мания беше това нещо, всички бяха откачили, а сега..

Тия в тая тъпа телевизия CW не знаят кога да спрат, и "Супернатурал" вече за нищо не става, дано намеря някога време да му изгледам последния сезон от носталгия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички сериали на CW са със същите паузи...

Явно е такъв графика на телевизията.

 

Аз следя само този на CW. Но преди не ми е правило впечатление да е имало толкова прекъсване- предните 5 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия в тая тъпа телевизия CW не знаят кога да спрат, и "Супернатурал" вече за нищо не става, дано намеря някога време да му изгледам последния сезон от носталгия.

Няма да сме живи за последния сезон, ти пък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да умират всички, а? Или в тоя сериал смъртта е нещо относително и невъзможно? :helpsmilie:

Ами общо взето в този сериал, ако някой умре вече никой не се трогва. Всеки знае, че има начин да го върнат с някоя нова измислица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега в почивните дни изгледах последните 8-9 епизода. :mf_surrender: И да не го бях направила нямаше да изпусна много като се замисля. Стана банално Стефан 100 пъти да си изключва човечността и все да се чудят как 'да го излекуват'. Майката е излишен персонаж за мен.

Бони и тя 100 пъти умира и възкръсва. :mf_surrender: Уж голяма вещица, а за 5 сезона не се сети за магията, с която се става невидим, щеше да ѝ е от полза в много случаи, когато са били в "опасност" (което вече не е особено интересно, тъй като Елена почти във всеки епизод я отвличат и супер изненадващо я спасяват).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време тоя сериал наистина значеше нещо за мен. Сега ме мързи да гледам епизоди, от месеци не съм.

Аз за последно гледах първите 10 минути от 1-ви епизод на 5-ти сезон, сигурно е било преди близо 2 години това. За съжаление провалиха този сериал, а първите 2 сезона бяха брутално яки. Подкрепям Нина Добрев, аз също бих напуснал тая разтеглена простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екипа на сериала обмисля да направят филм, който да завърши историята на сериала, Нина би взела участие при такива условия.

 

А, супер, това би било привлякло внимание.

 

Аз за последно гледах първите 10 минути от 1-ви епизод на 5-ти сезон, сигурно е било преди близо 2 години това. За съжаление провалиха този сериал, а първите 2 сезона бяха брутално яки. Подкрепям Нина Добрев, аз също бих напуснал тая разтеглена простотия.

 

Аз от сантименталност продължавам, дори като не е същото, но ми дойде в повече. Надявам се да направят това с филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата са толкова очевидни... Ясно е, че лека отива при Елена, карат я да забрави всичко и край с нейната история. Пълна повърня! :mf_surrender: Предпочитам да беше умряла и да имаше някаква драма поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата са толкова очевидни... Ясно е, че лека отива при Елена, карат я да забрави всичко и край с нейната история. Пълна повърня! :mf_surrender: Предпочитам да беше умряла и да имаше някаква драма поне.

Страдаш ли от което?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата са толкова очевидни... Ясно е, че лека отива при Елена, карат я да забрави всичко и край с нейната история. Пълна повърня! :mf_surrender: Предпочитам да беше умряла и да имаше някаква драма поне.

 

Бе ти недей, че ще има самоубийства сред феновете на Делена. Има едно горко момиче в туитър, побъркала се е милата, по 24 часа поства само Делена.

 

Иначе епизода беше интересен, но и тъжен. Да, нероятно Елена ще вземе лека, но може и без забравянето, тя така и не си върна оригиналните спомени с Деймън, иначе даже не би се и замислила иска ли да е човек или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък и така по- лесно може да ги съберат, ако Нина все пак реши да се върне за последния епизод. Което се надявам да е в седми сезон. Не смея да гадая за бъдещия рейтинг, но на Пол Уесли отдавна му е писнало от сериала и едва ли би останал за повече от следващия сезон. А без него вече няма как да се фокусират върху братята.

 

Обаче всичко можеше да приключи безболезнено и добре с края на шести. Нина не им е обявила напускането си внезапно, отдавна се е знаело, че си тръгва, всички от екипа са били наясно и вместо да протягат, трябваше да завършат като за хората. Ама не.Честно казано, добре че си заминава, защото иначе щяха да го разтягат, докато им остане един зрител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интересно ми е какъв ще е края за Елена, сигурен съм, че ще е нещо супер драматично. В никакъв случай няма да стане човек заедно с Деймън и да заживеят щастливо :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще има филм, служещ за край на историята според мен сега ще е big драма, въпреки че в този сериал смъртта на персонаж определено не е драма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше момент в който си казах "Добре, че тая се маха от сериала", а това беше накрая на епизода, когато разубеждаваше Деймън да вземе лека. Няма такава тъпотия... да го вземе, да стават хора, да имат деца и да свършва сериала, бахти.

Според мен Елена ще умре накрая, щом 2 епизода преди финала видяхме как взима лека и става човек, какво чувства, то явно се замисля нещо различно от предвиденото, че ще замине някъде да си живее живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...