Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И накрая ще я върнат за 2минути как се усмихва само и това то 1000%20(29).gif

Аз така и не разбрах тя ли напусна или я махнаха? Не е хубав човек като си повярва твърде много, ако е сама. Започнала е сериала, беше главна героиня да го беше изкарала докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И накрая ще я върнат за 2минути как се усмихва само и това то 1000%20(29).gif

Аз така и не разбрах тя ли напусна или я махнаха? Не е хубав човек като си повярва твърде много, ако е сама. Започнала е сериала, беше главна героиня да го беше изкарала докрай.

Ами айде и ти с бившия ти се целувай, докато отстрани го чака настоящата му жена. :1000 (29):

Напусна, точно заради това. Разделиха се с Иън (Деймън) и тя напусна, защото не й е приятно да са двойка в сериала.

 

Е затуй е казано, любов при колегите - да няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами айде и ти с бившия ти се целувай, докато отстрани го чака настоящата му жена. :1000 (29):

Напусна, точно заради това. Разделиха се с Иън (Деймън) и тя напусна, защото не й е приятно да са двойка в сериала.

 

Е затуй е казано, любов при колегите - да няма!

 

Аз пък бях чела, че сериала нямал какво повече да и даде. Героинята и била се изчерпала ала бала и я дърпало назад в творчески план.

А и за това са станали актьори. Отиваш изиграваш си ролята и у вас. Няма да са първите, нито последните. Цял Холивуд все се разделя и събира и играят после в разни филми заедно. Ама съдба

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Нина Добрев постна снимка от сета.

Завръща се във финала. Вече официално. :ba:

 

Тя си е емблемата на сериала, радвам се, че ще я има поне за 10 минути. Нищо, че персонажа ѝ е ужасен, де, но това е друга тема.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

НАЙ-ДОБРИЯТ ЕПИЗОД ОТ КРАЯ НА 6ТИ СЕЗОН НАСАМ!

 

Всички тези герои от 1ви сезон.. авв
:Vishenka_05:

Беймън завинаги!
:ba:
Обожавам приятелството им.

 

Края беше брутален о.о

За първи път ми беше жал за сирените. хД

 

Промо за следващия епизод:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересничък си беше епизода, даже не усетих кога свърши.

Наистина беше и интересно да вкарат персонажите от началото на сериала. Но все си мисля, че накрая някой от главните ще умре. Залагам на Стефан. А за Бони си мисля, че ще стане вампир. Реално си умира и така ще събудят Елена. Ама да видим де.

Много анти ми бяха тея сирени и се радвам, че най-накрая ги разкараха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЩЕ ЕДИН БРУТАЛЕН ЕПИЗОД!

 

Не мога да повярвам какви неща се случиха. :helpsmilie: Нямам никакво търпение за следващия епизод.

Поне Бони си върна силите.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжно беше.

Определено.

Коментирай как Стефан тръгна да убива Елена без дори и да се замисли.

 

Има спойлер, че един от главните герои ще умре във финала. Май това ще е Стефан, тъй като сега като е човек, започва същата история като на Катрин. Остарява бързо. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено.

Коментирай как Стефан тръгна да убива Елена без дори и да се замисли.

 

Има спойлер, че един от главните герои ще умре във финала. Май това ще е Стефан, тъй като сега като е човек, започва същата история като на Катрин. Остарява бързо. :(

 

Аз чак днес успях да изгледам епизода- то само от работа, не можах по-рано да го гледам.

Значи все някой ще умре. Ензо няма ли да се върне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чак днес успях да изгледам епизода- то само от работа, не можах по-рано да го гледам.

Значи все някой ще умре. Ензо няма ли да се върне?

http://intoxicatingvampires.net/?p=6393

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз спирам да го гледам серия по серия. Ще изчакам финала и ще изгледам всички серии на куп. От години се надявах да го прилючат сериала, защото много го бяха осрали, но този сезон е много динамичен и ми е тъжно, че приключва.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз спирам да го гледам серия по серия. Ще изчакам финала и ще изгледам всички серии на куп. От години се надявах да го прилючат сериала, защото много го бяха осрали, но този сезон е много динамичен и ми е тъжно, че приключва.

Според мен трябва да направиш точно обратното, за да я има тръпката. Като за последно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАЙ

СЕ ЗАВРЪЩА!

 

Снимки: http://intoxicatingvampires.net/photos/thu....php?album=1897

Заради него спрях да гледам сериала.

Много ми е противен.

Някой да разкаже в резюме какво се е случило след като приспаха Елена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...