Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Много си е добре сериала по рейтинг.

Сега имаме нови въпросителни.... Кой е този с Бони и Деймън? Не ми се иска да гледам драми от рода на това как Деймън си мисли, че Елена не го обича вече, някак ще е изтъркано, веднъж вече имаше подобна случка, когато Катрин беше в тялото на Елена.

Ензо ме дразни на моменти, но пък не ми се иска да умира, дано не го убият, як е.

Стефан е голям тъпанар! Какво се прави, че не му пука? А може би наистина е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какъв е проблемът със Стефан? Да не би да е длъжен да му пука?

 

Отдаде почит на брат си, но животът продължава и той си решава как.

 

Съгласен съм за Елена и Деймън, че няма да е яко да се върне и да види, че тя не го обича и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деймън се завърнааааааааааааааааааааааа. Хареса ми края.

Не съм гледала след 2-ри епизод, защото няма субтитри, но след като видях коментара на Зайка мога да кажа само: колко неочаквано ...... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледала след 2-ри епизод, защото няма субтитри, но след като видях коментара на Зайка мога да кажа само: колко неочаквано ...... :)

 

Има субтитри на всеки епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледала след 2-ри епизод, защото няма субтитри, но след като видях коментара на Зайка мога да кажа само: колко неочаквано ...... :)

 

Има субтитри на всеки епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на addicted, а техните са смехотворни ..

 

Ти гледай,че има. Има си и други субтитри. Например новият епизод го гледах с други субтитри. Следи в коментарите на хората на всеки епизод къде има субтитри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледай,че има. Има си и други субтитри. Например новият епизод го гледах с други субтитри. Следи в коментарите на хората на всеки епизод къде има субтитри.

За новия епизод видях, че има по - рано днес, но за 3 специално няма ии за 4 доколкото виждам ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За новия епизод видях, че има по - рано днес, но за 3 специално няма ии за 4 доколкото виждам ..

 

За всички епизоди има, това,че ти не ги харесваш е твой проблема. Не стига,че хората превеждат,ами и недоволни. Бъди малко благодарна.

И като не ти харесват, си ги превеждай сама. Има за тая работа и английски субтитри. Ей, неблагодарен народ. Не стига,че превеждат дето не са длъжни,ами и неблагодарни. Много мразя такива коментари като чета под всеки епизод в Замунда- кога ще има субтитри, ама айде по-бързо, ама кога ще са готови. Неблагодарни колкото искаш. Чудя се как хората все още превеждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте с английски субтитри, бе, хора! Не знам как ви е английският, де, но от това по-добър учител няма. Ако ви е на добро ниво - почвайте да гледате, без изобщо да ви мигне окото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте с английски субтитри, бе, хора! Не знам как ви е английският, де, но от това по-добър учител няма. Ако ви е на добро ниво - почвайте да гледате, без изобщо да ви мигне окото.

 

Хората са неблагодарни, това е. Ей, затова влизам в коментарите под всеки епизод само за субтитрите, изобщо не чета в Замунда коментарите на неблагодарните хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са неблагодарни, това е. Ей, затова влизам в коментарите под всеки епизод само за субтитрите, изобщо не чета в Замунда коментарите на неблагодарните хора.

Ми нека съм неблагодарна, то с google translate и аз мога да си направя субтитри, нали се сещаш. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, най-добре е да ги гледате с английско аудио и английски субтитри. Така правете, бързо се свиква и си усъвършенстваш и слуха, и писането, че и говоренето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу 5-ти епизод беше върха :1000 (19):

Най-после Деймън се върна! Сега трябва да върнат и Бони :Vishenka_05: Глупачката Елена как може да се задява с тоя, пак ще има да ме ядосват :1000 (29): Много силен край на епизода с Деймън и Стефан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ми хареса. Май това остава единствения сериал за който си заслужава да намеря време да изгледам, всички други ги спрях.

 

Ами "The Originals"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е по-добрият сериал!

 

Не мога да кажа дали е по-добрия, но определено ми харесва страшно много и ме държи в напрежение. Усещам тази тръпка, която беше, като почнах да гледам Дневниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям рев му ударих на новия епизод, просто невъзможно беше да не се реве. Такава любов и толкова тъжно. :(

 

Да, на второ гледане прецених, че Ленка не е чак толкова зле. Жалко е това, което правят сценаристите, но момичето не е виновно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...